telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Boccia Titanium 604-02

5 rokov zárukaDoživotná výmena batérie
Boccia Titanium 604-02 Boccia Titanium 604-02
Pánske hodinky - kožený remienok, titánové púzdro, safírové sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
85,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 23.3.2017 13:35. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 8,50 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
+ možnost gravírování (vyrytí věnování)
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 032241

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaBoccia titanium (Německo)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť29g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscenciaručičky
Priemer ciferníku31mm
Remienok
Materiál remienkakoža
Obvod19cm
Min.obvod14cm
Šírka remienku18 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdratitán
Sklíčkosafírové
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška37 x 44mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka8mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Dátumovka

Video - Boccia Titanium 604-02

Zoznámte sa - Hodinky Boccia Titanium 604-02

Klasické pánske hodinky značky Boccia Titanium 604-02 sú vyrobené z vysoko kvalitného, farebne stáleho a antialergénneho titánu a uťahujú sa prostredníctvom čierneho koženného remienka, s bielym prešívaním. Guľaté púzdro hodiniek je opatrené zafírovým sklíčkom (v skutočnosti synetický korund), ktoré je nepoškriabateľné a odolné voči akýmkoľvek oterom. Pohon hodiniek Boccia Titanium 604-02 riadi batéria QUARTZ - latinsky krištáľ, ktorým sú riadené pre maximálnu presnosť chodu. Biely analógový ciferník disponuje dátumovkou a ručičkami s fluorescenčným povlakom. Vodotesnosť hodiniek je 50M, majú kvalitné tesnenie v korunke a je možné sa s nimi bez obáv sprchovať, umývať si ruky a pod.

Vlastnosti

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Zafírové sklíčko

Zafír je druh korundu s modrým zafarbením, ktoré sa vyznačuje vysoko tvrdosťou. Na Mohsovej stupnici o rozsahu 1-10, odpovedá tento materiál hodnote 9 (korund). V hodinárskom priemysle sa využíva zafír syntetický, získaný z korundu. Zafírové sklíčko je niekedy označované ako "scratch-resistant", teda odolné voči poškrabaniu. K podreniu zafírového sklíčka však môže dôjsť, a to ak sa dostane do kontaktu s rovnako tvrdým materiálom, napr. s diamantom alebo korundom. Z praktického hľadiska by sme mali byť opatrnejší len pri manipulácií s brusným papierom, ktorý môže obsahovať práve čiastočky korundu. Pri všednom nosení hodiniek s týmto typom skla sa však odrenia obávať nemusíte. Nevýhodou zafírového skla je jeho krehkosť. Náraz zafírového skla o tvrdé materiály, napr. kov, betón, väčšinou končí jeho úplným "vysypaním". Zachádzanie s hodinkami s týmto typom skla si preto žiada zvýšenú opatrnosť.

Kožený remienok

Koža je obľúbený materiál pre výrobu hodinkových remienkov. Hodinkám dodáva eleganciu a príjemne sa nosí, pretože nechladí. Nevýhodou môže byť fakt, že kožené pásky absorbujú vlhkosť, teda aj pot. Pások začne po určitej dobe zapáchať a bude nutné ho vymeniť. Životnosť koženého remienka sa odhaduje na 2-4 roky podľa intenzity a spôsobu nosenia. Vplyv naň má okrem vlhkosti aj mechanická záťaž alebo časté a prudké zmeny teploty. Odolnosť koženého materiálu môžete zvýšiť jeho impregnáciou. Ak je však kožený remienok už veľmi opotrebovaný, jeho stav môžete mierne vylepšiť, ak ho namočíte na cca. 1 min do slabého roztoku chlórového čistiaceho prostriedku, potom ho vysušíte a jemne naimpregnujete.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Dátumovka

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla. Môže byť automatická a býva umiestnená v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku s číslami, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: klasické, vodeodolné
Hodinky Boccia Titanium jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je záruční list a návod.
Krabička