telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Charles Delon 4199/10

Charles Delon 4199/10 Charles Delon 4199/10
Unisex hodinky - koženkový remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
24,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 7.7.2017 20:01. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 006939

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCharles Delon (Čína)
Určené (pre koho)Unisex
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť59g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscenciaručičky
Šírka ciferníku36mm
Remienok
Materiál remienkakoženka
Obvod19.5cm
Min.obvod13,5cm
Šírka remienku30-45 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdravšeobecný kov
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdrahranatý
Šírka a výška45 x 49mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka11mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Bez ďalších funkcií

Video - Charles Delon 4199/10

Zoznámte sa - Hodinky Charles Delon 4199/10

Unisex hodinky Charles Delon 4199/10 majú púzdro vyrobené z kovu striebornej farby a remienok z koženky prešívaný čiernou niťou. Hranatý ciferník disponuje minerálnym sklíčkom, vodotesnosťou 30M, zirkónmi a poháňa ich Quartz batéria.

Vlastnosti

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Syntetická koža/textilný remienok

Koženkový remienok je ideálnou voľbou pre vysoko módne hodinky. Koženka disponuje predovšetkým skvelými estetickými vlastnosťami a spravidla nižšou cenou než je pri pravej kože.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: lacné, módne
Hodinky jsou dodávány v elegantní krabičce, kterou můžete využít k jejich skladování.
Krabička