telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Charles Delon 3586/01

Charles Delon 3586/01 Charles Delon 3586/01
Dámske hodinky - kovový remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
21,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 10.5.2017 10:55. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 004273

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCharles Delon (Čína)
V predaji odDecember 2010
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť138g (stredne ťažké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscencianie je
Šírka ciferníku39mm
Náramok
Materiál náramkuvšeobecný kov
Obvod20cm
Šírka náramku40 mm
Typ zapínaniašperkové zapínanie
Púzdro
Materiál púzdravšeobecný kov
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdrahranatý
Šírka a výška46 x 27mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka8mm
Pohon / strojček
Typ strojčekaQuartz, batéria
Model strojčeka2035
BatériaSR626SW
Presnosť+/- 20 sekund za mesiac
Funkcie
Bez ďalších funkcií

Správnosť parametrov garantujeme. Našli ste chybu? 15€ pre Vás. Za správnosť zodpovedá: Martina Šlosáriková. viac

Video - Charles Delon 3586/01

Zoznámte sa - Hodinky Charles Delon 3586/01

Dámske hodinky Charles Delon 3586/01 sú unikátnym kúskom, ktorý má ťah aj puzdro vyrobené z kovu. Majú dominantný široký remienok, ktorý pôsobí veľmi elegantne na dámskej ruke. Na ružovom ciferníku vynikajú strieborné ručičky, indexy, veľké číslo "3" a logo výrobcu. Tento model je ideálnym módnym doplnkom do spoločnosti. Hodinky nejdú skrátiť.

Vlastnosti

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Šperkové zapínanie

Hodinky s týmto typom zapínania disponujú spravidla remienkom, ktorý by mohol byť ľahko zameniteľný za ozdobný náramok. Zapínanie väčšinou nedisponuje žiadnou poistkou proti odopnutiu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: lacné, módne
Hodinky jsou dodávány v elegantní krabičce, kterou můžete využít k jejich skladování.
Krabička