» Zoznam všetkých značiek

Tradičné hodinárske značky

Značky, ktoré sú odbornou verejnosťou vnímané ako tradičné. Obvykle majú dlhú históriu, podieľajú sa na technologických inováciách, kvalita materiálov a spracovanie je pre nich prioritou. Väčšinou vyrábajú aj mechanické časomiery.

Fashion značky

Hlavne značky life-stylových firiem, pre ktoré nie sú hodinky stredom ich pozornosti. Ale tiež značky, ktoré ešte nemajú tak dlhú históriu, alebo úroveň spracovania ich hodiniek nie je na takej hodnote, ako u tradičných manufaktúr.

Športové a smartwatch značky

Značky firiem, ktoré sa zameriavajú hlavne na produkciu športových hodiniek, inteligentných hodiniek, fitness náramkov a sporttesterov.

Značky doplnkového sortimentu

Designhütte - logo
Friedrich Lederwaren - logo
Heisse & Söhne - logo
Hirsch - logo
Mavex - logo
Morellato - logo
Mosh - logo

Abecedný zoznam všetkých značiek

Amazfit Apple Ball Bentime Bering Boccia Titanium Body ID Bruno Söhnle Bulova Calypso Candino Carneo Casio Certina Citizen Coros Designhütte Diesel Edox Festina Flik Flak Frederique Constant Friedrich Lederwaren Gant Garmin Girl Only Guess Hamilton Heisse & Söhne Hirsch Huawei Ingersoll Invicta Junghans JVD Lorus Luminox Mavex MeisterSinger Mido Michael Kors Mondaine Morellato Mosh Orient Orient Star Polar Police Samsung Suunto Swatch Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin