telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Dámske » Casio » Baby-G

Hodinky Casio Baby-G BGA-117-1B2ER

Doživotná výmena batérieAkcia -10%
Casio Baby-G BGA-117-1B2ER Casio Baby-G BGA-117-1B2ER
Dámske hodinky - živicový řemínek, ocel púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
98,10 € vrátane DPH
Pôvodná cena: 109,00 €.
do vypredania zásob.

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 29.11.2016 19:26. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 9,81 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 063438

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radBaby-G
V predaji odFebruár 2014
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť39g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkkombinovaný
Luminiscenciaručičky
Priemer ciferníku24mm
Remienok
Materiál remienkaživica
Obvod18cm
Min.obvod13cm
Šírka remienku19-23 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdraoceľ + plast
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška40 x 44mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka13mm
Pohon / strojček
Typ strojčekaQuartz, batéria
Batéria2 x SR726W
Model strojčeka5001
Presnosť+/- 30 sekúnd za mesiac
Funkcie
Alarm Odpočítavajuce stopky Osvetlenie Plne automatický kalendár Režim 12/24 Stopky Svetové časy

Video - Casio Baby-G BGA-117-1B2ER

Zoznámte sa - Hodinky Casio Baby-G BGA-117-1B2ER

Dámske hodinky Casio Baby-G BGA-117-1B2ER majú puzdro aj remienok vyrobené zo syntetickej živice. Vďaka tomuto materiálu sú veľmi ľahké a teda aj komfortné pri nosení. Hodinky Baby-G majú konštrukciu odolnú voči vibráciám a nárazom. Tento model navyše disponuje širokou škálou inteligentných funkcií, ktoré využijete hlavne pri outdorových aktivitách.

Vlastnosti

Stopky (1/100sec, 1hr)

Stopky s presnosťou 1/100sec a maximálnym chodom 1hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

LED osvetlenie

Osvetlenie je funkcia hodiniek, ktorá ich majiteľovi uľahčuje čítanie zobrazovaných údajov aj za znížených viditeľnostných podmienok. Tento typ osvetlenia sa využíva predovšetkým pri modeloch s digitálnym alebo kombinovaným displejom a je zaisťovaný elektronickými súčiastkami, tzv. LED diódami. Ty sa rozsvietia vždy pri stlačení tlačidla LIGHT. Podsvietené pritom býva buď pozadie (ak je svetlé), z neho potom kontrastný časový údaj vystupuje, alebo v prípade tmavého pozadia, diódy podsvietia samotný číselný údaj. LED technológie významne šetria batériu.

Odolnosť voči stresu

Hodinky sú skonštruované tak, aby odolávali vibráciám, otrasom a nárazom.

Režim 12/24

Čas môže byť zobrazovaný v 12 alebo 24 hodinovom formáte. Napr. 1:35 alebo 13:35.

Svetové časy

Svetové časy zobrazujú aktuálny čas v hlavných mestách a špecifických oblastiach našej planéty.

Odpočítavacie stopky s opakovaním (24hr / 1sec)

Stopky, ktoré počítajú vzad. Pokiaľ stopky dosiahnu času 0, vydajú hodinky desaťsekundový tón a začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek opäť. Táto funkcia je užitočná napr. pre ľudí, ktorí berú pravidelne lieky. Stopky je možné nastaviť maximálne na 24hr, s odpočtom po 1sec.

1x denný alarm, hodinový signál

Denný alarm upozorňuje každý deň v rovnakú dobu, ktorú si nastavíte. Hodinky majú 1x alarm. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Tlačidlo on/off

Podržaním jediného tlačidla vypnete alebo zapnete všetky tóny.

Neobrite

Svetelná vrstva, ktorá zaisťuje, aj po krátkom nesvietení, dlhodobé osvetlenie.

Režim úprav

V režime úprav môžete meniť nastavenia ako 12/24 hodinový formát, tóny atď.

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Remienok zo živice

Remienky z umelej živice sa dokážu ideálne prispôsobiť Vášmu zápästiu. Nie sú klzké a netočia sa, čím sa citeľne zvýši Vaše pohodlie pri nosení hodiniek. Živica je pružná, odolná a má pomerne dlhú životnosť. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je ľahko umývateľný. Disponujú ním predovšetkým športové modely hodiniek. Nespornou výhodnou tohto materiálu je široká ponuka farieb, v ktorých je možné hodinkové komponenty vyrábať.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Súvisiace skupiny: športové, vodeodolné, japonské