telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 8-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Pánske » Casio » Sport

Hodinky Casio Sport CHR-100-1VER

Doživotná výmena batérie
Casio Sport CHR-100-1VER Casio Sport CHR-100-1VER
Pánske hodinky - živicový řemínek, živicové púzdro, plastové sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
99,90 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 20.2.2017 07:23. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 9,99 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 023110

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCasio (Japonsko)
potvrdenie pravosti
Modelový radSport
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť41g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkdigitálny
Luminiscencianie je
Šírka ciferníku39mm
Remienok
Materiál remienkaživica
Obvod21cm
Min.obvod14cm
Typ zapínaniestandardní přezka
Šírka remienku16-22 mm
Púzdro
Materiál púzdraživica
Sklíčkoplast
Osadenienie je
Tvar púzdraatypický
Šírka a výška46 x 49mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka13mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Plne automatický kalendár Režim 12/24 Svetové časy Alarm Odpočítavajuce stopky Stopky Srdcový tep Výpočet spotreby kalórii Osvetlenie

Video - Casio Sport CHR-100-1VER

Zoznámte sa - Hodinky Casio Sport CHR-100-1VER

Pánske hodinky Casio Sport CHR-100-1VER sú naozaj výborným spoločníkom pre akéhokoľvek aktívneho športovca. Ergonomický atypický vzhľad je známkou moderného štýlu a perfektne zapadá práve do radu športových hodiniek. Vďaka tomu, že sú hodinky vyrobené kompletne zo syntetickej živice je ich hmotnosť veľmi nízka. Prednosti hodiniek však stále nekončia, model disponuje veľkým najmä tréningovým množstvom funkcií. Vďaka nim môžete monitorovať svoj telesný stave počas a po vycvičení a z nameraných hodnôt vyhodnocovať svoje výkony a aj stanovovať adekvátnu intenzitu tréningu, tak aby ste zbytočne nepreťažovali svoj oragnizmus. Cvičte správne s hodinkami Casio Sport CHR-100-1VER.

Vlastnosti

Lap memory (200)

Hodinky majú pamäť na 1 bicykel. Nameraný čas bicykla a dátum zdolania môže byť uchovaný a zobrazovaný.

Stopky (1/100sec, 100hr)

Stopky s presnosťou 1/100sec a maximálnym chodom 100hr sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Osvetlenie

Osvetlenie je užitočná funkcia hodiniek, ktorá umožňuje ich majiteľovi ľahko prečítať údaje na ciferníku aj za šera a za tmy. Elektro panel, osvetľujúci ciferník hodiniek, aktivujete stlačením tlačidla, ktoré je spravidla umiestnené nad korunkou hodiniek (môže sa líšiť, viď. Návod). Po uvoľnení stlačeného tlačidla, svetlo svieti ešte niekoľko málo sekúnd. S hodinkami s touto funkciou budete mať vždy pojem o čase, za svetla i za tmy.

Cieľový srdcový tep

Hodinky vydajú tón, akonáhle dosiahnete preddefinovaneho srdečného tepu.

Monitor srdcového tepu

Hodinky zobrazujú aktuálnu tepovú frekvenciu v úderoch za minútu.

Percentuálne zobrazenie srdečného tepu

Hodinky zobrazia dosiahnutý srdcový tep v percentách oproti maximálnemu.

Výpočet spotreby kalórií

Hodinky zobrazujú počet spálených kalórií.

Režim 12/24

Čas môže byť zobrazovaný v 12 alebo 24 hodinovom formáte. Napr. 1:35 alebo 13:35.

Svetové časy

Svetové časy zobrazujú aktuálny čas v hlavných mestách a špecifických oblastiach našej planéty.

Odpočítavacie stopky s opakovaním (2x 100hr / 30sec)

Stopky, ktoré počítajú vzad. Pokiaľ stopky dosiahnu času 0, vydajú hodinky desaťsekundový tón a začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek opäť. Táto funkcia je užitočná napr. pre ľudí, ktorí berú pravidelne lieky. Stopky je možné nastaviť maximálne na 2x 100hr, s odpočtom po 30sec.

1x denný alarm, hodinový signál

Denný alarm upozorňuje každý deň v rovnakú dobu, ktorú si nastavíte. Hodinky majú 1x alarm. Hodinový signál Vás upozorní každú celú hodinu.

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je meký a pružný materiál. Práve pružnosť z neho robí materiál veľmi dobre odolný voči prasknutiu. V porovnaní s plastom je napríklad sklo omnoho krehčie, teda aj náchylnejšie k praskunutiu. Plastové sklíčko ale tiež bohužiaľ kvôli nízkej tvrdosti materiálu ťahko poškodíte. Zo všetkých ponúkaných alternatív hodinkových skiel je ale práve akrylátové sklíčko najlacnejšou variantou. Výhodou je tiež jeho jednoduchá údržba. Ak spozorujete na plastovom sklíčku jemné škrabance, môžete ich odstrániť špeciálnymi leštiacimi pastami. Rovanký výsledok docielite aj s pomocou kartáčika a zubnej pasty, ktora okrem iného obsahuje tiež jemnú brúsnu zložku.

Remienok zo živice

Remienky z umelej živice sa dokážu ideálne prispôsobiť Vášmu zápästiu. Nie sú klzké a netočia sa, čím sa citeľne zvýši Vaše pohodlie pri nosení hodiniek. Živica je pružná, odolná a má pomerne dlhú životnosť. Tento materiál neabsorbuje pot a jeho povrch je ľahko umývateľný. Disponujú ním predovšetkým športové modely hodiniek. Nespornou výhodnou tohto materiálu je široká ponuka farieb, v ktorých je možné hodinkové komponenty vyrábať.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Súvisiace skupiny: športové, digitálny , vodeodolné, japonské