telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo
» Zoznam všetkých značiek

Tradičné hodinárske značky

Značky, ktoré sú odbornou verejnosťou vnímané ako tradičné. Obvykle majú dlhú históriu, podieľajú sa na technologických inováciách, kvalita materiálov a spracovanie je pre nich prioritou. Väčšinou vyrábajú aj mechanické časomiery.

Fashion značky

Hlavne značky life-stylových firiem, pre ktoré nie sú hodinky stredom ich pozornosti. Ale tiež značky, ktoré ešte nemajú tak dlhú históriu, alebo úroveň spracovania ich hodiniek nie je na takej hodnote, ako u tradičných manufaktúr.

Športové a smartwatch značky

Značky firiem, ktoré sa zameriavajú hlavne na produkciu športových hodiniek, inteligentných hodiniek, fitness náramkov a sporttesterov.

Aligator - logo
Apple - logo
Fitbit - logo
Garmin - logo
Helmer - logo
Huawei - logo
IntelioWATCH - logo
Polar	 - logo
Samsung - logo
Sigma - logo
Suunto - logo
TomTom - logo

Značky doplňkového sortimentu

Designhütte - logo
Friedrich Lederwaren - logo
Heisse & Söhne - logo
Remienky a ťahy Condor - logo
Remienky a ťahy Mavex - logo

Abecedný zoznam všetkých značiek

Adidas Aligator Alpina Apple Bentime Bering Boccia titanium Calvin Klein Cannibal Casio Certina Citizen Daniel Wellington Designhütte Diesel DKNY Doxa Edox Esprit Festina Fitbit Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Guess Hamilton Heisse & Söhne Helmer Huawei Charles Delon IntelioWATCH Invicta Jacques Lemans Junkers JVD Lorus Lotus Luminox Michael Kors Orient Polar Police Prim Pulsar Puma Remienky a ťahy Condor Remienky a ťahy Mavex Samsung Secco Seiko Sigma Storm Suunto Swatch Swiss Military by Chrono Swiss Military Hanowa Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger TomTom Traser Victorinox Wenger Zeppelin