» Zoznam všetkých značiek

Tradičné hodinárske značky

Značky, ktoré sú odbornou verejnosťou vnímané ako tradičné. Obvykle majú dlhú históriu, podieľajú sa na technologických inováciách, kvalita materiálov a spracovanie je pre nich prioritou. Väčšinou vyrábajú aj mechanické časomiery.

Fashion značky

Hlavne značky life-stylových firiem, pre ktoré nie sú hodinky stredom ich pozornosti. Ale tiež značky, ktoré ešte nemajú tak dlhú históriu, alebo úroveň spracovania ich hodiniek nie je na takej hodnote, ako u tradičných manufaktúr.

Bentime - logo
Bering - logo
Boccia titanium - logo
Calvin Klein - logo
Diesel - logo
DKNY - logo
Esprit - logo
Festina - logo
Flik Flak - logo
Fossil - logo
Gant - logo
Guess - logo
Charles Delon - logo
Invicta - logo
JVD - logo
Lotus - logo
Michael Kors - logo
Police - logo
Prim - logo
Secco - logo
Swatch - logo
Timberland - logo
Tommy Hilfiger - logo

Športové a smartwatch značky

Značky firiem, ktoré sa zameriavajú hlavne na produkciu športových hodiniek, inteligentných hodiniek, fitness náramkov a sporttesterov.

Amazfit - logo
Fitbit - logo
Garmin - logo
Polar	 - logo
Samsung - logo
Suunto - logo
TCL - logo
Xiaomi - logo

Značky doplnkového sortimentu

Abecedný zoznam všetkých značiek

Alpina Amazfit Ball Bentime Bering Boccia titanium Bruno Söhnle Calvin Klein Casio Certina Citizen Designhütte Diesel DKNY Edox Esprit Festina Fitbit Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Guess Hamilton Heisse & Söhne Charles Delon Invicta JVD Lorus Lotus Luminox Mido Michael Kors Orient Polar Police Prim Pulsar Remienky a ťahy Condor Remienky a ťahy Mavex Remienky Hirsch Samsung Secco Suunto Swatch Swiss Military Hanowa TCL Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin