» Zoznam všetkých značiek

Tradičné hodinárske značky

Značky, ktoré sú odbornou verejnosťou vnímané ako tradičné. Obvykle majú dlhú históriu, podieľajú sa na technologických inováciách, kvalita materiálov a spracovanie je pre nich prioritou. Väčšinou vyrábajú aj mechanické časomiery.

Fashion značky

Hlavne značky life-stylových firiem, pre ktoré nie sú hodinky stredom ich pozornosti. Ale tiež značky, ktoré ešte nemajú tak dlhú históriu, alebo úroveň spracovania ich hodiniek nie je na takej hodnote, ako u tradičných manufaktúr.

Športové a smartwatch značky

Značky firiem, ktoré sa zameriavajú hlavne na produkciu športových hodiniek, inteligentných hodiniek, fitness náramkov a sporttesterov.

Amazfit - logo
Apple - logo
Coros - logo
Garmin - logo
Huawei - logo
Honor - logo
Polar	 - logo
Samsung - logo
Suunto - logo
Xiaomi - logo

Značky doplnkového sortimentu

Abecedný zoznam všetkých značiek

Amazfit Apple Ball Bentime Bering Boccia titanium Bruno Söhnle Bulova Calvin Klein Candino Casio Certina Citizen Coros Designhütte Diesel DKNY Edox Esprit Festina Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Girl Only Guess Hamilton Heisse & Söhne Huawei Ingersoll Invicta Junghans JVD Honor Lorus Lotus Luminox MeisterSinger Mido Michael Kors Mosh Orient Orient Star Polar Police Prim Pulsar Remienky a ťahy Mavex Remienky Hirsch Remienky Morellato Samsung Secco Suunto Swatch Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin