telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Dámske » Secco

Hodinky Secco S A6014,1-233

Secco S A6014,1-233 Secco S A6014,1-233
Dámske hodinky - koženkový remienok, ocel púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
47,60 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 9.12.2016 06:59. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 026977

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaSecco (Česká republika)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť48g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscenciaindexy
Priemer ciferníku35mm
Remienok
Materiál remienkakoženka
Obvod20cm
Min.obvod16cm
Šírka remienku17-20 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdraoceľ
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška40 x 48mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka8mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Dátumovka

Zoznámte sa - Hodinky Secco S A6014,1-233

Dámske hodinky Secco S A6014,1-233 majú oceľové puzdro a kožený remienok čiernej farby. Čierny ciferník ponúka dátumovku. Ručičky a indexy striebornej farby. Hodinky pristanú každej modernej žene.

Vlastnosti

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Syntetická koža/textilný remienok

Koženkový remienok je ideálnou voľbou pre vysoko módne hodinky. Koženka disponuje predovšetkým skvelými estetickými vlastnosťami a spravidla nižšou cenou než je pri pravej kože.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Dátumovka

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla. Môže byť automatická a býva umiestnená v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku s číslami, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: klasické, vodeodolné, české