» Hodinky » Pánske » Garmin » VívoActive

Hodinky Garmin vívoActive3 Optic Silver, Black band

Garmin vívoActive3 Optic Silver, Black band Garmin vívoActive3 Optic Silver, Black band
Unisex hodinky - silikónový řemínek, plastové puzdro, gorilla glass sklo. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
1ks skladom Doručíme do piatku 19.10.  viac o doručení a doprave

Tovar je skladom v Ostrave na predajni a teda pripravený k okamžitej expedícii k vám.

Doručenie dopravcom:doručíme do piatku 19.10.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od štvrtku 18.10.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR.

293,00 € vrátane DPH
+ premium service (v hodnote 29,30 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 167307

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaGarmin (Ostatné)
Modelový radVívoActive
Určené (pre koho)Unisex
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť43g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkdigitálny
Lunetapevná
Luminiscencianie je
Remienok
Materiál remienkasilikón
Obvod20.4cm
Min.obvod12,7cm
Typ zapínaniastandardní přezka
Puzdro
Materiál puzdraplast
SklíčkoGorilla glass
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška43,4 x 43,4mm (veľké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka11,7mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Akcelerometer Alarm Alarm na neaktivitu ANT+ Automatický kalendár Barometer Bluetooth Dotykový displej GPS navigácia Kompas Krokomer Meranie denných aktivít Odhad hodnoty VO2 Smart notifikácie Srdcový tep Stopky (Chronograf) V slovenčine Vibračné upozornenie Výpočet spotreby kalórii Výškomer

Vlastnosti

Odolnosť voči vibráciám

Hodinky sú vyrobené tak, aby odolávali vibráciám pomocou alpheGELu.

Krokomer

Krokomer je užitočná funkcia pre turistiku a športovnú chôdzu. Okrem počtu krokov obvykle dokáže zmerať i vzdialenosť, rýchlosť chôdze, tempo krokov i spálené kalórie a pomáha tým k efektívnemu tréningu.

Monitor srdcového tepu

Hodinky zobrazujú aktuálnu tepovú frekvenciu v úderoch za minútu.

Výpočet spotreby kalórií

Hodinky zobrazujú počet spálených kalórií.

Barometer

Tieto hodinky majú zabudovaný tlakový senzor merajúci atmosférický (alebo barometrický tlak). Túto funkciu naviac spravidla doplňuje tiež grafika vývoja tlaku v niekoľkých posledných hodinách, ktorá naznačuje vývoj počasia nasledujúceho dňa. Funkciu vojačika a panenky predpovedajúceho povahu počasia, ktoré poznáme z usadlostí našich babičiek, tak plne nahradzuje inteligentné technológie integrované tiež do týchto hodiniek.

Kompas

S pomocou kompasu vo vašich hodinkách ľahko detekujete polohu jednotlivých svetových strán. Túto funkciu teda jednoznačne uvítajú všetci vášniví dobrodruhovia. Aby samozrejme kompas fungoval spoľahlivo odporúčame ho pred "plným zaťažením" skalibrovať. Je možné uskutočniť tzv. dvojsmernú kalibráciu (pri nej fixujete ľubovoľné dva protiľahlé smery) a severnú kalibráciu (kedy fixujete pomocou iného kompasu severný smer na pozíciu dvanástej hodiny). Podrobné inštrukcie ku kalibrácií nájdete v návode. Kompas by potom mal zobrazovať smer s presnosťou na niekoľko málo stupňov (presnú odchýlku, ktorá sa pri jednotlivých modeloch môže líšiť, udáva výrobca). Funkciu kompasu nepoužívajte v prostredí, v ktorom sa nachádza zdroj magnetizmu. Získané hodnoty by boli absolútne zavádzajúce.

Výškomer

Výškomer pracuje na princípe rovnakého čidla ako barometer. Výška je stanovená zo získaného atmosférického tlaku, ktorý hodinky prepočítajú a vzhľadom k výsledku mu priradia odpovedajúcu nadmorskú výsku. Ak sa atmosférický tlak zníži, nadmorská výška sa zvýši a naopak. Pre maximalizáciu presnosti meraní sa odporúča uskutočňovať pravidelné kalibrácie (viz. návod).

Denný alarm

Denný alarm vám pripomenie udalosti, ktoré sa opakujú každý deň, tým, že vydáva zvukový signál v nastavenom čase.

Vibračný alarm

Slúži ako tichý alarm. Hodinky miesto vydávania zvuku začnú vibrovať.

Bluetooth 4.0

Pre všetkých, ktorí si prajú mať maximálny prehľad tiež na cestách, vyvinula firma Casio analógové hodinky rady Edifice, ktoré vybavila funkciou Bluetooth. Táto revolučná funkcia ponúka prepojenie hodiniek s chytrými telefónmi, vďaka čomu sa ich majiteľovi v prvom rade zobrazuje aktuálny čas, a to nielen na mieste, na ktorom sa práve nachádzate, ale v každom z 300 miest (resp. v ich okolí) po celom svete. Ponúka sa možnosť nastavenia alarmu a prevzatia ďalších funkcií priamo zo smartphonu, ktoré eskalujú prevádzkyschopnosť hodiniek na nezvykle vysokú úroveň.

Ovládač hudobného prehrávača

Vďaka tejto funkcií môžete pohodlne ovládať hudobný prehrávač vo Vašom smartphone prostredníctvom tlačidiel na hodinkách. Kedykoľvek môžete hudbu zapnúť, vypnúť, preskočiť na ďalšiu pesničku alebo si prispôsobiť hlasitosť. Hudobný prehrávač reaguje po stalčení tlačidiel na hodinkách.

Phone finder

Hodinky je možné spárovať so Smartphonom. Po stlačení tlačidla na hodinkách sa Vám rozoznie zvuk na Smartphone a vy ho bez problémov nájdete.

Upozornenie na nadchádzajúce udalosti

Na ciferníku sa zbraz plánovaná schôdzka, udalosť, alebo napr. nadchádzajce narodeniny niektorej z osôb vo Vašich kontaktoch.

Upozornenie na prichádzajúci e-mail

Symboly na ciferníku Vás upozornia na nový e-mail vo Vašej elektronickej schránke.

Upozornenie na prichádzajúci hovor

Pokiaľ niekto volá na Váš chytrý telefón, hodinky Vás na túto skutočnosť upozornia.

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Zafírové sklíčko

Zafír je druh korundu s modrým zafarbením, ktoré sa vyznačuje vysoko tvrdosťou. Na Mohsovej stupnici o rozsahu 1-10, odpovedá tento materiál hodnote 9 (korund). V hodinárskom priemysle sa využíva zafír syntetický, získaný z korundu. Zafírové sklíčko je niekedy označované ako "scratch-resistant", teda odolné voči poškrabaniu. K podreniu zafírového sklíčka však môže dôjsť, a to ak sa dostane do kontaktu s rovnako tvrdým materiálom, napr. s diamantom alebo korundom. Z praktického hľadiska by sme mali byť opatrnejší len pri manipulácií s brusným papierom, ktorý môže obsahovať práve čiastočky korundu. Pri všednom nosení hodiniek s týmto typom skla sa však odrenia obávať nemusíte. Nevýhodou zafírového skla je jeho krehkosť. Náraz zafírového skla o tvrdé materiály, napr. kov, betón, väčšinou končí jeho úplným "vysypaním". Zachádzanie s hodinkami s týmto typom skla si preto žiada zvýšenú opatrnosť.

Silikónový remienok

Silikón si u zákazníkov získal v posledných rokoch veľkú obľubu, predovšetkým kvôli priaznivej cene a vlastnostiam. Je pružný, ľahký, vodeodolný a ľahko umývateľný. Navyše je tiež hypoalergénny, tzn., že nespôsobuje žiadne neadekvátne reakcie organizmu. Silikónové remienky nachádzajú uplatnenie predovšetkým pri športových typoch hodiniek, pri športe totiž svojou hmotnosťou neobťažujú, neabsorbujú pot a prepúšťajú páru. Podobne ako guma aj silikón sa získava z prírodného alebo syntetického kaučuku, len za iných podmienok.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Krabička