telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Pánske » Casio » G-Shock » Limited & Special

Hodinky Casio G-Shock G-Specials DW-5600E-1VER

Doživotná výmena batérie
Casio G-Shock G-Specials DW-5600E-1VER Casio G-Shock G-Specials DW-5600E-1VER
Pánske hodinky - živicový řemínek, živicové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doručíme do piatku 27.4.  viac o doručení a doprave
Doručenie dopravcom:doručíme do piatku 27.4.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od štvrtku 26.4.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR a odoslanie objednávky do 13 hodín.

99,90 € vrátane DPH
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 9,99 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 022794

G-Shock DW5600E-1V technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radG-Shock / Limited & Special
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť200M - potápanie
Hmotnosť54g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Alternativní označeníG-Shock DW-5600E-1V
GShock DW5600E 1V
Ciferník
Ciferníkdigitálny
Luminiscencianie je
Šírka ciferníku31mm
Remienok
Materiál remienkaživica
Obvod21.5cm
Min.obvod12,5cm
Šírka remienku18-26 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdraživica
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdrahranatý
Šírka a výška43 x 47mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka13mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Plne automatický kalendár Režim 12/24 Alarm Odpočítavajuce stopky Stopky Osvetlenie

Video - Casio G-Shock G-Specials DW-5600E-1VER

Zoznámte sa - Hodinky Casio G-Shock G-Specials DW-5600E-1VER

Pánske športové hodinky Casio G-Shock DW-5600-1ER majú puzdro vyrobené zo syntetickej živice. Vďaka tomu sú ľahké a pri nosení aj pohodlné. Naproti tomu, hodinky disponujú pevnou konštrukciou, ktorá ich chráni voči náporu vonkajších mechanických vplyvov. Znamená to, že budú dobre znášať napríklad aj silnejšie nárazy, ktoré najmä pri športe mnohokrát nevyhnutné. Digitálny displej podsvecujú zeleno modré svetlo. Hodinky Casio G-Shock DW-5600-1ER disponujú radom inteligentných funkcií, s ktorých pomocou ľahko zaznamenáte časy svojich športových výkonov. Čo sa vzhľadu týka, stavili dizajnéri na pôvodný hranatý dizajn hodiniek a univerzálnu čiernu farbu, vďaka ktorej hodinky Casio G-Shock DW-5600-1ER budete môcť zladiť s hocijakým outfitom.

Vlastnosti

Stopky (1/100sec, 24hr)

Stopky s presnosťou 1/100sec a maximálnym chodom 24hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Osvetlenie

Osvetlenie je užitočná funkcia hodiniek, ktorá umožňuje ich majiteľovi ľahko prečítať údaje na ciferníku aj za šera a za tmy. Elektro panel, osvetľujúci ciferník hodiniek, aktivujete stlačením tlačidla, ktoré je spravidla umiestnené nad korunkou hodiniek (môže sa líšiť, viď. Návod). Po uvoľnení stlačeného tlačidla, svetlo svieti ešte niekoľko málo sekúnd. S hodinkami s touto funkciou budete mať vždy pojem o čase, za svetla i za tmy.

Odolnosť voči stresu

Hodinky sú skonštruované tak, aby odolávali vibráciám, otrasom a nárazom.

Režim 12/24

Čas môže byť zobrazovaný v 12 alebo 24 hodinovom formáte. Napr. 1:35 alebo 13:35.

Odpočítavacie stopky s opakovaním (24hr / 1sec)

Stopky, ktoré počítajú vzad. Pokiaľ stopky dosiahnu času 0, vydajú hodinky desaťsekundový tón a začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek opäť. Táto funkcia je užitočná napr. pre ľudí, ktorí berú pravidelne lieky. Stopky je možné nastaviť maximálne na 24hr, s odpočtom po 1sec.

1x multi alarm, hodinový signál

Môžete nastaviť až 4 rôzne typy upozornenia: 1) denný alarm, 2) mesačný alarm 3) alarm na konkrétny čas v konkrétnom mesiaci 4) alarm na určitý dátum. Každý alarm si môžete nastaviť 1x. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 200M (20BAR)

Hodinky disponujú vodeodolnosťou 200M sú skonštruované tak, aby odolali už pomerne vysokému tlaku vody, bez toho aby došlo k jej vniknutiu dovnútra hodinkového puzdra. Disponujú niekoľkými špecifickými prvkami, ako skrutkovacia korunka a dienko. Aby boli hodinky skutočne spoľahlivo utesnené, je po nastavení času potreba dbať na dostatočne pevné dotiahnutie korunky. Tieto hodinky je možné využiť tiež pri hĺbkovom potápaní. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne realizovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Remienok zo živice

Remienky z umelej živice sa dokážu ideálne prispôsobiť Vášmu zápästiu. Nie sú klzké a netočia sa, čím sa citeľne zvýši Vaše pohodlie pri nosení hodiniek. Živica je pružná, odolná a má pomerne dlhú životnosť. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je ľahko umývateľný. Disponujú ním predovšetkým športové modely hodiniek. Nespornou výhodnou tohto materiálu je široká ponuka farieb, v ktorých je možné hodinkové komponenty vyrábať.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: vojenské, digitálny , vodeodolné, japonské