» Klasické hodinky » Casio » G-Shock » Original » AWG-M100

Hodinky Casio G-Shock Original AWG-M100A-1AER

Casio G-Shock Original AWG-M100A-1AER Casio G-Shock Original AWG-M100A-1AER
Pánske hodinky - živicový remienok, živicové puzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Skladom 3 ks ihneď na odoslanie
Doručíme do utorku 16.7.  Viac o doručení a dostupnosti

Tovar je skladom v Ostrave na predajni a teda pripravený k okamžitej expedícii k vám.

Doručenie dopravcom:doručíme do utorku 16.7.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od pondelku 15.7.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR a odoslanie objednávky do 13 hodín.

Mohlo by sa Vám hodiť
+ Gravírovanie, 33 €
149 € strážiť cenu
+ doprava zdarma
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
+ záruka 24 mesiacov priamo od výrobcu
+ autorizovaný predajca značky Casio
Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Pridať k porovnaniu Do obľúbenýchDotaz k tovaru
Sledujte náš youtube hodinky 365 classic
G-Shock AWGM100A-1A technické parametre
Číslo tovaru
034245
Záruka
24 mesiacov
Značka
Casio (Japonsko)
Potvrdenie pravosti
Určené
Pánske
Hmotnosť
57 g (ľahké)
Priemer, hrúbka
Ø 46 mm, 15 mm
Tlač v reálnej veľkosti
Vodeodolnosť
200 M - potápanie
Puzdro
Živica
Sklíčko
Minerálne
Remienok
Živica
Typ zapínania
Pracka, Kovová pracka
Obvod zápästia
14 - 21,5 cm
Luneta
Pevná, Aluminiová
Luminiscencia
Ručičky a indexy
Strojček
Quartz solárny. Casio 5230, Presnosť ±15s za mesiac, Batéria CTL920
Alternatívne označenie
G-Shock AWG-M100A-1A
GShock AWGM100A 1A
Funkcie a vlastnosti
Funkcia pre dátum a čas
Duálny čas
Rádiovo riadené - Multi-band 6 (EU, USA, Japonsko, Čína)
Stopky (Chronograf) - Ďalšie funkcie: Medzičas (Split) | Maximálna kapacita: Kapacita stopiek: 1 hodina | Presnosť stopiek: Presnosť stopiek: 1/100 sekundy
Svetové časy - Prehodenie domáceho a svetového času
Alarm - Ďalšie funkcie: Snooze (odloženie budíka), Zvuková signalizácia celej hodiny | Počet a typ alarmu: 5x denný alarm
Automatický kalendár
Odpočítavacie stopky - Maximálna kapacita: Kapacita stopiek: 100 minút | Minimálny nastaviteľný interval: Minimálny interval: 1 sekunda
Konštrukcia
Odolnosť proti vibráciám
Odolnosť proti nárazu
Ostatné funkcie
Kontrola stavu batérie - Indikátor nabitia betérie
Osvetlenie - LED, Plno automatické osvetlenie
Tón tlačidiel - Zvuk sa dá vypnúť
Funkcia "upratania" ručičiek
Rovnaké hodinky v inom prevedení

Mini hodinky G-Shock s včelím vzorom na ciferníku. Takto by sa dal opísať model AWG-M100. Slovo "mini" môže byť trochu zavádzajúce. Veď vo svete "normálnych" hodiniek sa hodinky s priemerom puzdra 46,4 mm považujú za veľké. Vo svete hodiniek G-Shock je to však trochu inak. Koniec koncov, v porovnaní s jedným z najpredávanejších modelov GA-100 má tento model priemer puzdra takmer o 5 mm menší. Menší priemer puzdra môže byť určite pohodlnejší pre ľudí s menšími zápästiami. Ak by ste však chceli len väčšiu verziu tohto modelu, môžete sa poobzerať po modeli GAW-100.

Model AWG-M100 je nástupcom modelu AWG-100, ktorý sa na trhu objavil v roku 2007. Rozdiel medzi týmito dvoma modelmi spočíva v písmene M alebo Multiband. Ide o synchronizáciu času prostredníctvom prijímania rádiového signálu. Pôvodné zariadenie AWG-100 bolo vybavené systémom Multiband 5, takže nemohlo prijímať signály z čínskych staníc. V roku 2011 bol pôvodný model nahradený modelom AWG-M100, ktorý je teraz vybavený technológiou Multiband 6, a preto dokáže prijímať aj signály z čínskych rádiových staníc.

Hoci majú hodinky na G-Shock menšie rozmery, nájdeme na nich veľa kovových prvkov, vďaka ktorým hodinky vyzerajú robustnejšie. Patria k nim veľké kovové tlačidlá, ktoré uľahčujú manipuláciu s hodinkami. Potom je tu kovová pracka remienka alebo kovový krúžok ciferníka. Okrem dizajnu by to mohlo mať ešte jednu funkciu, a to lepší príjem rádiového signálu.

Okrem synchronizácie času podľa rádiového signálu sa hodinky môžu pochváliť aj solárnym napájaním, ktoré je známe ako Tough Solar by Casio. Na plné nabitie môžu hodinky v ideálnych podmienkach bez prístupu svetla fungovať až 6 mesiacov. To priamo súvisí aj s osvetlením hodiniek, o ktoré sa stará energeticky menej náročná žiarovka LED. Ten však slúži len na osvetlenie analógového ciferníka a digitálnych subciferníkov. V praxi v podstate osvetľuje len analógový ciferník, takže digitálne ciferníky môžu byť v tme ťažšie čitateľné. Ručičky aj indexy však majú luminiscenčnú vrstvu pre lepšiu čitateľnosť v tme.

Práve solárne napájanie a príjem rádiového signálu robia z AWG-M100 skvelého spoločníka, ktorý nepotrebuje takmer žiadnu údržbu.

Pánske kombinované hodinky Casio model AWG M100A-1A sú solárne napájané a majú rádiom riadený čas v Európe, Ázii a Amerike. Taktiež ukazujú svetové časy v 29 pásmach. Hodinky sú vyrobené z plastu čiernej farby a majú konštrukčné riešenie púzdra odolného proti nárazom a vibráciám. Ručičky sú synchronizované s digitálnym časom a sú potiahnuté luminiscenčnou vrstvou. Hodinky disponujú funkciami - automatické podsvietenie pomocou diód, stopky na 1 hodinu s presnosťou 1/100 sekundy, nastaviteľný timer po sekundových krokoch do maximálnej hodnoty 100 minút, 5 na sebe nezávislých alarmov s možnosťou hodinového pípnutia, Snooze - opakované budenie, plno automatický kalendár nastavený do roku 2039 a možnosť voľby režimu 12/24 hodín. Sú vodeodolné do 200M - vhodné na potápanie.

Súvisiace skupiny: Rádiom riadenéSolárne
Súvisiaci tovar
Súvisiaci tovar
Strana 1 z 1
<
>