E-shop funguje na 100 % >> Viac informácií.
» Blog » Festina

Najobľúbenejšie dámske Festiny, s ktorými nešliapnete vedľa

Eliška Měrková | 24.11.2020 | 7 MIN

Sú krásne, žiarivé a neskutočne ženské o kom inom by mohla byť reč než o dámskych Festinách? Dnes sa spolu pozrieme na tie, ktoré sú tie najlepšie podľa vás. A musím si nad nimi položiť otázku: čím to, že sa v nákupných košíkoch našich zákazníčok objavujú stále tie isté hodinky znova a znova už toľko rokov?

Foto: Hodinky-365.cz

Keď som nakukla do zoznamu dámskych hodiniek, ktoré sú u nás zákaznícky najobľúbenejšie (jedna Festina vedľa druhej), nijako ma neprekvapilo, že veľa z nich úplne nespĺňa obvyklú módne charakteristiku "úplných top senzačných najhorúcejších trendy fashion noviniek, ktoré musíte okamžite mať, inak budete totálne out a môžete sa zahrabať", akú módne značky vykopávajú každú sezónu. Ani náhodou, najpredávanejšie Festina sú na trhu už roky a túto svoju vydobytú pozíciu si držia pevne.

Aká je dnešná Festina?
3.6.2019 - Agáta Vřeská
Aká je dnešná Festina?

Áno, Festina je a bude módna značka, vyrábajúca prvoplánovo hodinky "hlavne na pozeranie". Tajomstvo jej úspechu ale tkvie v tom, že sa nesnaží zavďačiť módnym návrhárom z Vogue, ale predovšetkým nám, obyčajným ženám, ktoré chceme jednoducho hodinky krásne, ktoré nám pristanú a nositeľné. Preto sú už tak dlho stále tie isté Festina vyhľadávané ženami všetkých vekových kategórií a sú spásou pre mužov, ktorí zúfalo hľadajú darček, ktorý by sa naozaj páčil. A o ktorých hodinkách to stále hovorím?

(1) Dievčatá z klubu Only for Ladies

Z kolekcie Only for Ladies pochádza najväčšia ženská hviezda Hodiniek 365, preto by bolo nemiestne neuviesť ju hneď na začiatku (mohla by sa tiež uraziť, ha ha). Ale žarty stranou, naše najpopulárnejšie dámske hodinky vôbec sú jednoznačne tieto Festina Only for Ladies.

Foto: Hodinky-365.cz

Ich špecifický biely remienok, veľké číslice a číselník vykladaný zirkónmi chytil do pasce míňanie mnoho nevinných zákazníčok. Tajomstvom, prečo práve týmto hodinkám toľko žien neodolalo, sa už zaoberala kolegyňa Agáta.

Festina Only for Ladies 16537/1 – tajomstvo najpredávanejších dámskych hodiniek
21.2.2021 - Agáta Vřeská
Festina Only for Ladies 16537/1 – tajomstvo najpredávanejších dámskych hodiniek

Necháme ich teda stranou a prejdeme k ich drobnejšej a podľa mňa krásnej sestre s rovnakým menom, Festina Only for Ladies.

Foto: Hodinky-365.cz

Ako prvý nám zrak pravdepodobne opäť padne na biely remienok, ktorý je u tohto modelu hladší a bez prešitia. Biely remienok u hodiniek nie je nejako častý a bohužiaľ ani príliš praktický. Zato vyzerá vážne pôvabne a to, že vám časom a nosením najskôr zožltne a zájde, nie je nič, čo by sa nedalo riešiť - na predajni vám ho radi pomôžeme vymeniť za nový.

Kožené remienky - ako ich čistiť a ako sa o ne starať
24.5.2019 - Radek Vyhlídal
Kožené remienky - ako ich čistiť a ako sa o ne starať

Čo však podľa mňa tieto hodinky robí zaujímavé, sú ladné krivky zlatého puzdra, cez ktoré sa z oboch strán tiahnu elegantne sa zužujúci pásky drobných zirkónov. Tie zapadajú do robustnejších kovových "mašlí", ktoré vystupujú z hornej i dolnej časti puzdra. Biely číselník je čistý, len s úzkymi zlatými indexmi a ručičkami, a tak je ozdobnosť puzdra opticky vyvážená. Čo sa o predchádzajúcich obľúbenejších Only for Ladies tak úplne povedať nedá.

Foto: Hodinky-365.cz

(2) Dámičky z panstva Mademoiselle

Možno to trochu preženiem, keď poviem, že kolekcia Mademoiselle je stelesnením vznešenosti a ženskosti. No, minimálne na oko sa jej tak darí pôsobiť. Hodinky Mademoiselle sa všeobecne vyznačujú jemnými ženskými tvarmi, nežnými farbami a atraktivnym dizajnovým spracovaním. A takou ďalšou pomyselnou "celebritou" mezi Festinami sú hodinky práve z tohto radu: Festina Mademoiselle s neokukateľným perleťovým číselníkom, ktorý na každom svetle a z každého uhľa evokuje iný dojem.

Foto: Hodinky-365.cz

Niekedy farby číselníku pripomenú impozantnú polárnu žiaru, inokedy zase modrú oblohu odrazenú na hladine vody... Priznám sa, že ma skôr vrátila do dôb, kedy sme si s dievčatami na základke pyšne ukazovali prívesky, ktoré menia farbu podľa nálady, snáď si na ne niektorí z vás rozspomenú. Každý v nich skrátka uvidia to svoje a to hodinkám dáva malé (bez)významné plus.

Mnoho dám si z kolekcie Mademoiselle obľúbili tiež tento elegantný model Festina Mademoiselle.

Foto: Hodinky-365.cz
109,00 € skladom

Nazvala by som ich snehovou vločkou medzi Festinami. Nie preto, že by boli niečím podstatne unikátne, prezývku som zvolila pre ich krehký, nežný a belostný vzhľad, ktorý len podčiarkujú skeletonové rúčky v tvare lístkov a "námrazy" puzdra aj číselníku žiarivými kryštálmi. Ocenia ich nemenej elegantné nositeľky, ktoré uprednostňujú jemnejšie, rýdzo ženský štýl.

Ak vás upútali, ale niečo na nich predsa len ešte nie je to pravé orechové, mohli by vás zaujať modely s číselníkom v pastelovo ružovej úprave alebo v čarovnej čiernej.

Foto: Hodinky-365.cz

A pokiaľ vy alebo dáma, ktorej hodinky vyberáte, nosíte najradšej zlaté doplnky, nemali by vám uniknúť zlaté Festina Mademoiselle. Treba povedať, že špeciálne u tohto kúsku dizajnéri nenechali bokom jediný detail, a tak hodinky vynikajú neobvyklým a veľmi umne spracovaným asymetrickým puzdrom sa srpkovitým vykrojením, ktorý je pomocou väčšieho kryštálu dômyselne napojený na kamienky vykladaný polkruh vedúci po obvode číselníka.

Foto: Hodinky-365.cz

Zlaté Mademoiselle sú výrazne zdobené, ale pretože bolo so všetkými prvkami nakladané s nutnou dávkou citu, pôsobia hodinky jemne a sofistikovane, presne v duchu kolekcie Mademoiselle. Čo sa týka príležitosti, budú sa určite pekne vynímať na spoločenských udalostiach, mnohé dámy ich však vynosia pokojne aj v práci.

(3) Hviezda z neba Swarovski

S kolekciou Mademoiselle sú úzko spojené také hodinky, ktorým bola daná do vienka krása kryštálov Swarovski – teda hodinky z radu Mademoiselle Swarovski. A pretože nie vždy menej znamená viac, najväčšej obľube sa tešia práve tieto žiarivé Festina Mademoiselle Swarovski s číselníkom doslova zasypaným stovkami kamienkov z brúseného krištáľového skla.

Foto: Hodinky-365.cz

Číre kryštály trblietajúce sa na svetle, jemný milánsky náramok a drobné rozmery z nich robia vskutku čarovný malý šperk vo forme hodiniek, za ktorý by sa nemusela hanbiť snáď ani Marilyn Monroe, ktorá mala práve šperky s týmito Swarovského "diamantami pre každého" v obľube.

Diamanty pre každého: 7 najobľúbenejších hodiniek s krištáľmi Swarovski
6.11.2019 - Agáta Vřeská
Diamanty pre každého: 7 najobľúbenejších hodiniek s krištáľmi Swarovski

Model je k dostaniu tiež v ďalších farebných variantoch s modrými a čiernymi kryštálmi.

Foto: Hodinky-365.cz

(4) Hodinky z partie Boyfriend

Kolekcia Boyfriend sa zakladá na celkom jednoduchom postrehu – že mnoho žien rado nosí hodinky svojich partnerov (odtiaľ potom názov "Boyfriend"). Pravdou ale skôr je, že veľa žien všeobecne preferuje hodinky pánske. Sú väčšie, často športovejšie a nemajú, slovami jednej mojej známej, "priehrštie zbytočných ozdôb a trblietok".

Jasné, pre krásne hodinky s kamienkami sa občas nadchne nejedna z nás, zvlášť ak sa chystáme na spoločenskú akciu, kde hodláme zažiariť. Pri bežnej prevádzke však oceníme aj ďaleko obyčejnejšie a športovejšie vyzerajúce hodinky, aké majú chlapi. Veľmi obľúbenými sa preto stali hodinky Festina Boyfriend s chronografom. Dizajnéri z Festiny sa však ani u nich nezapreli a tietoo chronografy opatrili malou ozdôbkou. A nie hocijakou – krášli ich pravý diamant, nachádzajúci sa na pozícii dvanástej.

Foto: Hodinky-365.cz
149,00 € skladom

Diamant je na bielom číselníku relatívne nenápadný, skrytý medzi väčšími indexami s luminiscencie, a nepovedala by som, že by bol schopný vykričať do sveta "mám hodinky s diamantom!" Nie, je tam schovaný skôr len pre vašu potechu a onen hrejivý pocit, aký dáme vie dať iba diamant. ;) A športový vzhľad je zachovaný.

Druhý smer, ktorým sa hodinky z kolekcie Boyfriend uberajú, je klasický, čistý a minimalistický. Ako strieborný model Festina Boyfriend s bielym číselníkom a spoločenskými Dauphine ručičkami.

Foto: Hodinky-365.cz
89,00 € (doručíme do 15.4.)

Hodinky pôsobia vďaka milánskemu náramku a lúčovito brúsenému číselníku veľmi elegantne. Zároveň ale ohromne univerzálne: do kancelárie, do spoločnosti, na večerny flám alebo rande... Neurazia za žiadnych okolností. Neviem, ako vy, ale za mňa sú to rozhodne super hodinky na každý deň.

A ak by ste chceli presne také, len tá biela farba je na vás trochu fádna, ponúkajú sa modely v inom farebnom spektre: napríklad tieto Festina Boyfriend s čiernym číselníkom.

Foto: Hodinky-365.cz
89,00 € (doručíme do 15.4.)

Foto: Hodinky-365.cz
89,00 € skladom

(5) Sesternica zo Švajčiarska

Festina sa v minulom roku hrdo vrátila ku svojim švajčiarskym koreňom, keď prišla s kolekciou Swiss Made. To "Swiss Made" v skratke znamená, že hodinky boli vyrobené alebo zmontované vo Švajčiarsku, majú švajčiarsky strojček, minimálne 60 % nákladov na ich výrobu bolo švajčiarskych a záverečná kontrola bola vykonaná rovnaku vo Švajčiarsku. Najväčší ohlas z tejto kolekcie mali hodinky Festina Swiss Made s čiernym číselníkom.

Foto: Hodinky-365.cz
129,00 € skladom

Jednoduchý klasický vhľad je ozvláštnený štruktúrovaným stredom číselníku, ktorý hodinkám dodáva punc serióznosti, rovnako ako vedomie, že ich sklíčko je výnimočne zo zafíru (ostatné hodinky z výberu mali sklíčko minerálne). Rozmerovo sú hodinky drobné, a tak je najskôr uprednostnia dámy s užším zápästím. A nadchne aj cena, ktorá ja na "Swiss Made" veľmi priaznivá.

Swiss Made kolekcia FESTINY: švajčiarska elegancia za neuveriteľnú cenu
25.11.2019 - Agáta Vřeská
Swiss Made kolekcia FESTINY: švajčiarska elegancia za neuveriteľnú cenu

Skvele vyzerajú i v královskom modrom variante.

Foto: Hodinky-365.cz
129,00 € skladom

O cenovej atraktivite u Festina ani nemusí byť reč, aj tá je totiž súčasťou tajomstvo ich úspechu, nie že nie. Tí, ktorí ich kupujú, už dávno vie, že za relatívne malú sumu dostanú slušne spracované a hlavne štýlovo vyzerajúce hodinky, ktoré budú milovať roky. Za nenáročnú službičku – že im sem tam vymeníte batériu, sa vám odvďačí tým, že budú nielen krášliť vaše zápästie, ale aj okúzľovať okolie a priťahovať otázky typu: "Jéj tie teda sú, odkiaľ ich máš a neboli drahé?" Tak čo, nechali ste sa nalákať?

Nejoblíbenější dámské Festiny, se kterými nešlápnete vedle

Jsou krásné, zářivé a neskutečně ženské – o kom jiném by mohla být řeč než o dámských Festinách? Dnes se spolu podíváme na ty, které jsou ty nejlepší podle vás. A musím si nad nimi položit otázku: čím to, že se v nákupních košíčcích našich zákaznic objevují stále ty stejné hodinky znovu a znovu už po tolik let?

Foto: Hodinky-365.cz

Když jsem nakoukla do seznamu dámských hodinek, které jsou u nás zákaznicky nejoblíbenější (jedna Festina vedle druhé), nijak mě nepřekvapilo, že spousta z nich úplně nesplňuje obvyklou módní charakteristiku „naprostých top senzačních nejžhavějších trendy fashion novinek, které musíte okamžitě mít, jinak budete totálně out a můžete se zahrabat", jakou módní značky vykopávají každou sezónu. Ani náhodou, nejprodávanější Festiny jsou na trhu už roky a tuto svou vydobytou pozici si drží pevně.

Aká je dnešná Festina?
3.6.2019 - Agáta Vřeská
Aká je dnešná Festina?

Ano, Festina je a bude módní značka, vyrábějící prvoplánově hodinky "hlavně na koukání". Tajemství jejího úspěchu ale tkví v tom, že se nesnaží zavděčit módním návrhářům z Vogue, ale především nám, obyčejným ženám, které chceme jednoduše hodinky krásné, slušivé a nositelné. Proto jsou už tak dlouho stále ty samé Festiny vyhledávané ženami všech věkových kategorií a jsou spásou pro muže, kteří zoufale hledají dárek, který by se doopravdy líbil. A o kterýchže hodinkách to pořád mluvím?

(1) Holky z klubu Only for Ladies

Z kolekce Only for Ladies pochází největší ženská hvězda Hodinek 365, proto by bylo nemístné neuvést ji hned na začátku (mohla by se taky urazit, ha ha). Ale fórky stranou, naše nejpopulárnější dámské hodinky vůbec jsou jednoznačně tyhle Festina Only for Ladies.

Foto: Hodinky-365.cz

Jejich specifický bílý řemínek, velké číslice a číselník osázený zirkony lapil do pasti utrácení mnoho nevinných zákaznic. Tajemstvím, proč zrovna těmto hodinkám tolik žen neodolalo, se už zabývala kolegyně Agáta.

Festina Only for Ladies 16537/1 – tajomstvo najpredávanejších dámskych hodiniek
21.2.2021 - Agáta Vřeská
Festina Only for Ladies 16537/1 – tajomstvo najpredávanejších dámskych hodiniek

Necháme je tedy stranou a přejdeme k jejich drobnější a podle mě krásnější sestře se stejným jménem, Festina Only for Ladies.

Foto: Hodinky-365.cz

Jako první nám zrak nejspíš opět padne na bílý řemínek, který je u tohoto modelu hladší a bez prošití. Bílý řemínek u hodinek není nějak častý a bohužel ani příliš praktický. Zato vypadá vážně půvabně a to, že vám časem a nošením nejspíš zežloutne a zajde, není nic, co by se nedalo řešit – na prodejně vám jej rádi pomůžeme vyměnit za nový.

Kožené remienky - ako ich čistiť a ako sa o ne starať
24.5.2019 - Radek Vyhlídal
Kožené remienky - ako ich čistiť a ako sa o ne starať

Co však podle mého tyto hodinky dělá zajímavé, jsou ladné křivky zlatého pouzdra, přes které se z obou stran táhnou elegantně se zužující pásky drobných zirkonů. Ty zapadají do robustnějších kovových "mašlí", jež vystupují z horní i dolní části pouzdra. Bílý číselník je čistý, jen s úzkými zlatými indexy a ručkami, a tak je zdobnost pouzdra opticky vyvážena. Což se o předchozích oblíbenějších Only for Ladies tak úplně říct nedá.

Foto: Hodinky-365.cz

(2) Dámičky z panství Mademoiselle

Možná to trochu přeženu, když řeknu, že kolekce Mademoiselle je ztělesněním vznešenosti a ženskosti. No, minimálně na oko se jí tak daří působit. Hodinky Mademoiselle se obecně vyznačují jemnými ženskými tvary, něžnými barvami a atraktivním designovým zpracováním. A takovou další pomyslnou "celebritou" mezi Festinami jsou hodinky právě z této řady: Festina Mademoiselle s neokoukatelným perleťovým číselníkem, který na každém světle a z každého úhlu evokuje jiný dojem.

Foto: Hodinky-365.cz

Někdy barvy číselníku připomenou impozantní polární záři, jindy zase modrou oblohu odraženou na hladině vody... Přiznám se, že mě spíše vrátila do dob, kdy jsme si s holkama na základce pyšně ukazovaly přívěšky, které mění barvu podle nálady, snad si na ně někteří z vás rozvzpomenou. Každý v nich zkrátka uvidí to své a to hodinkám dává malé (bez)významné plus.

Mnoho dam si z kolekce Mademoiselle oblíbilo také tento elegantní model Festina Mademoiselle.

Foto: Hodinky-365.cz
109,00 € skladom

Nazvala bych jej sněhovou vločkou mezi Festinami. Ne proto, že by byly něčím podstatně unikátní, přezdívku jsem zvolila pro jejich křehký, něžný a bělostný vzhled, který jen podtrhují skeletonové ručky ve tvaru lístků a "ojínění" pouzdra i číselníku zářivými krystaly. Ocení je neméně elegantní nositelky, které upřednostňují jemnější, ryze ženský styl.

Jestli vás upoutaly, ale něco na nich přece jen ještě není to pravé ořechové, mohly by vás zaujmout modely s číselníkem v pastelově růžové úpravě nebo v uhrančivě černé.

Foto: Hodinky-365.cz

A pokud vy, nebo dáma, které hodinky vybíráte, nosíte nejraději zlaté doplňky, neměly by vám uniknout zlaté Festina Mademoiselle. Nutno říci, že speciálně u tohoto kousku designéři nenechali ladem jediný detail, a tak hodinky vynikají neobvyklým a velice umně zpracovaným asymetrickým pouzdrem se srpkovitým vykrojením, který je pomocí většího krystalu důmyslně napojen na kamínky osázený půlkruh vedoucí po obvodu číselníku.

Foto: Hodinky-365.cz

Zlaté Mademoiselle jsou výrazně zdobné, ale protože bylo s veškerými prvky nakládáno s notnou dávkou citu, působí hodinky jemně a sofistikovaně, přesně v duchu kolekce Mademoiselle. Co se týče příležitosti, budou se jistě hezky vyjímat na společenských událostech, mnohé dámy je však vynosí klidně i v práci.

(3) Hvězda z nebe Swarovski

S kolekcí Mademoiselle jsou úzce spojeny také hodinky, jimž byla dána do vínku krása krystalů Swarovski – tedy hodinky z řady Mademoiselle Swarovski. A protože ne vždy méně znamená více, největší oblibě se těší právě tyto zářivé Festina Mademoiselle Swarovski s číselníkem doslova zasypaným stovkami kamínků z broušeného křišťálového skla.

Foto: Hodinky-365.cz

Číré krystaly třpytící se na světle, jemný milánský náramek a drobné rozměry z nich činí vskutku čarovný malý šperk ve formě hodinek, za který by se nemusela stydět snad ani Marilyn Monroe, která měla právě šperky s těmito Swarovského "diamanty pro každého" v oblibě.

Diamanty pre každého: 7 najobľúbenejších hodiniek s krištáľmi Swarovski
6.11.2019 - Agáta Vřeská
Diamanty pre každého: 7 najobľúbenejších hodiniek s krištáľmi Swarovski

Model je k dostání také v dalších barevných variantách s modrými a černými krystaly.

Foto: Hodinky-365.cz

(4) Hodinky z party Boyfriend

Kolekce Boyfriend se zakládá na docela jednoduchém postřehu – že mnoho žen rádo nosí hodinky svých partnerů (odtud pak název "Boyfriend"). Pravdou ale spíše je, že spousta žen obecně preferuje hodinky pánské. Jsou větší, často sportovnější a nemají, slovy jedné mé známé, "přehršel zbytečných zdobítek a třpytivých krávovin".

Jasně, pro krásné hodinky s kamínky se občas nadchne nejedna z nás, zvlášť pokud se chystáme na společenskou akci, kde hodláme zazářit. Při běžném provozu však oceníme i daleko obyčejněji a sportovněji vypadající hodinky, jaké mají chlapi. Velice oblíbenými se proto staly hodinky Festina Boyfriend s chronografem. Designéři z Festiny se však ani u nich nezapřeli a tyto chronografy opatřili malou ozdůbkou. A ne ledajakou – krášlí je pravý diamant, nacházející se na pozici dvanácté.

Foto: Hodinky-365.cz
149,00 € skladom

Diamant je na bílém číselníku relativně nenápadný, skrytý mezi většími indexy s luminiscencí, a neřekla bych, že by byl schopen vykřičet do světa "mám hodinky s diamantem!" Ne, je tam schovaný spíše jen pro vaši potěchu a onen hřejivý pocit, jaký dámě umí dát pouze diamant. ;) A sportovní vzhled je zachován.

Druhý směr, kterým se hodinky z kolekce Boyfriend ubírají, je klasický, čistý a minimalistický. Jako stříbrný model Festina Boyfriend s bílým číselníkem a společenskými Dauphine ručkami.

Foto: Hodinky-365.cz
89,00 € (doručíme do 15.4.)

Hodinky působí díky milánskému náramku a paprskovitě broušenému číselníku velice elegantně. Zároveň ale ohromně univerzálně: do kanceláře, do společnosti, na večerní flám nebo rande... Neurazí za žádných okolností. Nevím, jak vy, ale za mě jsou to rozhodně super hodinky na každý den.

A pokud byste chtěli přesně takové, jen ta bílá barva je na vás trochu fádní, nabízí se modely v jiném barevném spektru: například tyto Festina Boyfriend s černým číselníkem.

Foto: Hodinky-365.cz
89,00 € (doručíme do 15.4.)

Foto: Hodinky-365.cz
89,00 € skladom

(5) Sestřenka ze Švýcarska

Festina se v minulém roce hrdě vrátila ke svým švýcarským kořenům, když přišla s kolekcí Swiss Made. To "Swiss Made" ve zkratce znamená, že hodinky byly vyrobeny nebo smontovány ve Švýcarsku, mají švýcarský strojek, minimálně 60 % nákladů na jejich výrobu bylo švýcarských a závěrečná kontrola byla provedena rovněž ve Švýcarsku. Největší ohlas z této kolekce měly hodinky Festina Swiss Made s černým číselníkem.

Foto: Hodinky-365.cz
129,00 € skladom

Jednoduchý klasický vhled je ozvláštněn strukturovaným středem číselníku, který hodinkám dodává punc serióznosti, stejně jako vědomí, že jejich sklíčko je výjimečně ze safíru (ostatní hodinky z výběru měly sklíčko minerální). Rozměrově jsou hodinky drobné, a tak je nejspíš upřednostní dámy s užším zápěstím. A nadchne i cena, která ja na "Swiss Made" velice příznivá.

Swiss Made kolekcia FESTINY: švajčiarska elegancia za neuveriteľnú cenu
25.11.2019 - Agáta Vřeská
Swiss Made kolekcia FESTINY: švajčiarska elegancia za neuveriteľnú cenu

Skvěle vypadají i v královsky modré variantě.

Foto: Hodinky-365.cz
129,00 € skladom

O cenové atraktivitě u Festin ani nemusí být řeč, i ta je totiž součástí tajemství jejich úspěchu, ne že ne. Ti, kdo je kupují, už dávno ví, že za relativně malou částku dostanou slušně zpracované a hlavně stylově vypadající hodinky, které budou milovat roky. Za nenáročnou službičku – že jim sem tam vyměníte baterii, se vám odvděčí tím, že budou nejen krášlit vaše zápěstí, ale také okouzlovat okolí a přitahovat otázky typu: "Jé ty teda jsou, odkud je máš a nebyly drahé?" Tak co, nechali jste se nalákat?

Tagy: Fashion | Fotogalerie | Sprievodca výberom | Festina

Páčil sa vám článok?

Každú párnu stredu prehľad nových článkov a súťaže o hodinky na váš email.

Komentáre

Hodinky zmienené v článku

109,00 € skladom
89,00 € (doručíme do 15.4.)
109,00 € skladom
89,00 € (doručíme do 15.4.)
149,00 € skladom
89,00 € skladom
109,00 € skladom
129,00 € skladom
Zobraziť ďalší