» Hodinky » Pánske » Casio » G-Shock » Original » GA-110

Hodinky Casio G-Shock Original GA-110RG-1AER

Doživotná výmena batérie
Casio G-Shock Original GA-110RG-1AER Casio G-Shock Original GA-110RG-1AER
Pánske hodinky - živicový remienok, pryskyřice puzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
2ks skladom Doručíme do stredy 19.6.  viac o doručení a doprave

Tovar je skladom v Ostrave na predajni a teda pripravený k okamžitej expedícii k vám.

Doručenie dopravcom:doručíme do stredy 19.6.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od utorku 18.6.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR.

149,00 € vrátane DPH
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 14,90 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Dotaz na zboží

G-Shock GA110RG-1A technické parametre

Všeobecné
Číslo tovaru039435
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radG-Shock / Original
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť200M - potápanie
Hmotnosť72g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Alternativní označeníG-Shock GA-110RG-1A
GShock GA110RG 1A
Ciferník
Ciferníkkombinovaný
Lunetapevná, žádná
Luminiscencianie je
Remienok
Materiál remienkaživica
Obvod21.5cm
Min.obvod14cm
Typ zapínaniapřezka
Šírka remienku22-30 mm
Puzdro
Materiál puzdraživica
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Priemer51,2mm (veľké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka16,9mm
Pohon / strojček
Pohonquartz
PôvodJaponsko
StrojčekCasio 5146
Presnosť±15s za mesiac
BatériaCR1220 (životnosť 2 roky)
Funkcie
Alarm Automatický kalendár Dátum Deň v týždni Duálny čas Odolnost proti magnetismu Odolnost proti nárazu Odpočítavacie stopky Osvetlenie Režim 12/24 Stopky (Chronograf) Svetové časy Ukazovateľ mesiaca Ukazatel rychlosti

Video - Casio G-Shock Original GA-110RG-1AER

Zoznámte sa - Hodinky Casio G-Shock Original GA-110RG-1AER

G-Shock sú hodinky, ktoré firma CASIO vyrába pre aktívnych ľudí a hlavne pre aktívne použitie. Sú odolné proti pádu až z 10 metrov, tlaku 10 barov a so životnosťou batérie až 10 rokov. Základom je dutá štruktúra púzdra v ktorej modul „pláva", aby bol odolný voči nárazom. Púzdro je vyrobené zo špeciálneho matriálu na bázi polyuretánu, ktorý chráni najdôležitejšie časti a poskytuje prevenciu pred poškodením skla a tlačítok. Technológia G-Shock zaručuje, že každá z dôležitých častí vo vnútri hodiniek je samostatne chránená a predovšetkým zabezpečuje ochranu najdôležitejšej časti hodiniek - strojčeku. Tento model hodiniek bol vyrobený z kvalitného plastu čiernej farby. Ciferník je chránený minerálnym antireflexným sklom, ktoré je odolné pri náraze. Disponuje funkciami ako dvojitá dátumovka, LED podsvietenie, odpočítavacie stopky, svetové časy a budík. Sú vhodné do spoločnosti ale aj na šport - odolno proti vode pri potápaní bez kyslíkového prístroja.

Vlastnosti

Stopky (1/1000sec, 100hr)

Stopky s presnosťou 1/1000sec a maximálnym chodom 100hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Automatické LED osvetlenie

Predovšetkým pri modeloch s digitálnym displejom zaisťujú osvetlenie LED diódy. Vďaka nim ľahko určíte čas i za znížených viditeľnostných podmienok. Osvetľovací mechanizmus reaguje na polohu prístroja. Ak nastavíte ruku do vodorovnej pozície a zápästie s hodinkami natočíte smerom k tvári, približne do uhlu 40°, diódy sa rozsvietia. V prípade dobrej viditeľnosti alebo v situáciách, kedy môže byť svetlo z hodiniek rušivým elementom (kino, divadlo, riadenie auta a pod.), je možné funkciu automatického LED osvetlenia vypnúť.

Odolnosť voči magnetickému poľu

Hodinky sú skonštruované tak, aby boli chránené proti magnetickému poľu.

Odolnosť voči stresu

Hodinky sú skonštruované tak, aby odolávali vibráciám, otrasom a nárazom.

Režim 12/24

Čas môže byť zobrazovaný v 12 alebo 24 hodinovom formáte. Napr. 1:35 alebo 13:35.

Svetové časy

Svetové časy zobrazujú aktuálny čas v hlavných mestách a špecifických oblastiach našej planéty.

Odpočítavacie stopky s opakovaním (24hr / 1sec)

Stopky, ktoré počítajú vzad. Pokiaľ stopky dosiahnu času 0, vydajú hodinky desaťsekundový tón a začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek opäť. Táto funkcia je užitočná napr. pre ľudí, ktorí berú pravidelne lieky. Stopky je možné nastaviť maximálne na 24hr, s odpočtom po 1sec.

1x denný alarm, hodinový signál

Denný alarm upozorňuje každý deň v rovnakú dobu, ktorú si nastavíte. Hodinky majú 1x alarm. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Snooze alarm

Táto funkcia umožňuje opakované upozornenia. Vždy, keď vypnete alarm, ozve sa za pár minút opäť, pokiaľ ho úplne nedeaktivujete.

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Zobrazenie rýchlosti

Zadáte vzdialenosť k cieľu a stlačíte tlačidlo stopiek, aktuálna rýchlosť sa Vám zobrazí na displeji.

Vodeodolnosť 200M (20BAR)

Hodinky disponujú vodeodolnosťou 200M sú skonštruované tak, aby odolali už pomerne vysokému tlaku vody, bez toho aby došlo k jej vniknutiu dovnútra hodinkového puzdra. Disponujú niekoľkými špecifickými prvkami, ako skrutkovacia korunka a dienko. Aby boli hodinky skutočne spoľahlivo utesnené, je po nastavení času potreba dbať na dostatočne pevné dotiahnutie korunky. Tieto hodinky je možné využiť tiež pri hĺbkovom potápaní. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne realizovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Remienok zo živice

Remienky z umelej živice sa dokážu ideálne prispôsobiť Vášmu zápästiu. Nie sú klzké a netočia sa, čím sa citeľne zvýši Vaše pohodlie pri nosení hodiniek. Živica je pružná, odolná a má pomerne dlhú životnosť. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je ľahko umývateľný. Disponujú ním predovšetkým športové modely hodiniek. Nespornou výhodnou tohto materiálu je široká ponuka farieb, v ktorých je možné hodinkové komponenty vyrábať.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Súvisiace skupiny: Sportovní