» Zoznam všetkých značiek

Tradičné hodinárske značky

Značky, ktoré sú odbornou verejnosťou vnímané ako tradičné. Obvykle majú dlhú históriu, podieľajú sa na technologických inováciách, kvalita materiálov a spracovanie je pre nich prioritou. Väčšinou vyrábajú aj mechanické časomiery.

Fashion značky

Hlavne značky life-stylových firiem, pre ktoré nie sú hodinky stredom ich pozornosti. Ale tiež značky, ktoré ešte nemajú tak dlhú históriu, alebo úroveň spracovania ich hodiniek nie je na takej hodnote, ako u tradičných manufaktúr.

Bentime - logo
Bering - logo
Boccia titanium - logo
Candino - logo
Diesel - logo
Festina - logo
Flik Flak - logo
Gant - logo
Girl Only - logo
Guess - logo
Ingersoll - logo
Invicta - logo
JVD - logo
Michael Kors - logo
Police - logo
Swatch - logo
Tommy Hilfiger - logo
Wenger - logo

Športové a smartwatch značky

Značky firiem, ktoré sa zameriavajú hlavne na produkciu športových hodiniek, inteligentných hodiniek, fitness náramkov a sporttesterov.

Značky doplnkového sortimentu

Designhütte - logo
Friedrich Lederwaren - logo
Heisse & Söhne - logo
Mosh - logo
Remienky a ťahy Mavex - logo
Remienky Hirsch - logo
Remienky Morellato - logo

Abecedný zoznam všetkých značiek

Amazfit Apple Ball Bentime Bering Boccia titanium BODYGUARD Bruno Söhnle Bulova Candino Careno Casio Certina Citizen Coros Designhütte Diesel Edox Festina Flik Flak Frederique Constant Friedrich Lederwaren Gant Garmin Girl Only Guess Hamilton Heisse & Söhne Huawei Ingersoll Invicta Junghans JVD Lorus Luminox MeisterSinger Mido Michael Kors Mosh Orient Orient Star Polar Police Remienky a ťahy Mavex Remienky Hirsch Remienky Morellato Samsung Suunto Swatch Timex Tissot Tommy Hilfiger Traser Wenger Xiaomi Zeppelin