» Hodinky » Pánske » Tissot » T-Sport » V8

Hodinky Tissot V8 T039.417.16.037.02

Doživotná výmena batérie
Tissot V8 T039.417.16.037.02 Tissot V8 T039.417.16.037.02
Pánske hodinky - kožený remienok, ocel puzdro, safírové sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
379,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 26.11.2018 09:51. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 37,90 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
+ možnosť gravírovania (vyrytie venovania) zadarmo
Pridať k porovnaniu Dotaz na zboží

Technické parametre

Všeobecné
Číslo tovaru038051
ZnačkaTissot logoTissot (Švýcarsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radT-Sport / V8
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť84g (stredne ťažké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Lunetatachymetrická
Luminiscenciaručičky
Remienok
Materiál remienkakoža
Obvod20cm
Min.obvod16cm
Typ zapínaniapřezka
Šírka remienku18-22 mm
Puzdro
Materiál puzdraoceľ
Sklíčkosafírové
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Priemer43mm (veľké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka11mm
Pohon / strojček
Pohonquartz
Pôvodšvýcarsko
StrojčekETA G10.211
Funkcie
Dátum Stopky (Chronograf)

Video - Tissot V8 T039.417.16.037.02

Zoznámte sa - Hodinky Tissot V8 T039.417.16.037.02

Pánske športové hodinky Tissot V8 T039.417.16.037.02 majú púzdro vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a uťahujú sa čiernym koženným remienkom, prešívaným sivou niťou. Pohon je batériový - quartzový strojček ETA G10.211 je elektricky napájaný vymeniteľnou batériou. Disponujú vodoodolnosťou 100M, sú plne vodotesné a je sa s nimi možné potápať až do hĺbky 8 metrov. Guľaté púzdro kryje nepoškriabateľné zafírové sklíčko (najtvrdšie spomedzi sklíčok). Analógový ciferník je vybavený luminiscenčnými ručičkami a indexmi a týmito funkciami: chronograf (presnosť 1/10s a max. dĺžka merania 30 min.), ADD funkcia - načítacia, SPLIT funkcia - medzičas, dátumovka (pozícia 3 hodiny) a tachymeter (pre meranie rýchlosti v km/hod.).

Vlastnosti

Stopky (1/10sec, 30min)

Stopky s presnosťou 1/10sec a maximálnym chodom 30min sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Zafírové sklíčko

Zafír je druh korundu s modrým zafarbením, ktoré sa vyznačuje vysoko tvrdosťou. Na Mohsovej stupnici o rozsahu 1-10, odpovedá tento materiál hodnote 9 (korund). V hodinárskom priemysle sa využíva zafír syntetický, získaný z korundu. Zafírové sklíčko je niekedy označované ako "scratch-resistant", teda odolné voči poškrabaniu. K podreniu zafírového sklíčka však môže dôjsť, a to ak sa dostane do kontaktu s rovnako tvrdým materiálom, napr. s diamantom alebo korundom. Z praktického hľadiska by sme mali byť opatrnejší len pri manipulácií s brusným papierom, ktorý môže obsahovať práve čiastočky korundu. Pri všednom nosení hodiniek s týmto typom skla sa však odrenia obávať nemusíte. Nevýhodou zafírového skla je jeho krehkosť. Náraz zafírového skla o tvrdé materiály, napr. kov, betón, väčšinou končí jeho úplným "vysypaním". Zachádzanie s hodinkami s týmto typom skla si preto žiada zvýšenú opatrnosť.

Kožený remienok

Koža je obľúbený materiál pre výrobu hodinkových remienkov. Hodinkám dodáva eleganciu a príjemne sa nosí, pretože nechladí. Nevýhodou môže byť fakt, že kožené pásky absorbujú vlhkosť, teda aj pot. Pások začne po určitej dobe zapáchať a bude nutné ho vymeniť. Životnosť koženého remienka sa odhaduje na 2-4 roky podľa intenzity a spôsobu nosenia. Vplyv naň má okrem vlhkosti aj mechanická záťaž alebo časté a prudké zmeny teploty. Odolnosť koženého materiálu môžete zvýšiť jeho impregnáciou. Ak je však kožený remienok už veľmi opotrebovaný, jeho stav môžete mierne vylepšiť, ak ho namočíte na cca. 1 min do slabého roztoku chlórového čistiaceho prostriedku, potom ho vysušíte a jemne naimpregnujete.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Dátumovka

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla. Môže byť automatická a býva umiestnená v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku s číslami, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: SportovníChronografy
Hodinky Tissot jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je info o značce a dostupných modelech, mezinárodní záruční list a vícejazyčný návod.
Krabička