telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Pánske » Secco

Hodinky Secco S DFY-009

Secco S DFY-009 Secco S DFY-009
Unisex hodinky - pryžový remienok, plastové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
32,50 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 8.5.2018 14:19. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 024631

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaSecco (Česká republika)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Unisex
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť35g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkdigitálny
Luminiscencianie je
Priemer ciferníku24mm
Remienok
Materiál remienkapolyuretán
Obvod19cm
Min.obvod14cm
Púzdro
Materiál púzdraplast
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška38 x 43mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka15mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Alarm Duálny čas Odpočítavajuce stopky Osvetlenie Plne automatický kalendár Stopky

Video - Secco S DFY-009

Zoznámte sa - Hodinky Secco S DFY-009

Unisex hodinky Secco S DFY-009 sú športový kúsok, ktorý je vyrobený v kombinácii plastového puzdra a polyuretánového remienka. Celý model je zladený do modrej farby. Hodinky sú ľahučké a pri nosení teda aj veľmi pohodlné. Disponujú radom inteligentných funkcií (pozri nižšie), vďaka ktorým budú tieto hodinky užitočným a trendy doplnkom pre každého športovca.

Vlastnosti

Stopky (1/100sec, 24hr)

Stopky s presnosťou 1/100sec a maximálnym chodom 24hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Elektrické osvetlenie

Štandardné osvetlenie ciferníku.

Duálny čas

Hodinky s funkciou duálneho času zobrazujú čas dvoch rôznych časových zón.

Odpočítavacie stopky (24hr / 1sec)

Stopky, ktoré počítajú vzad. Pokiaľ stopky dosiahnu času 0, vydajú hodinky desaťsekundový tón. Stopky je možné nastaviť maximálne na 24hr, s odpočtom po 1sec.

1x denný alarm, hodinový signál

Denný alarm upozorňuje každý deň v rovnakú dobu, ktorú si nastavíte. Hodinky majú 1x alarm. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Pípajúci alarm

Hodinky upozorňujú na Vami nastavený čas prenikavým pípaním.

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Polyuretánový remienok

Polyuretám je materiál, ktorý sa v hodinárskom priemysle používa primárne pri športových modeloch, ktoré disponujú masívnejšími puzdrami. Ide o špeciálny druh plastu, pri jeho výrobe je základnou zložkou ropa. Vlastnosti, ktoré tento materiál urobili populárnym, sú pevnosť vodeodolnosť a priepustnosť páry. To znamená, že Vás pri ich nosení nebude obťažovať spotené zápästie, ako je tomu napríklad pri modeloch s koženými remienkami.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: lacné, športové, digitálny , vodeodolné, české