telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Pánske » Casio » Collection

Hodinky Casio Collection MRW-200HC-7BVEF

Casio Collection MRW-200HC-7BVEF Casio Collection MRW-200HC-7BVEF
Pánske hodinky - živicový řemínek, živicové púzdro, plastové sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
34,90 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 29.5.2017 19:31. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 063490

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radCollection
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť39g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Lunetaobojsmerná otočná, potápěčská
Luminiscenciaručičky
Priemer ciferníku31mm
Remienok
Materiál remienkaživica
Obvod21cm
Min.obvod14cm
Typ zapínaniestandardní přezka
Šírka remienku18-24 mm
Púzdro
Materiál púzdraživica
Sklíčkoplast
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška45 x 47mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka12mm
Pohon / strojček
Pohonquartz
Původjaponsko
StrojekCasio 5125
Funkcie
Dátumovka Ukazovateľ dní v týždni Otočná luneta

Video - Casio Collection MRW-200HC-7BVEF

Zoznámte sa - Hodinky Casio Collection MRW-200HC-7BVEF

Pánske hodinky Casio MRW-200HC-7BVEF majú už na prvý pohľad športový nádych. Biela farba puzdra a remienka v kombinácii s čiernou farbou ciferníku upúta pozornosť na prvý pohľad. Na svoju veľkosť to sú veľmi ľahké hodinky, čo je spôsobené použitým materiálom (viď. nižšie). Majú jednoduchý a prehľadný ciferník. Hodinové a minútové ručičky sú opatrené luminiscenčnou vrstvou, takže po nasvetlení ciferníku dobre odčítate čas aj za sťažených svetelných podmienok. Tento model hodiniek Casio ocení každý muž, ktorý sa nezaobíde bez pohybových aktivít.

Vlastnosti

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je meký a pružný materiál. Práve pružnosť z neho robí materiál veľmi dobre odolný voči prasknutiu. V porovnaní s plastom je napríklad sklo omnoho krehčie, teda aj náchylnejšie k praskunutiu. Plastové sklíčko ale tiež bohužiaľ kvôli nízkej tvrdosti materiálu ťahko poškodíte. Zo všetkých ponúkaných alternatív hodinkových skiel je ale práve akrylátové sklíčko najlacnejšou variantou. Výhodou je tiež jeho jednoduchá údržba. Ak spozorujete na plastovom sklíčku jemné škrabance, môžete ich odstrániť špeciálnymi leštiacimi pastami. Rovanký výsledok docielite aj s pomocou kartáčika a zubnej pasty, ktora okrem iného obsahuje tiež jemnú brúsnu zložku.

Remienok zo živice

Remienky z umelej živice sa dokážu ideálne prispôsobiť Vášmu zápästiu. Nie sú klzké a netočia sa, čím sa citeľne zvýši Vaše pohodlie pri nosení hodiniek. Živica je pružná, odolná a má pomerne dlhú životnosť. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je ľahko umývateľný. Disponujú ním predovšetkým športové modely hodiniek. Nespornou výhodnou tohto materiálu je široká ponuka farieb, v ktorých je možné hodinkové komponenty vyrábať.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Dátumovka a ukazovateľ dňa

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla a ukazovateľ dňa v týždni zobrazuje cudzojazyčnú skratku aktuálneho dňa. Ukazovatele môžu byť automatické a bývajú umiestnené v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Obojsmerne otočná luneta

Luneta s možným otáčaním v ľavom i pravom smere s rôznou variáciou stupníc.

Luneta s desatinným delením

Desatinné delenie rozdeľuje lunetu tak, aby bolo ľahšie odčítať uplynulý čas, napr. pri potápaní.

Súvisiace skupiny: lacné, športové, vodeodolné, japonské