» Vrátenie tovaru

Vrátenie alebo výmena tovaru

Tovar zakúpený u nás (hodinky-365.sk) môžete bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť za iný tovar. Podmienkou je, že tovar nesmie mať žiadne známky používania.

Lehotu pre vrátenie sme pri úplnej väčšine tovaru predĺžili na 365 dní. Avšak vybratý tovar môže mať štandardnú lehotu 14 dní. Túto informáciu vždy nájdete na vašej faktúre. Pokiaľ už faktúru nemáte, nič sa nedeje, všetko dohľadáme v našom systéme.

Proces vrátenia môžete zahájiť online, pomocou formulára pod týmto textom, alebo vytlačením a vyplnením dokumentu pre vrátenie tovaru, ktorý potom spolu so záručným listom pošlete do 14-tich dní na adresu:

Hodinky 365 s.r.o.
Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava-Vítkovice

Váš e-mail uvedený v objednávke
Nájdete vľavo hore na faktúre.
Vyplňte tu len email a my Vám naň pošleme zoznam Vašich objednávok.

Vrátenie tovaru v 365 dennej lehote

Pokiaľ nebudete s tovarom spokojný, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť do 365-tich dní od prevzatia zásielky späť a my Vám podľa Vášho výberu vrátime peniaze alebo vymeníme tovar za iný.

Odstúpenie od zmluvy

Pri odstúpení od zmluvy, budú peniaze kupujúcemu vrátené podľa jeho želania, buď hotovostne v kamennej predajni na ulici Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice alebo prevodom na bankový účet. Peniaze budú vrátené podľa zákona, nejneskôr do 30 dní od momentu odstúpenia od zmluvy.
Pokiaľ spotrebiteľ zaplatil za tovar dopredu.

 

Ak objednávka nemôže byť zo strany predávajúceho realizovaná, informuje o tom predávajúci kupujúceho telefonicky alebo na e-mail uvedený v objednávke. Nejneskôr do 7 dní od informovania, budú peňažné prostriedky kupujúcim vrátené na bankový účet.

Výška vrátenia čiastky

  • Dostanete späť 100% z ceny tovaru, ktorú ste zaplatili.

  • Pokiaľ budete chcieť zaslať peniaze na účet, napíšte prosím číslo účtu do sprievodného listu, ktorý zašlite spolu s vráteným tovarom.

  • Náklady na poštovné sú zákazníkovi rovnako vrátené.

Podmienky odstúpenia od zmluvy

  • Pokiaľ si objednáte viac tovaru, nie je nutné, aby ste vracali celú objednávku. Kľudne môžete vrátiť iba ten tovar, s ktorým nie ste spokojní.

  • Zašlite nám späť tovar spolu s kópiou faktúry (originál doporučujeme uschovať) a sprievodným listom na adresu hodinky-365.cz, Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice.

  • V sprievodnom liste uveďte, že si želáte odstúpiť od zmluvy a akým spôsobom si prajete vrátiť peniaze (napr. číslo účtu apod.).

  • Pokiaľ sme tovar ešte neexpedovali, je možné od zmluvy odstúpiť i telefonicky, alebo emailom.

  • Odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu sa nedá, pokiaľ je tovar porušený alebo viditeľne opotrebovaný.

  • Tovar, na ktorý chcete uplatniť nárok na odstúpenie od zmluvy, neposielajte na dobierku. Zásielky na dobierku nemôžeme prevziať.