telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Boccia Titanium 3773-01

5 rokov zárukaDoživotná výmena batérie
Boccia Titanium 3773-01 Boccia Titanium 3773-01
Pánske hodinky - titánový řemínek, titánové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
Doručíme do piatku 27.4.  viac o doručení a doprave
Doručenie dopravcom:doručíme do piatku 27.4.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od štvrtku 26.4.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR.

162,00 € vrátane DPH
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 16,20 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 032383

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaBoccia titanium (Německo)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť88g (stredne ťažké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Stupnices desetinným delením, tachymetrická
Luminiscenciaručičky a indexy
Priemer ciferníku33mm
Náramok
Materiál náramkutitán
Obvod20cm
Min.obvod12cm (upravíme zdarma)
Šírka náramku18-22 mm
Typ zapínaniapreklápacia spona s bočným otváraním
Púzdro
Materiál púzdratitán
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška42 x 58mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka11mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Dátumovka Chronograf Stopky Tachymeter

Video - Boccia Titanium 3773-01

Zoznámte sa - Hodinky Boccia Titanium 3773-01

Pánske športové hodinky Boccia Titanium 3773-01 sú vyrobené z veľmi kvalitného titánu, ktorý je typický svojou ľahkosťou a tvrdosťou. Na analógovom ciferníku sú k dispozícii luminiscenčné ručičky a indexy, ktoré Vám umožnia sledovať čas i za zníženej viditeľnosti, alebo v úplnej tme. Medzi neoddeliteľnú súčasť hodiniek ďalej patrí jednoduchá dátumovka a stopky. Sklíčko hodiniek je vyrobené z minerálov, s prímesou kremeňa. Model Boccia Titanium 3773-01 je vodotesný 100M, čo znamená, že už nemusíte mať strach sa s nimi napr. potápať bez dýchacieho prístroja. Napájenie hodiniek je formou batérie QUARTZ.

Vlastnosti

Stopky (1/1sec, 12hr)

Stopky s presnosťou 1/1sec a maximálnym chodom 12hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Titánový náramok

Titán je farebne stály tvrdý a veľmi ľahký kov, dobre odolný voči oderom. Zaujímavosťou je, že v matnej úprave má skôr oceľovo šedú farbu, zatiaľ čo po vyleštení sa svojim odtieňom blíži k striebru. Jedná sa o hypoalergénny kov, teda taký, ktorý nevyvoláva žiadne negatívne reakcie organizmu (napr. vyrážky, začervenanie, svrbenie). Alergickú reakciu najčastejšie zapríčiňuje nikel, ktorý je obsiahnutý okrem iného tiež v nerezovej oceli, veľmi často používanej v hodinárskom priemysle. Pri hodinkách z titánu ale nikel nenájdete. Vďaka nízkej váhe hodiniek s titánovým remienkom, pre Vás ich nosenie bude navyše veľmi pohodlné. K údržbe titánového remienku Vám postačí leštiaca handrička. Vyhnite sa naopak chemikáliám a slanej morskej vode.

Preklápacia spona s bočným otváraním

Preklápacia spona sa používa nielen pri remienkových verziách hodiniek, ale hlavne pri kovových náramkoch. Je to najrozšírenejší model zapínania, ktorý sa používa pri náramkových hodinkách. Jedná sa o spoľahlivý, jednoduchý a veľmi praktický typ zapínania. Pri jeho náhodnom rozopnutí nedochádza k spadnutiu hodiniek z ruky na rozdiel od zapínania napríklad šperkového. Náhodné rozopnutie je zložitejšie, pretože spona má bočné otváranie.

Dátumovka

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla. Môže byť automatická a býva umiestnená v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku s číslami, na ktoré ukazuje ručička.

Šróbovacie viečko

Šróbovacie viečko je jedným z prvkov hodiniek, ktoré intenzifikujú ich ochranu. Plní podobnú funkciu ako napr. šróbovacia korunka. V zásade to znamená, že šróbovacie viečko eliminuje vniknutiu vlhkosti, vody alebo prachu do hodinkového puzdra. Odporúčané pravidelné revízie strojčeka vďaka tomuto prvku stačí realizovať po uplynutí dlhšieho časového intervalu. Aby ale dobre plnilo svoju funkciu, jen nutné dbať na jeho pevné dotiahnutie pri uzatváraní puzdra.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: módne, titánové, vodeodolné
Hodinky Boccia Titanium jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je záruční list a návod.
Krabička