telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Boccia Titanium 3165-06

5 rokov zárukaDoživotná výmena batérie
Prodej ukončen
Boccia Titanium 3165-06 Boccia Titanium 3165-06
Dámske hodinky - kožený remienok, titánové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Číslo tovaru: 032071

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaBoccia titanium (Německo)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť27g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscencianie je
Šírka ciferníku33mm
Remienok
Materiál remienkakoža
Obvod18cm
Min.obvod14cm
Šírka remienku20-25 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdratitán
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraoválny
Šírka a výška36 x 32mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka9mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Bez ďalších funkcií

Video - Boccia Titanium 3165-06

Zoznámte sa - Hodinky Boccia Titanium 3165-06

Módne dámske hodinky značky Boccia Titanium model 3165-06 majú púzdro i remienok vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, s nulovým obsahom niklu, vďaka čomu sú vhodné i pre alergikov. Uťahujú sa prostredníctvom čierneho koženého remienka. Hodinky disponujú vodotesnosťou 50M, t.z. je možné sa s nimi bez obáv osprchovať, umyť si ruky a pod. Oválne púzdro hodiniek Boccia Titanium 3165-06 je opatrené minerálnym sklíčkom. Ciferník hodiniek je analógový a má čiernu farbu. Napájanie je formou batérie QUARTZ a pre maximálnu presnosť chodu sú riadené krištáľom.

Vlastnosti

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Kožený remienok

Koža je obľúbený materiál pre výrobu hodinkových remienkov. Hodinkám dodáva eleganciu a príjemne sa nosí, pretože nechladí. Nevýhodou môže byť fakt, že kožené pásky absorbujú vlhkosť, teda aj pot. Pások začne po určitej dobe zapáchať a bude nutné ho vymeniť. Životnosť koženého remienka sa odhaduje na 2-4 roky podľa intenzity a spôsobu nosenia. Vplyv naň má okrem vlhkosti aj mechanická záťaž alebo časté a prudké zmeny teploty. Odolnosť koženého materiálu môžete zvýšiť jeho impregnáciou. Ak je však kožený remienok už veľmi opotrebovaný, jeho stav môžete mierne vylepšiť, ak ho namočíte na cca. 1 min do slabého roztoku chlórového čistiaceho prostriedku, potom ho vysušíte a jemne naimpregnujete.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: módne, vodeodolné
Hodinky Boccia Titanium jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je záruční list a návod.
Krabička