telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 8-19h, So-Ne 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Boccia Titanium 3773-03

5 rokov zárukaDoživotná výmena batérie
Boccia Titanium 3773-03 Boccia Titanium 3773-03
Pánske hodinky - titánový řemínek, titánové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
Doručíme do utorku 2.1.  viac o doručení a doprave
Doručenie dopravcom:doručíme do utorku 2.1.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od piatku 22.12.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR a odoslanie objednávky do 13 hodín.

163,00 € vrátane DPH
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 16,30 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 032385

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaBoccia titanium (Německo)
potvrdenie pravosti
V predaji odFebruár 2012
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť87g (stredne ťažké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Stupnices desetinným delením, tachymetrická
Luminiscenciaručičky a indexy
Priemer ciferníku33mm
Náramok
Materiál náramkuTitán s PVD úpravou
Obvod20.5cm
Min.obvod14cm (upravíme zdarma)
Šírka náramku18-22 mm
Typ zapínaniapreklápacia spona s bočným otváraním
Púzdro
Materiál púzdraTitán s PVD úpravou
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška40 x 42mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka11mm
Pohon / strojček
Typ strojčekaQuartz, batéria
BatériaSR927W
Model strojčeka0S10
Presnosť+/- 20 sekund za mesiac
Funkcie
Dátumovka Chronograf Stopky Tachymeter

Video - Boccia Titanium 3773-03

Zoznámte sa - Hodinky Boccia Titanium 3773-03

Pánske športové hodinky značky Boccia Titanium 3773-03 sú vyrobené z titánu s PVD úpravou. Sklíčko hodiniek je vyrobené z minerálov, s prímesou kremíka. Tieto analógové hodinky sú vybavené luminiscenčnými ručičkami a indexmi, vďaka ktorým nestratíte pojem o čase ani za zníženej viditeľnosti, či úplnej tmy. Vodotesnosť hodiniek Boccia Titanium 3773-03 je 100M. Hodinky sú vybavené funkciou tachymeter, dátumovka a stopky. Napájenie hodiniek je formou batérie QUARTZ.

Vlastnosti

Stopky (1/1sec, 12hr)

Stopky s presnosťou 1/1sec a maximálnym chodom 12hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Titánový náramok

Titán je farebne stály tvrdý a veľmi ľahký kov, dobre odolný voči oderom. Zaujímavosťou je, že v matnej úprave má skôr oceľovo šedú farbu, zatiaľ čo po vyleštení sa svojim odtieňom blíži k striebru. Jedná sa o hypoalergénny kov, teda taký, ktorý nevyvoláva žiadne negatívne reakcie organizmu (napr. vyrážky, začervenanie, svrbenie). Alergickú reakciu najčastejšie zapríčiňuje nikel, ktorý je obsiahnutý okrem iného tiež v nerezovej oceli, veľmi často používanej v hodinárskom priemysle. Pri hodinkách z titánu ale nikel nenájdete. Vďaka nízkej váhe hodiniek s titánovým remienkom, pre Vás ich nosenie bude navyše veľmi pohodlné. K údržbe titánového remienku Vám postačí leštiaca handrička. Vyhnite sa naopak chemikáliám a slanej morskej vode.

Preklápacia spona s bočným otváraním

Preklápacia spona sa používa nielen pri remienkových verziách hodiniek, ale hlavne pri kovových náramkoch. Je to najrozšírenejší model zapínania, ktorý sa používa pri náramkových hodinkách. Jedná sa o spoľahlivý, jednoduchý a veľmi praktický typ zapínania. Pri jeho náhodnom rozopnutí nedochádza k spadnutiu hodiniek z ruky na rozdiel od zapínania napríklad šperkového. Náhodné rozopnutie je zložitejšie, pretože spona má bočné otváranie.

Dátumovka

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla. Môže byť automatická a býva umiestnená v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku s číslami, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: športové, titánové, vodeodolné
Hodinky Boccia Titanium jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je záruční list a návod.
Krabička