telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky JVD J7078.3 s motivem hokeje

5 rokov záruka
JVD J7078.3 s motivem hokeje JVD J7078.3 s motivem hokeje
Chlapčenské hodinky - pryžový remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
32,61 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 28.1.2013 11:40. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 019946

Rovnaký tovar je tiež dosptupný v II. akosti za zvýhodnenú cenu 29,35 €.

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaJVD (Česká republika)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Chlapčenské
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť34g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscencianie je
Priemer ciferníku23mm
Remienok
Materiál remienkapolyuretán
Obvod18cm
Min.obvod14cm
Šírka remienku16 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdrabezniklová zliatina
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška33 x 36mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka11mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Bez ďalších funkcií

Video - JVD J7078.3 s motivem hokeje

Zoznámte sa - Hodinky JVD J7078.3 s motivem hokeje

Detské náramkové hodinky JVD J7078.3 sú kombináciou bezniklovej zliatiny a pevného polyuretánového remienku so športovými motívmi. Puzdro je opatrené čiernou lunetou. Čierno-biely ciferník je veľmi prehľadný a je opatrený čiernymi arabskými číslicami. Remienok je zdobený hokejovým motívom, čo poteší každého nádejného hokejového fanúšika aj hráča.

Vlastnosti

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Polyuretánový remienok

Polyuretám je materiál, ktorý sa v hodinárskom priemysle používa primárne pri športových modeloch, ktoré disponujú masívnejšími puzdrami. Ide o špeciálny druh plastu, pri jeho výrobe je základnou zložkou ropa. Vlastnosti, ktoré tento materiál urobili populárnym, sú pevnosť vodeodolnosť a priepustnosť páry. To znamená, že Vás pri ich nosení nebude obťažovať spotené zápästie, ako je tomu napríklad pri modeloch s koženými remienkami.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: lacné, športové, vodeodolné, české
Dětské hodinky JVD jsou dodávány v této krabičce. Součástí balení je i záruční list a návod.
Krabička