telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Casio Collection LDF-52-7AEF

Casio Collection LDF-52-7AEF Casio Collection LDF-52-7AEF
Dámske hodinky - živicový řemínek, živicové púzdro, plastové sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
39,90 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 2.10.2017 08:32. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 023138

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radCollection
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť25g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkdigitálny
Luminiscencianie je
Šírka ciferníku16mm
Remienok
Materiál remienkaživica
Obvod18cm
Min.obvod11cm
Typ zapínaniestandardní přezka
Šírka remienku18 mm
Púzdro
Materiál púzdraživica
Sklíčkoplast
Osadenienie je
Tvar púzdrahranatý
Šírka a výška24 x 47mm (malé)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka11mm
Pohon / strojček
Pohonquartz
Původjaponsko
StrojekCasio 3171
Funkcie
Alarm Duálny čas Osvetlenie Plne automatický kalendár Režim 12/24 Stopky

Video - Casio Collection LDF-52-7AEF

Zoznámte sa - Hodinky Casio Collection LDF-52-7AEF

Dámske športové hodinky značky Casio model LDF 52-7A sú vyrobené z ľahkého, vodeodolného a antialergénneho plastu, v bielom prevedení. Púzdro hranatých digitálnych hodiniek chráni plastové sklíčko. Medzi funkcie hodiniek patrí alarm, stopky, dátumovka a režim 12/24 - umožňuje sledovať čas v 12 alebo 24 hodinovom režime. Vďaka funkcii osvetlenie je číselník čitateľný i za zníženej viditeľnosti, či úplnej tmy. Hodinky nesú označenie 50M, majú kvalitné tesnenie v korunke a sú schopné tesniť až do hĺbky 0,5 metra. Pohon riadi batéria QUARTZ - latinsky krištáľ, ktorým sú riadené pre maximálnu presnosť chodu.

Vlastnosti

Stopky (1/100sec, 100hr)

Stopky s presnosťou 1/100sec a maximálnym chodom 100hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Osvetlenie

Osvetlenie je užitočná funkcia hodiniek, ktorá umožňuje ich majiteľovi ľahko prečítať údaje na ciferníku aj za šera a za tmy. Elektro panel, osvetľujúci ciferník hodiniek, aktivujete stlačením tlačidla, ktoré je spravidla umiestnené nad korunkou hodiniek (môže sa líšiť, viď. Návod). Po uvoľnení stlačeného tlačidla, svetlo svieti ešte niekoľko málo sekúnd. S hodinkami s touto funkciou budete mať vždy pojem o čase, za svetla i za tmy.

Duálny čas

Hodinky s funkciou duálneho času zobrazujú čas dvoch rôznych časových zón.

Režim 12/24

Čas môže byť zobrazovaný v 12 alebo 24 hodinovom formáte. Napr. 1:35 alebo 13:35.

1x denný alarm, hodinový signál

Denný alarm upozorňuje každý deň v rovnakú dobu, ktorú si nastavíte. Hodinky majú 1x alarm. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je meký a pružný materiál. Práve pružnosť z neho robí materiál veľmi dobre odolný voči prasknutiu. V porovnaní s plastom je napríklad sklo omnoho krehčie, teda aj náchylnejšie k praskunutiu. Plastové sklíčko ale tiež bohužiaľ kvôli nízkej tvrdosti materiálu ťahko poškodíte. Zo všetkých ponúkaných alternatív hodinkových skiel je ale práve akrylátové sklíčko najlacnejšou variantou. Výhodou je tiež jeho jednoduchá údržba. Ak spozorujete na plastovom sklíčku jemné škrabance, môžete ich odstrániť špeciálnymi leštiacimi pastami. Rovanký výsledok docielite aj s pomocou kartáčika a zubnej pasty, ktora okrem iného obsahuje tiež jemnú brúsnu zložku.

Remienok zo živice

Remienky z umelej živice sa dokážu ideálne prispôsobiť Vášmu zápästiu. Nie sú klzké a netočia sa, čím sa citeľne zvýši Vaše pohodlie pri nosení hodiniek. Živica je pružná, odolná a má pomerne dlhú životnosť. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je ľahko umývateľný. Disponujú ním predovšetkým športové modely hodiniek. Nespornou výhodnou tohto materiálu je široká ponuka farieb, v ktorých je možné hodinkové komponenty vyrábať.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Súvisiace skupiny: športové, digitálny , vodeodolné, japonské