telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 8-18h, kontakty
logo

Hodinky Pulsar PV4009X1

Doživotná výmena batérie
Pulsar PV4009X1 Pulsar PV4009X1
Pánske hodinky - pryžový remienok, ocel púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
170,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 7.7.2017 12:14. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 17,00 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
+ možnost gravírování (vyrytí věnování)
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 106038

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaPulsar (USA)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť100M - plávanie
Hmotnosť118g (stredne ťažké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkdigitálny
Luminiscencianie je
Priemer ciferníku40mm
Remienok
Materiál remienkapolyuretán
Obvod20cm
Min.obvod15cm
Typ zapínaniestandardní přezka
Šírka remienku22-25 mm
Púzdro
Materiál púzdraoceľ
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška49 x 54mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka13mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Plne automatický kalendár Režim 12/24 Svetové časy Alarm Odpočítavajuce stopky Stopky Osvetlenie

Zoznámte sa - Hodinky Pulsar PV4009X1

Pánske hodinky Pulsar PPV4009X1 pôsobivý model, ktorý pristane každému mužovi s vycibreným vkusom. Hodinky sú kombináciou oceľového puzdra s čiernou povrchovou úpravou a polyuretánového remienka. Ciferník hodiniek je digitálny a veľmi prehľadný. Disponujú veľkým množstvom užitočných funkcií, ktoré sú uvedené nižšie. Tento model je vhodný na bežné denné nosenie i do spoločnosti.

Vlastnosti

Lap memory (100)

Hodinky majú pamäť na 1 bicykel. Nameraný čas bicykla a dátum zdolania môže byť uchovaný a zobrazovaný.

Stopky (1/100sec, 10hr)

Stopky s presnosťou 1/100sec a maximálnym chodom 10hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Elektrické osvetlenie

Štandardné osvetlenie ciferníku.

Režim 12/24

Čas môže byť zobrazovaný v 12 alebo 24 hodinovom formáte. Napr. 1:35 alebo 13:35.

Svetové časy

Svetové časy zobrazujú aktuálny čas v hlavných mestách a špecifických oblastiach našej planéty.

Odpočítavacie stopky (60min / 1sec)

Stopky, ktoré počítajú vzad. Pokiaľ stopky dosiahnu času 0, vydajú hodinky desaťsekundový tón. Stopky je možné nastaviť maximálne na 60min, s odpočtom po 1sec.

1x denný alarm, hodinový signál

Denný alarm upozorňuje každý deň v rovnakú dobu, ktorú si nastavíte. Hodinky majú 1x alarm. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Pípajúci alarm

Hodinky upozorňujú na Vami nastavený čas prenikavým pípaním.

Vodeodolnosť 100M (10BAR)

Tieto hodinky sú vybavené takými tesniacimi prvkami, ktoré zabraňujú vzniknutiu vlhkosti a vody do hodinového puzdra. Naviac už dobre odolávajú aj väčšiemu tlaku vody, a preto sa s týmito hodinkami môžete bez obáv oddávať vodným radovánkam a športom, ako je plávanie, potápanie alebo rekreačné potápanie s maximálnou hĺbkou ponoru do 8 metrov. Pri častej záťaži odporúčame pri tomto modely preventívne uskutočňovať jedenkrát ročne kontrolu vodeodolnosti.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Polyuretánový remienok

Polyuretám je materiál, ktorý sa v hodinárskom priemysle používa primárne pri športových modeloch, ktoré disponujú masívnejšími puzdrami. Ide o špeciálny druh plastu, pri jeho výrobe je základnou zložkou ropa. Vlastnosti, ktoré tento materiál urobili populárnym, sú pevnosť vodeodolnosť a priepustnosť páry. To znamená, že Vás pri ich nosení nebude obťažovať spotené zápästie, ako je tomu napríklad pri modeloch s koženými remienkami.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Quartz s indikátorom stavu batérie

Strojček hodiniek je poháňaný batériou Quartz s ukazovateľom stavu batérie, ktorým sa kontroluje stav batérie. V prípade, že sa sekundová ručička nepohybuje pravidelne, väčšinou sa pohybuje po 4sekundách, tak je potrebné batériu nechať vymeniť už v najbližších dňoch.

Súvisiace skupiny: športové, digitálny , vodeodolné
Krabička