telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Boccia Titanium 3180-01

5 rokov záruka
Boccia Titanium 3180-01 Boccia Titanium 3180-01
Dámske hodinky - kožený remienok, titánové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
1ks skladom doručíme zajtra  viac o doručení a doprave

Tovar je skladom v Ostrave na predajni a teda pripravený k okamžitej expedícii k vám.

Doručenie dopravcom:doručíme zajtra
Osobný odber v Ostrave:ešte dnes na predajni

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR a odoslanie objednávky do 13 hodín.

73,00 € vrátane DPH
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
+ premium service (v hodnote 7,30 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 032173

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaBoccia titanium (Německo)
potvrdenie pravosti
V predaji odJanuár 2012
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť21g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscenciaručičky
Priemer ciferníku27mm
Remienok
Materiál remienkakoža
Obvod19cm
Min.obvod14cm
Šírka remienku16 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdratitán
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška31 x 38mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka8mm
Pohon / strojček
Typ strojčekaQuartz, batéria
Model strojčekaVJ12
Batéria364
Presnosť+/- 20 sekund za mesiac
Funkcie
Dátumovka

Video - Boccia Titanium 3180-01

Zoznámte sa - Hodinky Boccia Titanium 3180-01

Klasické dámske hodinky značky Boccia Titanium 3180-01 majú púzdro vyrobené z farebne stáleho titánu a uťahujú sa prostredníctvom čierneho koženného remienka. Analógové hodinky v guľatom púzdre sú opatrené minerálnym sklíčkom, s prímesou kremeňa, vďaka ktorému vydržia i prudší náraz. Biely ciferník disponuje funkciou dátumovka, ktorá zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla, v malom okienku na ciferníku. Napájanie hodiniek Boccia Titanium 3180-01 je riešené formou batérie QUARTZ - latinsky krištáľ, ktorým sú riadené pre maximálnu presnosť chodu. Vodotesnosť hodiniek je 50M, t.z. je možné sa s nimi bez obáv sprchovať, umývať si ruky a pod.

Vlastnosti

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Kožený remienok

Koža je obľúbený materiál pre výrobu hodinkových remienkov. Hodinkám dodáva eleganciu a príjemne sa nosí, pretože nechladí. Nevýhodou môže byť fakt, že kožené pásky absorbujú vlhkosť, teda aj pot. Pások začne po určitej dobe zapáchať a bude nutné ho vymeniť. Životnosť koženého remienka sa odhaduje na 2-4 roky podľa intenzity a spôsobu nosenia. Vplyv naň má okrem vlhkosti aj mechanická záťaž alebo časté a prudké zmeny teploty. Odolnosť koženého materiálu môžete zvýšiť jeho impregnáciou. Ak je však kožený remienok už veľmi opotrebovaný, jeho stav môžete mierne vylepšiť, ak ho namočíte na cca. 1 min do slabého roztoku chlórového čistiaceho prostriedku, potom ho vysušíte a jemne naimpregnujete.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Dátumovka

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla. Môže byť automatická a býva umiestnená v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku s číslami, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: klasické, vodeodolné
Hodinky Boccia Titanium jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je záruční list a návod.
Krabička