Hodinky Cannibal CJ248-01

Cannibal CJ248-01 Cannibal CJ248-01
Detské hodinky - textilný remienok, ocel puzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
27,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 17.12.2019 08:43. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
+ možnosť gravírovania (vyrytie venovania) 32,00 €
Pridať k porovnaniu Dotaz na zboží

Technické parametre

Všeobecné
Číslo tovaru156321
ZnačkaCannibal (Velká Británie)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Detské
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscencianie je
Remienok
Materiál remienkatextilný
Typ zapínaniasuchý zip
Puzdro
Materiál puzdraoceľ
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Priemer28mm (stredne veľké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka9mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Bez funkcí

Vlastnosti

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Textilný remienok

Tento remienok je vyrobený z jendotlivých textilných vlákien spletených do textílie. Dobre sa prispôsobí zápästiu, je ľahký a dobre priedušný. Jeho nevýhodou môže byť kratšia životnosť z dôvodu mechanického opotrebenia. Je náchylnejší na tvorbu škvŕn. Používa sa predovšetkým pri hodinkách so športovejším charakterom.

Suchý zips

Týmto typom zapínania disponujú predovšetkým hodinky s textilným remienkom. Zapínanie suchého zipsu je rýchle, bezproblémové a remienok je ním možné utiahnuť na dĺžku podľa individuálnych potrieb (nie je treba rešpektovať dierky, či remienok skracovať). Tento typ zapínania sa vyskytuje spravidla u outdoorových a detských hodiniek.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Hodinky Cannibal jsou dodávány v originální krabičce. SOučástí balení je i záruční list a návod.
Krabička