telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Casio Collection Retro LA670WEGA-9EF

Casio Collection Retro LA670WEGA-9EF Casio Collection Retro LA670WEGA-9EF
Dámske hodinky - oceľ remienok, živicové púzdro, plastové sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doručíme do piatku 29.6.  viac o doručení a doprave
Doručenie dopravcom:doručíme do piatku 29.6.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od štvrtku 28.6.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR.

54,90 € vrátane DPH
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 023117

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radCollection
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť32g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkdigitálny
Luminiscencianie je
Šírka ciferníku22mm
Náramok
Materiál náramkupozlátená oceľ
Obvod18cm
Min.obvod13cm (upravíme zdarma)
Typ zapínaniešperkové zapínání
Šírka náramku10-15 mm
Púzdro
Materiál púzdraživica
Sklíčkoplast
Osadenienie je
Tvar púzdrahranatý
Šírka a výška25 x 30mm (malé)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka7mm
Pohon / strojček
Pohonquartz
Původjaponsko
StrojekCasio 3191
Funkcie
Plne automatický kalendár Alarm Odpočítavajuce stopky Stopky

Video - Casio Collection Retro LA670WEGA-9EF

Zoznámte sa - Hodinky Casio Collection Retro LA670WEGA-9EF

Dámske hodinky Casio Collection LA670WEGA-9EF sú klasické digitálky menšieho rozmeru v retro štýle. Hodinky majú puzdro vyrobené zo syntetickej živice v dizajne pozláteného kovu. Hodinky disponujú tiež radom funkcií (viď nižšie). S týmto modelom hodiniek Casio získate nielen ukazovatele presného času, ale aj štýlový módny doplnok.

Vlastnosti

Stopky (1/10sec, 1hr)

Stopky s presnosťou 1/10sec a maximálnym chodom 1hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Preset timer

Táto funkcia umožňuje vyvolať a aplikovať prednastavené časy na rôzne športy.

1x denný alarm, hodinový signál

Denný alarm upozorňuje každý deň v rovnakú dobu, ktorú si nastavíte. Hodinky majú 1x alarm. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je meký a pružný materiál. Práve pružnosť z neho robí materiál veľmi dobre odolný voči prasknutiu. V porovnaní s plastom je napríklad sklo omnoho krehčie, teda aj náchylnejšie k praskunutiu. Plastové sklíčko ale tiež bohužiaľ kvôli nízkej tvrdosti materiálu ťahko poškodíte. Zo všetkých ponúkaných alternatív hodinkových skiel je ale práve akrylátové sklíčko najlacnejšou variantou. Výhodou je tiež jeho jednoduchá údržba. Ak spozorujete na plastovom sklíčku jemné škrabance, môžete ich odstrániť špeciálnymi leštiacimi pastami. Rovanký výsledok docielite aj s pomocou kartáčika a zubnej pasty, ktora okrem iného obsahuje tiež jemnú brúsnu zložku.

Náramok z nerezovej ocele

Nerezová oceľ (Stainless steel) je jedným z najvyužívanejších materiálov na výrobu hodinkových ťahov. Má svetlú až tmavo šedú farbu, ktorej odtieň sa môže líšiť v závislosti na povrchovej úprave. (matnenie-tmavšie, leštenie-svetlejšie). Oceľ je pevná, odolná voči mechanickému aj chemickému poškodeniu, nepodlieha korózií, čo sa týka životnosti, je prakticky nezničiteľná. Aj napriek tomu ide o materiál finančne nenáročný. Pretože obsahuje aj nikel (alergén), neodporúča sa ľuďom s citlivou pokožkou. K jej nevýhodám sa radí vysoká hmotnosť, ktorá môže znižovať užívateľský komfort a náchylnosť na vznik drobných oderov. Údržba oceľového remienka je nenáročná, postačí leštiaca handrička.

Šperkové zapínanie

Hodinky s týmto typom zapínania disponujú spravidla remienkom, ktorý by mohol byť ľahko zameniteľný za ozdobný náramok. Zapínanie väčšinou nedisponuje žiadnou poistkou proti odopnutiu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: módne, digitálny , japonské