Objednávky posielame. Pre vrátené veci pošleme kuriéra. Vrátiť môžete do 365 dní. Ostravská výdajňa otvorená. Viac informácií v kontaktoch
» Zoznam všetkých značiek

Tradičné hodinárske značky

Značky, ktoré sú odbornou verejnosťou vnímané ako tradičné. Obvykle majú dlhú históriu, podieľajú sa na technologických inováciách, kvalita materiálov a spracovanie je pre nich prioritou. Väčšinou vyrábajú aj mechanické časomiery.

Fashion značky

Hlavne značky life-stylových firiem, pre ktoré nie sú hodinky stredom ich pozornosti. Ale tiež značky, ktoré ešte nemajú tak dlhú históriu, alebo úroveň spracovania ich hodiniek nie je na takej hodnote, ako u tradičných manufaktúr.

Športové a smartwatch značky

Značky firiem, ktoré sa zameriavajú hlavne na produkciu športových hodiniek, inteligentných hodiniek, fitness náramkov a sporttesterov.

Značky doplnkového sortimentu

Abecedný zoznam všetkých značiek

Alpina Bentime Bering Boccia titanium Calvin Klein Cannibal Casio Certina Citizen Designhütte Diesel DKNY Doxa Drevené hodinky Giacomo Design Edox Esprit Festina Fitbit Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Guess Hamilton Heisse & Söhne Charles Delon Invicta Jacques Lemans Junkers JVD Lorus Lotus Luminox Mido Michael Kors Orient Polar Police Prim Pulsar Remienky a ťahy Condor Remienky a ťahy Mavex Remienky Hirsch Samsung Secco Seiko Suunto Swatch Swiss Military Hanowa TCL Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin