» Spôsob dodania

Pri objednávke nad 100 € je vždy doprava aj platba zadarmo.

1. Kuriérska služba GLS

Cena: 4 € s DPH

GSL dodáva balíky v pracovných dňoch od pondelka do piatku.
Ak prvé doručenie zlyhalo, podnikne GLS ďalšie dva pokusy o doručenie.

Spôsob platby

1. Dobierka

Cena: 1 € s DPH

2. Bankový prevod

Cena: zadarmo

Za tovar zaplatíte bankovým prevodom. Po odoslaní objednávky Vám na e-mail prídu údaje k bankovému prevodu. Tovar odosielame hneď po pripísaní platby na náš účet.


2. Osobné prevzatie – výdajné miesta Zásilkovna

Zásilkovna je sieť výdajných miest, na ktorých si môžete vyzdvihnúť svoju objednávku. Sú všade tam, kde ich chcete mať – cestou z práce alebo pri obchodných centrách. Môžete si vybrať zo širokej siete 2647 výdajných miest.
Cena: 3 €
Informácie o priebehu: Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto vám pošleme SMS a e-mail s heslom. Na stránkach zasielkovna.sk môžete sledovať stav svojej objednávky.
Termín dodania: Zásielka je pripravená na vyzdvihnutie druhý deň potom, čo ju expedujeme. Tovar, ktorý je skladom a je objednaný do 13h, expedujeme ešte v ten deň. Viac informácií nájdete pri konkrétnom tovare, v závislosti na jeho dostupnosti.
Lehota na vyzdvihnutie:
Lehota na vyzdvihnutie je 7 dní. Ak nemáte cez týždeň práve čas, žiadny stres: pošlite odpovednú SMS a lehotu Vám zadarmo predĺžia až na 21 dní.
(Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená.)
Výhody: Nízka cena doručenia a zabudnite na zbytočné papierovanie. Prečo ukazovať občiansky, keď na vyzdvihnutie potrebujete heslo z SMS? Pre balíček si pošlete kohokoľvek, komu veríte.
Nevýhody: V období Vianoc sa môžu tvoriť fronty.
Výdajné miesta:www.zasielkovna.sk vrátane adries, kontaktov a pracovnej doby na stránkach www.zasielkovna.sk.

 

Spôsob platby

1. Dobierka

Cena: 1 € s DPH

2. Bankový prevod

Cena: zadarmo