Najkrajšie dámske hodinky (cenovo dostupné)

Tagy: Výber najlepších | Dámske | Klasické | Fashion

Eliška Měrková | 30.11.2023 | 5 MIN

Malé alebo veľké? Športové alebo elegantné? S diamantmi alebo bez nich? Hľadanie a výber najkrajších dámskych hodiniek môže byť náročný proces. Pre tých, ktorí sa stále nevedia rozhodnúť a ocenili by kvapku inšpirácie, sme dnes pripravili výber najobľúbenejších dámskych hodiniek dostupných v rôznych kategóriách.

V tomto článku sme stanovili cenovú hranicu 200 eur. Článok, v ktorom sme cenovku nijako neobmedzili, nájdete nižšie:

Najkrásnejšie dámske hodinky
8.10.2021 - Eliška Měrková
Najkrásnejšie dámske hodinky

(1) Hodinky s kamienkami sú skvelým darčekom

Existuje asi len jeden dôvod, prečo si vybrať súpravu hodiniek s kamienkami – sú jednoducho krásne. Trblietanie dokonale vybrúsených kamienkov dodá každému ženskému zápästiu noblesu, takže hodinky s kamienkami sú darčekom, ktorý očarí každú ženu.

A po akých hodinkách siahne väčšina žien? Hodinky Festina Only for Ladies sú dlhodobou stálicou na zozname najpredávanejších modelov a absolútnou špičkou vo svojej kategórii.

Sú výrazné, ľahko čitateľné a s robustnejším priemerom 38 mm. Vložený zirkón však vytvára elegantnú protiváhu. Výsledok je žiarivý a priťahuje požadovanú pozornosť. Bielu farbu remienka navyše môžete zladiť prakticky s čímkoľvek. A recept na dokonalé dámske hodinky je na svete.

Festina Only for Ladies 16537/1 – tajomstvo najpredávanejších dámskych hodiniek
21.2.2021 - Agáta Vřeská
Festina Only for Ladies 16537/1 – tajomstvo najpredávanejších dámskych hodiniek

Pozrite si naše video:

(2) Veľké hodinky sú trendom, ktorý len tak neodíde

Veľké dámske hodinky sú samy o sebe jednou z najobľúbenejších kategórií. Výrazné, ľahko čitateľné a zároveň jednoduché – to je niečo, čo ženám sakramentsky pristane. Preto vyhľadávajú kúsky s priemerom nad 38 mm.

Veľké a elegantné dámske hodinky – Fotogaléria
3.5.2021 - Eliška Měrková
Veľké a elegantné dámske hodinky – Fotogaléria

A presne také sú hodinky Festina Boyfriend. Nie sú to len najpredávanejšie dámske hodinky, sú to najpredávanejšie hodinky v krajine.

A pritom na nich nie je nič výnimočné – a práve o to ide. Tri ručičky, minimalistický vzhľad a jemný milánsky náramok. To úplne stačí.

Festina Boyfriend – V jednoduchosti je sila
17.5.2021 - Eliška Měrková
Festina Boyfriend – V jednoduchosti je sila

(3) Drobné hodinky pre štíhle zápästia

Treťou kategóriou sú drobné hodinky, ktoré sa hodia nielen ženám so štíhlym zápästím. Hoci medzi ženami stále prevláda trend väčších hodiniek, začíname si všímať, že práve drobné hodinky sa čoraz častejšie dostávajú do kolekcií značiek.

Pekným príkladom drobných hodiniek za rozumnú cenu sú hodinky Bering Classic 11022 s priemerom len 22 mm. Značka Bering, pochádzajúca z Dánska, vsádza na severský minimalizmus a decentný dizajn, ktorý vyzerá skvele k šatám aj teniskám.

U nás sú najobľúbenejšie tie so zlatou povrchovou úpravou, ale dodávajú sa v mnohých jedinečných farebných variantoch.

Malé dámske hodinky na drobné zápästie – Fotogaléria
23.11.2023 - Eliška Měrková
Malé dámske hodinky na drobné zápästie – Fotogaléria

(4) Zlaté hodinky rozžiaria váš outfit aj náladu

Hodinky v zlatej farbe sú tiež čoraz obľúbenejšie. Ich lesk rozžiari nielen každý outfit, ale aj vašu náladu.

Zlaté dámske hodinky – Fotogaléria
29.12.2021 - Agáta Vřeská
Zlaté dámske hodinky – Fotogaléria

Nám (a našim zákazníkom) výrazné zlaté prevedenie vyhovuje hodinkám v retro štýle, najmä digitálnym hodinkám. Pretože práve tie jednoznačne porážajú konkurenciu v kategórii cenovo dostupných zlatých hodiniek.

Hodinky Casio Vintage A168 sú kultové hodinky, ktoré sa vyrábajú od 90. rokov minulého storočia. Okrem atraktívneho retro štýlu ponúkajú moderným ženám všetko, čo potrebujú pre každodenný život. Okrem času a dátumu majú stopky, alarm s hodinovým zvukovým upozornením a skvelé osvetlenie.

Casio A168 – moderné retro spájajúce generácie
20.1.2021 - Dominik Hok
Casio A168 – moderné retro spájajúce generácie

(5) Biele hodinky pre milovníčky čistoty a elegancie

Biele hodinky vždy pôsobia veľmi decentným dojmom a ocenia ich najmä elegantné nositeľky, ktoré uprednostňujú rafinovanejší štýl, ktorý však zapôsobí.

79,00 € skladom

Hodinky Guess Nova v sebe spájajú niekoľko prvkov, ktorým ženy pri výbere hodiniek neodolajú. Jemná biela farba, ktorá sa hodí ku všetkému, minimalizmus, väčší priemer 38 mm a diamant.

Diamant na 12. hodine je naozaj maličký, ale aj to ich radí do veľmi dostupných vôd.

Čisto biele a elegantné dámske hodinky – Fotogaléria
24.10.2023 - Eliška Měrková
Čisto biele a elegantné dámske hodinky – Fotogaléria

(6) Hodinky vo farbách ružového zlata

Ružové zlato alebo kov vo farbe ružového zlata pôsobí vždy veľmi elegantne a dámy po ňom často a rady siahajú. A tak aj sem zaraďujeme kategóriu dámskych hodiniek z ružového zlata.

183,00 € skladom

Ružová farba kovu bola hitom módnej značky Michael Kors s jej kúskom Pyper. Drobné kryštáliky, jemný dizajn a ružový kožený remienok – tieto hodinky oslovia každú romantickú dušu.

Dámske hodinky vo farbe ružového zlata – Fotogaléria
23.11.2023 - Eliška Měrková
Dámske hodinky vo farbe ružového zlata – Fotogaléria

(7) Klasické športové hodinky na voľný čas

Nemáte radi zdobené dámske hodinky alebo jednoducho hľadáte ležérny kúsok, ktorý sa hodí viac k teniskám a tričku ako ku kokteilovým šatám? Mohla by vás osloviť kategória dámskych športových hodiniek.

Stelesnením odolnosti športového štýlu je, samozrejme, otlčený rad Casio G-Shock, ktorý čoraz častejšie zahŕňa dámske verzie klasických hodiniek G-Shock. Svieži, ženský vzhľad a "pánske" vlastnosti hodiniek G-Shock sa spojili v hodinkách Casio G-Shock Original GMA-S2100, ktoré sa stali najkrajšími športovými hodinkami za prijateľnú cenu.

Mini CasiOak GMA-S2100 recenzia – Malé zmenšenie pre Casio, veľké pohodlie pre vyžličky
16.4.2021 - Agáta Vřeská
Mini CasiOak GMA-S2100 recenzia – Malé zmenšenie pre Casio, veľké pohodlie pre vyžličky

(8) Hranaté hodinky

Hranaté hodinky nemusia byť len pre staršie dámy. A ak hľadáte hodinky, ktoré sú iné, nebojte sa pozrieť na hranaté puzdrá.

Pre moderné, elegantné a praktické hodinky sme vybrali Citizen Elegant EM0493 s drobnými kamienkami na 12. hodine.

Z hľadiska praktickosti dámy ocenia solárne napájanie, vďaka ktorému nemusia v hodinkách meniť batériu.

Elegantné dámske hranaté hodinky – Fotogaléria
18.3.2021 - Eliška Měrková
Elegantné dámske hranaté hodinky – Fotogaléria

(9) Titán ako skvelá alternatíva pre citlivú pokožku

Titán je v súčasnosti skutočne obľúbeným materiálom na výrobu hodiniek. Nielen preto, že ide o mimoriadne ľahký a odolný kov, ale najmä vďaka jeho antialergickým vlastnostiam, vďaka ktorým môžu hodinky nosiť aj ľudia s citlivosťou na nikel (ktorého je prekvapivo veľa aj v bežnej chirurgickej oceli, približne 11 - 14 %). Dámske titánové hodinky sú tak skvelou alternatívou pre ženy s citlivou pokožkou.

135,00 € (doručíme do 24.1.)

Dámy považujú hodinky Boccia Titanium 3239-03 s priemerom 28 mm za najkrajšie titánové hodinky za prijateľnú cenu. Nielen rozmery, ale aj zlatá povrchová úprava a premyslený koncept náramku z nich robia zaujímavú voľbu v štýle šperku.

Vďaka titánovému materiálu sú potom nielen výnimočne ľahké, ale aj antialergické, takže ich ocenia najmä ženy s citlivejšou pokožkou.

Dámske titánové hodinky pre citlivú pokožku – Fotogaléria
8.12.2020 - Eliška Měrková
Dámske titánové hodinky pre citlivú pokožku – Fotogaléria

(10) Hodinky musia byť dokonale čitateľné?

Jednoduché čítanie času je dôvodom, prečo hodinky vôbec vznikli. Je aj pre vás dobrá čitateľnosť najdôležitejšou vlastnosťou? Kategória ľahko čitateľných hodiniek ponúka jednoduché ciferníky, kontrastné ručičky a indexy, ktoré neprehliadnete.

55,00 € skladom

Hodinky Lorus PRX11JX9 zaujmú úplne jednoduchým dizajnom a dokonale čitateľnými arabskými číslicami. Tie sa doslova vynímajú na bielom pozadí ciferníka a sľubujú, že budú neprehliadnuteľné. V tme dáma ocení luminiscenciu väčších ručičiek.

Dobre čitateľné dámske hodinky do 400 eur – Fotogaléria
8.3.2021 - Eliška Měrková
Dobre čitateľné dámske hodinky do 400 eur – Fotogaléria

Extra tip: Hodinky pre správnu dvojku

Dvojica hodiniek je rozhodne originálny nápad, ako urobiť druhému radosť a ukázať, že patríte k sebe. Sú tiež skvelým darčekom na výročie svadby alebo iné príležitosti. Vygravírované osobné venovanie zvyšuje emocionálnu hodnotu darčeka.

Foto: Hodinky 365
135,00 € skladom

Obľúbenú kolekciu Festina Swiss Made sme vybrali ako najkrajší pár hodiniek za prijateľnú cenu. Pánske aj dámske modely v celokovovom vyhotovení sú obľúbené najmä u milovníkov jednoduchého vzhľadu, ktorý pristane obom.

Foto: Hodinky 365
135,00 € skladom

Fotogaléria párových hodiniek – Pre tých, ktorí patria k sebe
29.1.2021 - Eliška Měrková
Fotogaléria párových hodiniek – Pre tých, ktorí patria k sebe

Páčil sa vám článok?

Každú párnu stredu prehľad nových článkov a súťaže o hodinky na váš email.

Komentáre

Hodinky zmienené v článku