telefón 0650 400 134
volajte, Po-Pia: 8-19h, So-Ne 10-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Pánske » Timex » Weekender

Hodinky Timex Weekender TW2P65900

Timex Weekender TW2P65900 Timex Weekender TW2P65900
Unisex hodinky - textilný remienok, kovové puzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
67,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 6.11.2018 23:21. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 106909

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaTimex (USA)
potvrdenie pravosti
Modelový radWeekender
Určené (pre koho)Unisex
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť47g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscencianie je
Remienok
Materiál remienkatextilný
Obvod21cm
Min.obvod14cm
Typ zapínaniapřezka
Šírka remienku20 mm
Puzdro
Materiál puzdravšeobecný kov
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Priemer38mm (stredne veľké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka9mm
Rozpětí nožek20mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
24 hodinový ciferník Osvetlenie

Video - Timex Weekender TW2P65900

Zoznámte sa - Hodinky Timex Weekender TW2P65900

Unisex hodinky Timex TW2P65900 veľmi štýlový kúsok, ktorý bude slušať ako dámskemu, tak pánskemu zápästiu. Hodinky sú vyrobené v kombinácii kovového puzdra a atraktívne zeleného textilného remienka. Ciferník hodiniek je biely a vynikajú na ňom čierne ručičky a arabské číslice. Mimo ciferníku je malé okružie čísel, ktoré slúžia ako ukazovateľ 24 hodín. Hodinky sú vhodné na bežné denné nosenie.

Vlastnosti

Indiglo®

Indiglo® nočné osvetlenie rovnomerne osvetľuje povrch číselníku hodiniek s použitím patentovanej elektroluminiscenčnej technológie osvetlenia. Tento systém podsvieti celý ciferník alebo displej rovnomerným jasným svetlom, ktoré umožní veľmi dobrú čitateľnosť v noci i kedykoľvek pri zníženej viditeľnosti. Aktivuje sa stlačením tlačidla alebo korunky

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Textilný remienok

Tento remienok je vyrobený z jendotlivých textilných vlákien spletených do textílie. Dobre sa prispôsobí zápästiu, je ľahký a dobre priedušný. Jeho nevýhodou môže byť kratšia životnosť z dôvodu mechanického opotrebenia. Je náchylnejší na tvorbu škvŕn. Používa sa predovšetkým pri hodinkách so športovejším charakterom.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Hodinky Timex jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je i záruční list a návod.
Krabička