telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 8-22h, kontakty
logo

Hodinky Boccia Titanium 604-02

Boccia Titanium 604-02 Boccia Titanium 604-02

Pánske hodinky - kožený remienok, titánové púzdro, safírové sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie

Doručíme do piatku 7.4.  více o doručení a dopravě
Doručenie dopravcom:doručíme do piatku 7.4.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od štvrtku 6.4.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR.

85,00 € vrátane DPH
+ premium service (v hodnote 8,50 €) ZADARMO ?
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO ?
Pridať k porovnaniu Číslo zboží: 032241

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaBoccia titanium (Německo)
potvrdenie pravosti
V predaji odJanuár 2012
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť29g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
autorizovaný servis
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscenciaručičky
Priemer ciferníku31mm
Remienok
Materiál remienkakoža
Obvod19cm
Min.obvod14cm
Šírka remienku18 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdratitán
Sklíčkosafírové
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška37 x 44mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka8mm
Pohon / strojček
Typ strojčekaQuartz, batéria
Model strojčekaVX32
Batéria371
Presnosť+/- 15 sekúnd za mesiac
Funkcie
Dátumovka

Video - Boccia Titanium 604-02

Zoznámte sa - Hodinky Boccia Titanium 604-02

Klasické pánske hodinky značky Boccia Titanium 604-02 sú vyrobené z vysoko kvalitného, farebne stáleho a antialergénneho titánu a uťahujú sa prostredníctvom čierneho koženného remienka, s bielym prešívaním. Guľaté púzdro hodiniek je opatrené zafírovým sklíčkom (v skutočnosti synetický korund), ktoré je nepoškriabateľné a odolné voči akýmkoľvek oterom. Pohon hodiniek Boccia Titanium 604-02 riadi batéria QUARTZ - latinsky krištáľ, ktorým sú riadené pre maximálnu presnosť chodu. Biely analógový ciferník disponuje dátumovkou a ručičkami s fluorescenčným povlakom. Vodotesnosť hodiniek je 50M, majú kvalitné tesnenie v korunke a je možné sa s nimi bez obáv sprchovať, umývať si ruky a pod.

Vlastnosti

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Zafírové sklíčko

Zafír je druh korundu s modrým zafarbením, ktoré sa vyznačuje vysoko tvrdosťou. Na Mohsovej stupnici o rozsahu 1-10, odpovedá tento materiál hodnote 9 (korund). V hodinárskom priemysle sa využíva zafír syntetický, získaný z korundu. Zafírové sklíčko je niekedy označované ako "scratch-resistant", teda odolné voči poškrabaniu. K podreniu zafírového sklíčka však môže dôjsť, a to ak sa dostane do kontaktu s rovnako tvrdým materiálom, napr. s diamantom alebo korundom. Z praktického hľadiska by sme mali byť opatrnejší len pri manipulácií s brusným papierom, ktorý môže obsahovať práve čiastočky korundu. Pri všednom nosení hodiniek s týmto typom skla sa však odrenia obávať nemusíte. Nevýhodou zafírového skla je jeho krehkosť. Náraz zafírového skla o tvrdé materiály, napr. kov, betón, väčšinou končí jeho úplným "vysypaním". Zachádzanie s hodinkami s týmto typom skla si preto žiada zvýšenú opatrnosť.

Kožený remienok

Koža je obľúbený materiál pre výrobu hodinkových remienkov. Hodinkám dodáva eleganciu a príjemne sa nosí, pretože nechladí. Nevýhodou môže byť fakt, že kožené pásky absorbujú vlhkosť, teda aj pot. Pások začne po určitej dobe zapáchať a bude nutné ho vymeniť. Životnosť koženého remienka sa odhaduje na 2-4 roky podľa intenzity a spôsobu nosenia. Vplyv naň má okrem vlhkosti aj mechanická záťaž alebo časté a prudké zmeny teploty. Odolnosť koženého materiálu môžete zvýšiť jeho impregnáciou. Ak je však kožený remienok už veľmi opotrebovaný, jeho stav môžete mierne vylepšiť, ak ho namočíte na cca. 1 min do slabého roztoku chlórového čistiaceho prostriedku, potom ho vysušíte a jemne naimpregnujete.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Dátumovka

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla. Môže byť automatická a býva umiestnená v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku s číslami, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: klasické, vodeodolné
Hodinky Boccia Titanium jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je záruční list a návod.
Krabička