telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 8-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Pánske » Seiko

Hodinky Seiko Chronograf SNDC89P2

5 rokov zárukaDoživotná výmena batérie
Prodej ukončen
Seiko Chronograf SNDC89P2 Seiko Chronograf SNDC89P2
Pánske hodinky - kožený remienok, ocel púzdro, seiko hardlex sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Číslo tovaru: 031112

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaSeiko (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť60g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Stupnices desetinným delením
Luminiscenciaručičky a indexy
Priemer ciferníku36mm
Remienok
Materiál remienkakoža
Obvod20cm
Min.obvod15cm
Typ zapínaniestandardní přezka
Šírka remienku18-20 mm
Púzdro
Materiál púzdraoceľ
SklíčkoSeiko Hardlex
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška40 x 48mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka10mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Dátumovka Chronograf Stopky

Video - Seiko Chronograf SNDC89P2

Zoznámte sa - Hodinky Seiko Chronograf SNDC89P2

Módne pánske hodinky Seiko Chronograf SNDC89P2 majú púzdro vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a uťahujú sa čiernym koženným remienkom, prešívaným žltou niťou. Tmavý analógový ciferník disponuje fosforeskujúcimi ručičkami a indexmi a spomedzi funkcií ponúkajú stopky (presnosť 1/20s a max. dĺžka merania 12 hod.) a dátumovka (zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla). Guľaté púzdro je opatrené kvalitnejším minerálnym sklíčkom značky Hardlex. Hodinky Seiko Chronograf SNDC89P2 nesú označenie 100M, sú plne vodotesné a poskytujú záruku pre potápanie sa až do hĺbky 8 metrov (rekreačné potápanie, vodné športy atď.). Napájanie je riešené formou batérie QUARTZ.

Vlastnosti

Stopky (1/20sec, 12hr)

Stopky s presnosťou 1/20sec a maximálnym chodom 12hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Hardlex

Tvrdené minerálne sklo s povrchom upraveným proti poškrabaniu, patentované ®Seiko Corporaction.

Kožený remienok

Koža je obľúbený materiál pre výrobu hodinkových remienkov. Hodinkám dodáva eleganciu a príjemne sa nosí, pretože nechladí. Nevýhodou môže byť fakt, že kožené pásky absorbujú vlhkosť, teda aj pot. Pások začne po určitej dobe zapáchať a bude nutné ho vymeniť. Životnosť koženého remienka sa odhaduje na 2-4 roky podľa intenzity a spôsobu nosenia. Vplyv naň má okrem vlhkosti aj mechanická záťaž alebo časté a prudké zmeny teploty. Odolnosť koženého materiálu môžete zvýšiť jeho impregnáciou. Ak je však kožený remienok už veľmi opotrebovaný, jeho stav môžete mierne vylepšiť, ak ho namočíte na cca. 1 min do slabého roztoku chlórového čistiaceho prostriedku, potom ho vysušíte a jemne naimpregnujete.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Dátumovka

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla. Môže byť automatická a býva umiestnená v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku s číslami, na ktoré ukazuje ručička.

Šróbovacie viečko

Šróbovacie viečko je jedným z prvkov hodiniek, ktoré intenzifikujú ich ochranu. Plní podobnú funkciu ako napr. šróbovacia korunka. V zásade to znamená, že šróbovacie viečko eliminuje vniknutiu vlhkosti, vody alebo prachu do hodinkového puzdra. Odporúčané pravidelné revízie strojčeka vďaka tomuto prvku stačí realizovať po uplynutí dlhšieho časového intervalu. Aby ale dobre plnilo svoju funkciu, jen nutné dbať na jeho pevné dotiahnutie pri uzatváraní puzdra.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: módne, vodeodolné, japonské
Hodinky Seiko jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je mezinárodní záruční list a návod.
Krabička