telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Dámske » Casio » Baby-G

Hodinky Casio Baby-G BGA-130-1BER

Doživotná výmena batérie
Casio Baby-G BGA-130-1BER Casio Baby-G BGA-130-1BER
Dámske hodinky - živicový řemínek, živicové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
99,90 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 12.12.2017 19:54. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 9,99 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 022730

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radBaby-G
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť44g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkkombinovaný
Luminiscencianie je
Priemer ciferníku29mm
Remienok
Materiál remienkaživica
Obvod18cm
Min.obvod12,5cm
Šírka remienku19-24 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdraživica
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška43 x 43mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka15mm
Pohon / strojček
Pohonquartz
Původjaponsko
StrojekCasio 5194
Funkcie
Plne automatický kalendár Režim 12/24 Svetové časy Alarm Odpočítavajuce stopky Stopky Osvetlenie

Video - Casio Baby-G BGA-130-1BER

Zoznámte sa - Hodinky Casio Baby-G BGA-130-1BER

Dámske hodinky Casio Baby-G BGA-130-1BER majú puzdro aj remienok vyrobený zo syntetickej živice. Vďaka tomuto materiálu veľmi ľahké a pohodlné, ale napriek tomu majú aj pevnú konštrukciu, ktorá ich chráni pred mechanickým poškodením. Disponujú kombinovaným ciferníkom, teda takým, ktorý ako analógovú, tak digitálnu časť. Dizajnéri mysleli aj na športovkyne a vytvorili hodinky s radom inteligentných funkcií, športovým vzhľadom, ale aj napriek tomu s lichotivým dizajnom.

Vlastnosti

Stopky (1/1sec, 1hr)

Stopky s presnosťou 1/1sec a maximálnym chodom 1hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Neónové osvetlenie

Ide o funkciu hodiniek, ktorá ich užívateľovi umožňuje prečítanie údajov z ciferníku aj pri zlých viditeľnostných podmienkach. Tento typ osvetlenia je potom založený na princípe tzv. LED diód, ktoré vydávajú UV žiarenie. Ciferník a ručičky sú pritom potiahnuté špeciálnou fluorescenčnou vrstvou, ktorá má sama o sebe luminiscenčné vlastnosti. Výsledkom kombinácie týchto dvoch aspektov je špeciálny efekt, s jeho pomocou je možné stanoviť čas podľa osvetlených hodinových indexov. K aktivácií LED diód slúži tlačidlo LIGHT (viď. návod).

Odolnosť voči stresu

Hodinky sú skonštruované tak, aby odolávali vibráciám, otrasom a nárazom.

Režim 12/24

Čas môže byť zobrazovaný v 12 alebo 24 hodinovom formáte. Napr. 1:35 alebo 13:35.

Svetové časy

Svetové časy zobrazujú aktuálny čas v hlavných mestách a špecifických oblastiach našej planéty.

Odpočítavacie stopky s opakovaním (1hr / 1sec)

Stopky, ktoré počítajú vzad. Pokiaľ stopky dosiahnu času 0, vydajú hodinky desaťsekundový tón a začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek opäť. Táto funkcia je užitočná napr. pre ľudí, ktorí berú pravidelne lieky. Stopky je možné nastaviť maximálne na 1hr, s odpočtom po 1sec.

Yacht timer

Yacht timer je používaný k odštartovaniu regat. Odpočítavajúci úsek môže byť nastavený medzi 1 a 10-timi minútami. Hodinky vydajú akustický signál každú minútu a potom každú sekundu po dobu 10-tich sekúnd.

1x denný alarm, hodinový signál

Denný alarm upozorňuje každý deň v rovnakú dobu, ktorú si nastavíte. Hodinky majú 1x alarm. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Snooze alarm

Táto funkcia umožňuje opakované upozornenia. Vždy, keď vypnete alarm, ozve sa za pár minút opäť, pokiaľ ho úplne nedeaktivujete.

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Remienok zo živice

Remienky z umelej živice sa dokážu ideálne prispôsobiť Vášmu zápästiu. Nie sú klzké a netočia sa, čím sa citeľne zvýši Vaše pohodlie pri nosení hodiniek. Živica je pružná, odolná a má pomerne dlhú životnosť. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je ľahko umývateľný. Disponujú ním predovšetkým športové modely hodiniek. Nespornou výhodnou tohto materiálu je široká ponuka farieb, v ktorých je možné hodinkové komponenty vyrábať.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: športové, vodeodolné, japonské