Najlepšie dámske smart hodinky roku 2021 (cenovo dostupné)

Tagy: Výber najlepších | Dámske | Inteligentné

Dominik Hok | 26.11.2021 | 4 MIN

To najinteligentnejšie, najlepšie, najkrajšie a s cenovkou do 250 eur. Rozkaz znel jasne! Nebudem zbytočne zdržovať a ideme hneď na výber cenovo dostupných dámskych smart hodiniek.

V tomto článku sme sa obmedzili 250 eurovou čiastkou, ale máme aj článok, kde sme si trochu povolili cenovú hladinku.

Najlepšie dámske smart hodinky roku 2021
1.12.2020 - Dominik Hok
Najlepšie dámske smart hodinky roku 2021

Garmin Venu SQ – Športová duša v hranatom kabátiku

Hrany teraz letia, o tom žiadna. Tento trend pravdepodobne rozbehol Apple, ale Garmin nemohol byť pozadu a ponúkol model Garmin Venu SQ, ktorý spĺňa hneď niekoľko hlavných atribútov – je atraktívny, hranatý, dosť smart a cenovo veľmi dostupný.

Venu SQ nemá len hranaté puzdro, ale nesie sa tak celkové poňatie tohto modelu – pracuje totiž na hrane športu a inteligencie. Športové črevá (či už funkčne alebo senzorovou výbavou) krásne vyvažujú mestské funkcie ako je napríklad bezkontaktné platenie. Ak si priplatíte pár eur za verziu Music, môžete mať aj hudobný prehrávač, ktorý podporuje streamovacie služby ako je napríklad Spotify.

Tiež by som mohol povedať, že tento model má päťdennú výdrž batérie, slušne prepracovaný LCD displej alebo triezve rozmery aj pro útle rúčky, ale bolo by to úplne zbytočné písať. Hlavne, že je tento kúsok hranatý, pekný a dosť smart!

Medzi plusy a mínusy tohto modelu patrí:

hranatý moderný dizajn
športové funkcie typické pre Garmin
verzia s hudobným prehrávačom aj bez neho

dotykový displej môže trochu prekážať pri športe

Mrknite na naše video.

Amazfit GTR 3 – Na veľkosti záleží

Preboha, veď tie hodinky majú priemer 46 milimetrov, čo by s takým obrom robila žena? Priemer je ale jeden z hlavných dôvodov, prečo tu tieto hodinky sú. Veľa žien totiž preferuje veľké hodinky. Amazfit GTR 3 tu ale nie sú len kvôli priemeru. Svoje miesto si vybojovali hlavne svojou neskutočnou výbavou a až nechutne neprimeranou cenovkou (v tom dobrom).

159,00 € skladom

Ak vás neočaruje vzhľad, určite vás uchváti displej, ktorý má asi rovnako pixelov ako slovenský štátny schodok v štátnej pokladnici. Takže veľa.

Ovládanie je pohodlne riešené otočnou korunkou, čo je vo svete Amazfitu úplnou novinkou.

Ja osobne by som doporučil PRO verziu, ktorá má naviac možnosť telefonovania, hudobný prehrávač a aj o 4 dni dlhšiu výdrž batérie (oproti štandardným šiestim dňom).

Medzi plusy a mínusy tohto modelu patrí:

výdrž batérie
nádherný AMOLED displej
telefonovanie a hudobný prehrávač (PRO verzia)

na dámske zápästie nemusia sadnúť

Garmin Lily – Ženskosť sama

"Poďme urobiť smart hodinky, ktoré sa dajú nosiť takmer ako šperk," povedali si v Garmine tesne predtým než vznikol Garmin Lily. A tu je.

Je potreba k tomuto smartwatchu vôbec niečo písať? Poviem vám to na rovinu – nezaznamenajú vám trasu, nezaplatíte s nimi. No a čo? Inak spĺňajú všetky základné parametre smart hodiniek a ponúknu ešte niečo navyše. Neošúchaný a asi najženskejší dizajn vo svete smartwatchov.

Garmin Lily recenzia – špica elegancie medzi smart hodinkami
26.2.2021 - Dominik Hok
Garmin Lily recenzia – špica elegancie medzi smart hodinkami

Samozrejme vám ale tieto hodinky zobrazia všetky notifikácie, sledujú vaše denné (aj nočné) aktivity... No, proste všetko, čo by slušný smartwatch mal vedieť!

Priamo v číselníku nájdeme zaujímavú štruktúru, ktorá sa líši pre každý farebný variant. Módny nádych ale vytvára hlavne atypické uchytenie remienka k hodinkám.

Medzi plusy a mínusy tohto modelu patrí:

veľmi originálny dizajn
štruktúra číselníka

niekomu môže prekážať chýbajúce GPS

Huawei Watch Fit – Málinko, hranato a lacno

A máme tu najlacnejšieho a najmenšieho hranáča nášho výberu – Huawei Watch Fit. Pokiaľ chcete nenápadný, ale aj tak príťažlivý smart kúsok, tu je.

Svojou cenovkou nepresahuje čiastku lepšieho páru obuvi a zároveň ponúka nadštandardnú výbavu v podobe snímača tepovky, pulzného oxymetra a dokonca aj GPS.

Aj cez svoju veľkosť (priemer 30 milimetrov) sa im v Huawei podarilo dostať na 10 dennú výdrž batérie. Tento model je vlastne dosť kontrastný. Ponúka mnoho vychýtavok a chcú za to naozaj málo peňazí.

Huawei Watch Fit recenzia – Krpec s veľkým vreckom prekvapení
11.1.2022 - Dominik Hok
Huawei Watch Fit recenzia – Krpec s veľkým vreckom prekvapení

Medzi plusy a mínusy tohto modelu patrí:

cena
sýty farebný displej
výdrž batérie

vzhľadom k cenovke žiadne

Garmin Vívomove 3 – Cesta vpred s nádychom cesty vzad

A máme tu niečo pre fanúšikov klasiky – Garmin Vívomove 3. Tento model má totiž ako jeden z mála mudrlantov klasické ručičky a pod nimi dômyselne ukrytý dotykový displej. Na prvý pohľad teda niekto nemusí vôbec poznať, že máte smart hodinky.

Hneď po Garmin Lily sú tu tieto jedny z najženskejších dámskych smart hodiniek. Nájdeme v nich snímač tepovej frekvencie, pulzný oxymeter a samozrejme vám zobrazia aj upozornenia z vášho telefónu.

klasický dizajn
verzia s bezkontaktným platením aj bez neho
mnoho farebných kombinácií

ovládateľnosť dotykového displeja

Stále neviete? Tak nám napíšte do komentárov, čo od hodiniek potrebujete a my vám poradíme. Alebo pre nás máte nejaký tip na smart hodinky, ktoré by sme určite nemali vo výbere opomenúť? Tiež nám to napíšte do komentárov.

Páčil sa vám článok?

Každú párnu stredu prehľad nových článkov a súťaže o hodinky na váš email.

Komentáre

Hodinky zmienené v článku