telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Charles Delon 5314/03

Charles Delon 5314/03 Charles Delon 5314/03
Pánske hodinky - kožený remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
22,72 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 28.2.2017 16:34. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 070447

Rovnaký tovar je tiež dosptupný v II. akosti za zvýhodnenú cenu 18,17 €.

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCharles Delon (Čína)
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosťnie sú vodeodolné
Hmotnosť95g (stredne ťažké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscenciaručičky
Šírka ciferníku34mm
Remienok
Materiál remienkakoža
Obvod21.5cm
Min.obvod16cm
Typ zapínaniestandardní přezka
Šírka remienku23-27 mm
Púzdro
Materiál púzdravšeobecný kov
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdrahranatý
Šírka a výška45 x 47mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka45mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Bez ďalších funkcií

Video - Charles Delon 5314/03

Zoznámte sa - Hodinky Charles Delon 5314/03

Pánske hodinky S 5314/01 kombináciou masívneho kovového púzdra s veľmi výraznou korunkou a koženého remienka. Ciferník hodiniek je biely s arabskými číslicami a výraznou červenou sekundovkou. Hodinky sú veľmi vkusný doplnok, ktorý bude zdobiť zápästie každého štýlového muža a sú vhodné na bežné denné nosenie.

Vlastnosti

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Kožený remienok

Koža je obľúbený materiál pre výrobu hodinkových remienkov. Hodinkám dodáva eleganciu a príjemne sa nosí, pretože nechladí. Nevýhodou môže byť fakt, že kožené pásky absorbujú vlhkosť, teda aj pot. Pások začne po určitej dobe zapáchať a bude nutné ho vymeniť. Životnosť koženého remienka sa odhaduje na 2-4 roky podľa intenzity a spôsobu nosenia. Vplyv naň má okrem vlhkosti aj mechanická záťaž alebo časté a prudké zmeny teploty. Odolnosť koženého materiálu môžete zvýšiť jeho impregnáciou. Ak je však kožený remienok už veľmi opotrebovaný, jeho stav môžete mierne vylepšiť, ak ho namočíte na cca. 1 min do slabého roztoku chlórového čistiaceho prostriedku, potom ho vysušíte a jemne naimpregnujete.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: lacné, módne
Hodinky jsou dodávány v elegantní krabičce, kterou můžete využít k jejich skladování.
Krabička