Objednávky posielame. Pre vrátené veci pošleme kuriéra. Vrátiť môžete do 365 dní.
» Hodinky » Pánske » Casio » G-Shock » Original » GD-100

Hodinky Casio G-Shock Original GD-100-1BER

Casio G-Shock Original GD-100-1BER Casio G-Shock Original GD-100-1BER
Pánske hodinky - živicový remienok, pryskyřice puzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
3ks skladom ihneď na odoslanie
Doručíme do utorku 11.8.  viac o doručení a dostupnosti

Tovar je skladom v Ostrave na predajni a teda pripravený k okamžitej expedícii k vám.

Doručenie dopravcom:doručíme do utorku 11.8.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od pondelku 10.8.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR a odoslanie objednávky do 13 hodín.

Mohlo by se Vám hodit
+ Gravírovanie, 32,00 €
+ Darčekové balenie, 2,00 €
99,90 € strážiť cenu
+ výmena batérie vrátane tlakovej skúšky na 2 roky zdarma
+ úpravy remienka na 2 roky zdarma
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
+ možnosť gravírovania (vyrytie venovania) 32,00 €
Pridať k porovnaniu Dotaz na zboží

G-Shock GD100-1B technické parametre

Všeobecné
Číslo tovaru023035
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radG-Shock / Original
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť200M - potápanie
Hmotnosť72g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Alternativní označeníG-Shock GD-100-1B
GShock GD100 1B
Ciferník
Ciferníkdigitálny
Lunetapevná, žádná
Luminiscencianie je
Remienok
Materiál remienkaživica
Obvod22cm
Min.obvod14cm
Typ zapínaniapřezka
Šírka remienku22-30 mm
Puzdro
Materiál puzdraživica
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Priemer51,2mm (veľké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka17,4mm
Pohon / strojček
Pohonquartz
PôvodJaponsko
StrojčekCasio 3263
Presnosť±15s za mesiac
BatériaCR2025 (životnosť 7 rokov)
Funkcie
Alarm Automatický kalendár Dátum Deň v týždni Odolnost proti nárazu Odpočítavacie stopky Osvetlenie Režim 12/24 Stopky (Chronograf) Svetové časy Tón tlačítek Ukazovateľ mesiaca

Video - Casio G-Shock Original GD-100-1BER

Pánske digitálne hodinky Casio G-Shock GD-100-1BER majú puzdro vyrobené zo syntetickej živice a korunku z nerezovej ocele. Hodinky majú digitálny displej, ktorý je možné špeciálnou osvetľovacou funkciou podsvietiť výraznou farbou, čo vo výsledku pôsobí veľmi efektne. Model Casio G-Shock GD-100-1BER je skonštruovaný tak, aby dobre odolával vonkajším vplyvom (pozri nižšie), má teda pevnú konštrukciu, ale zároveň tiež nápaditý a prepracovaný dizajn. Hodinky Casio G-Shock GD-100-1BER kombinujú rad inteligentných funkcií spolu s atraktívnym vzhľadom. Majte s týmito hodinkami štýl i prehľad.

Rovnaký model v inom prevedení
Rovnaký model v inom prevedení
Strana 1 z 1
<
>

Vlastnosti

Stopky (1/100sec, 24hr)

Stopky s presnosťou 1/100sec a maximálnym chodom 24hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Super automatické LED osvetlenie

Osvetlenie je funkcia hodiniek, ktorá zvyšuje komfort užívateľa pri znížených viditeľnostných podmienkach. Super automatické LED osvetlenie sa aplikuje pri modeloch s digitálnym alebo kombinovaným ciferníkom a funguje na základe elektronických súčiastok, tzv. LED diód, ktoré môžu svietiť rôznymi farebnými odtieňmi, napr. Modrým, zeleným, ružovým, žltým, alebo bielym. Modely s týmto typom osvetlenia majú naviac integrovaný mechanizmus, ktorý je citlivý na polohu hodiniek. To znamená, že nemusíte stlačiť jediné tlačidlo pre podsvietenie aktuálne zobrazovaných údajov. Ak nastavíte ruku do vodorovnej polohy a zápästie s hodinkami natočíte smerom k tvári, približne do uhlu 40°, diódy sa samé aktivujú. V prípade potreby (napr. Kino, divadlo, riadenie auta) je možné super automatické LED osvetlenie deaktivovať.

Odolnosť voči stresu

Hodinky sú skonštruované tak, aby odolávali vibráciám, otrasom a nárazom.

Režim 12/24

Čas môže byť zobrazovaný v 12 alebo 24 hodinovom formáte. Napr. 1:35 alebo 13:35.

Svetové časy

Svetové časy zobrazujú aktuálny čas v hlavných mestách a špecifických oblastiach našej planéty.

Odpočítavacie stopky s opakovaním (24hr / 1sec)

Stopky, ktoré počítajú vzad. Pokiaľ stopky dosiahnu času 0, vydajú hodinky desaťsekundový tón a začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek opäť. Táto funkcia je užitočná napr. pre ľudí, ktorí berú pravidelne lieky. Stopky je možné nastaviť maximálne na 24hr, s odpočtom po 1sec.

1x denný alarm, hodinový signál

Denný alarm upozorňuje každý deň v rovnakú dobu, ktorú si nastavíte. Hodinky majú 1x alarm. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Tlačidlo on/off

Podržaním jediného tlačidla vypnete alebo zapnete všetky tóny.

LED Indikátor

Indikátor bliká, akonáhle dôjde k odpočtu stopiek, alarmu atď.

Vodeodolnosť 200M (20BAR)

Hodinky disponujú vodeodolnosťou 200M sú skonštruované tak, aby odolali už pomerne vysokému tlaku vody, bez toho aby došlo k jej vniknutiu dovnútra hodinkového puzdra. Disponujú niekoľkými špecifickými prvkami, ako skrutkovacia korunka a dienko. Aby boli hodinky skutočne spoľahlivo utesnené, je po nastavení času potreba dbať na dostatočne pevné dotiahnutie korunky. Tieto hodinky je možné využiť tiež pri hĺbkovom potápaní. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne realizovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Remienok zo živice

Remienky z umelej živice sa dokážu ideálne prispôsobiť Vášmu zápästiu. Nie sú klzké a netočia sa, čím sa citeľne zvýši Vaše pohodlie pri nosení hodiniek. Živica je pružná, odolná a má pomerne dlhú životnosť. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je ľahko umývateľný. Disponujú ním predovšetkým športové modely hodiniek. Nespornou výhodnou tohto materiálu je široká ponuka farieb, v ktorých je možné hodinkové komponenty vyrábať.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Súvisiace skupiny: Digitální
Súvisiaci tovar
Súvisiaci tovar
Strana 1 z 1
<
>