E-shop funguje na 100 % >> Viac informácií.
» Vrácení zboží

Formulár na vrátenie/výmenu tovaru

1. Vyplňte prosím polia nižšie. Budete presmerovaný na detail objednávky, kde tlačidlom "vrátiť" zahájite proces odstúpenia od zmluvy alebo tlačidlom "vymeniť" zahájite proces výmeny tovaru. Následne budete inštruovaní o ďalšom postupe

alebo

2. Vyplňte tento formulár (priložte k tovaru na vrátenie)

Tovar spolu so záručným listom potom pošlite do 14-tich dní na adresu: Safe Trade sro, Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice (Česká republika). Zásielku neposielajte na dobierku, nebude prijatá, ďakujeme. Všetok tovar je možné vrátiť do 365-tich dní po obdržaní zásielky bez udania dôvodu, tovar však nesmie javiť známky používania. Peniaze Vám potom zašleme prevodným príkazom do 7-ich dní po obdržaní vráteného tovaru. Kompletné znenie obchodných podmienok nájdete tu.

Váš e-mail uvedený v objednávke
Nájdete vľavo hore na faktúre.
Vyplňte tu len email a my Vám naň pošleme zoznam Vašich objednávok.

Vrátenie tovaru v 365 dennej lehote

Pokiaľ nebudete s tovarom spokojný, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť do 365-tich dní od prevzatia zásielky späť a my Vám podľa Vášho výberu vrátime peniaze alebo vymeníme tovar za iný.

Odstúpenie od zmluvy

Pri odstúpení od zmluvy, budú peniaze kupujúcemu vrátené podľa jeho želania, buď hotovostne v kamennej predajni na ulici Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice alebo prevodom na bankový účet. Peniaze budú vrátené podľa zákona, nejneskôr do 30 dní od momentu odstúpenia od zmluvy.
Pokiaľ spotrebiteľ zaplatil za tovar dopredu.

 

Ak objednávka nemôže byť zo strany predávajúceho realizovaná, informuje o tom predávajúci kupujúceho telefonicky alebo na e-mail uvedený v objednávke. Nejneskôr do 7 dní od informovania, budú peňažné prostriedky kupujúcim vrátené na bankový účet.

Výška vrátenia čiastky

  • Dostanete späť 100% z ceny tovaru, ktorú ste zaplatili.

  • Pokiaľ budete chcieť zaslať peniaze na účet, napíšte prosím číslo účtu do sprievodného listu, ktorý zašlite spolu s vráteným tovarom.

  • Náklady na poštovné sú zákazníkovi rovnako vrátené.

Podmienky odstúpenia od zmluvy

  • Pokiaľ si objednáte viac tovaru, nie je nutné, aby ste vracali celú objednávku. Kľudne môžete vrátiť iba ten tovar, s ktorým nie ste spokojní.

  • Zašlite nám späť tovar spolu s kópiou faktúry (originál doporučujeme uschovať) a sprievodným listom na adresu hodinky-365.cz, Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice.

  • V sprievodnom liste uveďte, že si želáte odstúpiť od zmluvy a akým spôsobom si prajete vrátiť peniaze (napr. číslo účtu apod.).

  • Pokiaľ sme tovar ešte neexpedovali, je možné od zmluvy odstúpiť i telefonicky, alebo emailom.

  • Odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu sa nedá, pokiaľ je tovar porušený alebo viditeľne opotrebovaný.

  • Tovar, na ktorý chcete uplatniť nárok na odstúpenie od zmluvy, neposielajte na dobierku. Zásielky na dobierku nemôžeme prevziať.