Hodinky Cannibal CJ272-26

Cannibal CJ272-26 Cannibal CJ272-26
Dievčenské hodinky - silikónový remienok, plast puzdro, plastové sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie

46,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 13.9.2019 14:28. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Dotaz na zboží

Technické parametre

Všeobecné
Číslo tovaru109313
ZnačkaCannibal (Velká Británie)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Dievčenské
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť35g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscenciaručičky
Remienok
Materiál remienkasilikón
Obvod17.5cm
Min.obvod11,5cm
Typ zapínaniapřezka
Šírka remienku18-22 mm
Puzdro
Materiál puzdraplast
Sklíčkoplast
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Priemer38mm (stredne veľké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka13mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Osvetlenie

Video - Cannibal CJ272-26

Dievčenské hodinky Cannibal CJ 272-26 veľmi štýlový kúsok, ktorý pristane každému zápästiu. Hodinky sú kombináciou plastového puzdra a silikónového remienka. Na oranžovom ciferníku vynikajú biele arabské číslice, vďaka čomu sú hodinky dobre čitateľné. Hodinky sú vhodné pre bežné denné nosenie aj na športové aktivity.

Rovnaký model v inom prevedení
Rovnaký model v inom prevedení
Strana 1 z 1
<
>

Vlastnosti

Elektrické osvetlenie

Štandardné osvetlenie ciferníku.

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je meký a pružný materiál. Práve pružnosť z neho robí materiál veľmi dobre odolný voči prasknutiu. V porovnaní s plastom je napríklad sklo omnoho krehčie, teda aj náchylnejšie k praskunutiu. Plastové sklíčko ale tiež bohužiaľ kvôli nízkej tvrdosti materiálu ťahko poškodíte. Zo všetkých ponúkaných alternatív hodinkových skiel je ale práve akrylátové sklíčko najlacnejšou variantou. Výhodou je tiež jeho jednoduchá údržba. Ak spozorujete na plastovom sklíčku jemné škrabance, môžete ich odstrániť špeciálnymi leštiacimi pastami. Rovanký výsledok docielite aj s pomocou kartáčika a zubnej pasty, ktora okrem iného obsahuje tiež jemnú brúsnu zložku.

Silikónový remienok

Silikón si u zákazníkov získal v posledných rokoch veľkú obľubu, predovšetkým kvôli priaznivej cene a vlastnostiam. Je pružný, ľahký, vodeodolný a ľahko umývateľný. Navyše je tiež hypoalergénny, tzn., že nespôsobuje žiadne neadekvátne reakcie organizmu. Silikónové remienky nachádzajú uplatnenie predovšetkým pri športových typoch hodiniek, pri športe totiž svojou hmotnosťou neobťažujú, neabsorbujú pot a prepúšťajú páru. Podobne ako guma aj silikón sa získava z prírodného alebo syntetického kaučuku, len za iných podmienok.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: Sportovní
Hodinky Cannibal jsou dodávány v originální krabičce. SOučástí balení je i záruční list a návod.
Krabička
Súvisiaci tovar
Súvisiaci tovar
Strana 1 z 1
<
>