telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Esprit Es-Peony Gold ES103822012

5 rokov zárukaDoživotná výmena batérie
Esprit Es-Peony Gold ES103822012 Esprit Es-Peony Gold ES103822012
Dámske hodinky - oceľ remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
186,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 19.7.2016 11:37. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 18,60 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 032331

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaEsprit (USA)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť123g (stredne ťažké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscenciaručičky
Priemer ciferníku29mm
Náramok
Materiál náramkupozlátená oceľ
Obvod19cm
Min.obvod14cm (upravíme zdarma)
Šírka náramku20-21 mm
Typ zapínaniapreklápacia spona s bočným otváraním
Púzdro
Materiál púzdrapozlátená oceľ
Sklíčkominerálne
Osadeniekryštály
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška38 x 43mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka11mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
24 hodinový ciferník Dátumovka Ukazovateľ dní v týždni

Video - Esprit Es-Peony Gold ES103822012

Zoznámte sa - Hodinky Esprit Es-Peony Gold ES103822012

Módne dámske hodinky značky Esprit Peony Gold ES103822012 majú pozlátené oceľové púzdro a remienok. Analógový ciferník zdobia zlaté idexy a luminiscenčné ručičky, vďaka ktorým je možné sledovať čas za zníženej viditeľnosti i úplnej tmy. Guľaté púzdro elegantných hodiniek kryje nárazu odolné minerálne sklíčko a je osadené trblietavými zirkónami. Hodinky Esprit Peony Gold ES103822012 odolajú tlaku 3 ATM, to znamená, že ich nepoškodí náhodný styk s vodou, napr. opláchnutie si rúk. Napájanie hodiniek je formou batérie QUARTZ. Medzi doplnkového funkcie hodiniek patrí - dátumovka, režim 12/24 a ukazovateľ dní v týždni.

Vlastnosti

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Náramok z nerezovej ocele

Nerezová oceľ (Stainless steel) je jedným z najvyužívanejších materiálov na výrobu hodinkových ťahov. Má svetlú až tmavo šedú farbu, ktorej odtieň sa môže líšiť v závislosti na povrchovej úprave. (matnenie-tmavšie, leštenie-svetlejšie). Oceľ je pevná, odolná voči mechanickému aj chemickému poškodeniu, nepodlieha korózií, čo sa týka životnosti, je prakticky nezničiteľná. Aj napriek tomu ide o materiál finančne nenáročný. Pretože obsahuje aj nikel (alergén), neodporúča sa ľuďom s citlivou pokožkou. K jej nevýhodám sa radí vysoká hmotnosť, ktorá môže znižovať užívateľský komfort a náchylnosť na vznik drobných oderov. Údržba oceľového remienka je nenáročná, postačí leštiaca handrička.

Preklápacia spona s bočným otváraním

Preklápacia spona sa používa nielen pri remienkových verziách hodiniek, ale hlavne pri kovových náramkoch. Je to najrozšírenejší model zapínania, ktorý sa používa pri náramkových hodinkách. Jedná sa o spoľahlivý, jednoduchý a veľmi praktický typ zapínania. Pri jeho náhodnom rozopnutí nedochádza k spadnutiu hodiniek z ruky na rozdiel od zapínania napríklad šperkového. Náhodné rozopnutie je zložitejšie, pretože spona má bočné otváranie.

Dátumovka a ukazovateľ dňa

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla a ukazovateľ dňa v týždni zobrazuje cudzojazyčnú skratku aktuálneho dňa. Ukazovatele môžu byť automatické a bývajú umiestnené v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: módne