telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 8-18h, kontakty
logo

Hodinky Michael Kors MK 6055

5 rokov zárukaDoživotná výmena batérieAkcia -30%
Michael Kors MK 6055 Michael Kors MK 6055
Dámske hodinky - oceľ remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
207,20 € vrátane DPH
Pôvodná cena: 296,00 €.
do vypredania zásob.

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 1.11.2017 13:26. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 20,72 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 109290

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaMichael Kors (USA)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť99g (stredne ťažké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Stupnices desetinným delením
Luminiscenciaručičky
Priemer ciferníku28mm
Náramok
Materiál náramkupozlátená oceľ
Obvod17.5cm
Min.obvod14cm (upravíme zdarma)
Typ zapínaniepřeklápěcí s bočním otevíráním
Šírka náramku16-18 mm
Púzdro
Materiál púzdrapozlátená oceľ
Sklíčkominerálne
Osadeniesklenené kamienky
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška33 x 42mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka11mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
24 hodinový ciferník Dátumovka Ukazovateľ dní v týždni

Video - Michael Kors MK 6055

Zoznámte sa - Hodinky Michael Kors MK 6055

Dámske hodinky Michael Kors MK 6055 veľmi elegantný kúsok, ktorý poteší každú modernú ženu. Hodinky sú vyrobené z ušľachtilej ocele a čiastočne zdobené zlátením. Pozlátené puzdro je osadené sklenenými kamienkami, ktoré hodinkám pridávajú na luxusnom vzhľade. Na svetlom ciferníku vynikajú predovšetkým pozlátené ručiky a indexy, ktoré sú tvorené sklenenými kamienkami.

Vlastnosti

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Náramok z nerezovej ocele

Nerezová oceľ (Stainless steel) je jedným z najvyužívanejších materiálov na výrobu hodinkových ťahov. Má svetlú až tmavo šedú farbu, ktorej odtieň sa môže líšiť v závislosti na povrchovej úprave. (matnenie-tmavšie, leštenie-svetlejšie). Oceľ je pevná, odolná voči mechanickému aj chemickému poškodeniu, nepodlieha korózií, čo sa týka životnosti, je prakticky nezničiteľná. Aj napriek tomu ide o materiál finančne nenáročný. Pretože obsahuje aj nikel (alergén), neodporúča sa ľuďom s citlivou pokožkou. K jej nevýhodám sa radí vysoká hmotnosť, ktorá môže znižovať užívateľský komfort a náchylnosť na vznik drobných oderov. Údržba oceľového remienka je nenáročná, postačí leštiaca handrička.

Preklápacia spona s bočným otváraním

Preklápacia spona sa používa nielen pri remienkových verziách hodiniek, ale hlavne pri kovových náramkoch. Je to najrozšírenejší model zapínania, ktorý sa používa pri náramkových hodinkách. Jedná sa o spoľahlivý, jednoduchý a veľmi praktický typ zapínania. Pri jeho náhodnom rozopnutí nedochádza k spadnutiu hodiniek z ruky na rozdiel od zapínania napríklad šperkového. Náhodné rozopnutie je zložitejšie, pretože spona má bočné otváranie.

Dátumovka a ukazovateľ dňa

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla a ukazovateľ dňa v týždni zobrazuje cudzojazyčnú skratku aktuálneho dňa. Ukazovatele môžu byť automatické a bývajú umiestnené v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: módne, vodeodolné
Hodinky Michael Kors jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je záruční list Klenoty Aurum a návod.
Krabička