» Zoznam všetkých značiek

Tradičné hodinárske značky

Značky, ktoré sú odbornou verejnosťou vnímané ako tradičné. Obvykle majú dlhú históriu, podieľajú sa na technologických inováciách, kvalita materiálov a spracovanie je pre nich prioritou. Väčšinou vyrábajú aj mechanické časomiery.

Fashion značky

Hlavne značky life-stylových firiem, pre ktoré nie sú hodinky stredom ich pozornosti. Ale tiež značky, ktoré ešte nemajú tak dlhú históriu, alebo úroveň spracovania ich hodiniek nie je na takej hodnote, ako u tradičných manufaktúr.

Športové a smartwatch značky

Značky firiem, ktoré sa zameriavajú hlavne na produkciu športových hodiniek, inteligentných hodiniek, fitness náramkov a sporttesterov.

Značky doplnkového sortimentu

Designhütte - logo
Friedrich Lederwaren - logo
Heisse & Söhne - logo
Mosh - logo
Remienky a ťahy Condor - logo
Remienky a ťahy Mavex - logo
Remienky Hirsch - logo

Abecedný zoznam všetkých značiek

Alpina Amazfit Apple Ball Bentime Bering Boccia titanium Bruno Söhnle Calvin Klein Careno Casio Certina Citizen Coros Designhütte Diesel DKNY Edox Esprit Festina Fitbit Flik Flak Fossil Friedrich Lederwaren Gant Garmin Girl Only Guess Hamilton Heisse & Söhne Honor Honor Huawei Charles Delon Invicta JVD Lorus Lotus Luminox MeisterSinger Mido Michael Kors Mosh Orient Polar Police Prim Pulsar Remienky a ťahy Condor Remienky a ťahy Mavex Remienky Hirsch Samsung Secco Suunto Swatch Swiss Military Hanowa TCL Timberland Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin