telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Charles Delon 4950/01

Charles Delon 4950/01 Charles Delon 4950/01
Dámske hodinky - plastový remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
32,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 24.5.2017 13:49. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 026164

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCharles Delon (Čína)
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť67g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscencianie je
Priemer ciferníku34mm
Remienok
Materiál remienkakaučuk
Obvod20.5cm
Min.obvod14,5cm
Šírka remienku18-20 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdravšeobecný kov
Sklíčkominerálne
Osadeniesklenené kamienky
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška45 x 51mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka10mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Duálny čas

Video - Charles Delon 4950/01

Zoznámte sa - Hodinky Charles Delon 4950/01

Módne dámske hodinky značky CHARLES DELON model 4950/01 sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele a pevnej gumy bielej farby. Hodinky disponujú vodotesnosťou 30M. Púzdro guľatého tvaru je pokryté sklenenými kamienkami, ktoré dodávajú šmrnc a štýl. Antireflexné tvrdené minerálne sklo, pohon riadi batéria Quartz. Sú vhodným módnym doplnkom nielen pre každodenné nosenie, ale tiež do spoločnosti a pre sviatočné chvíle. Tieto hodinky Vám rovnako ako ostatné produkty značky CHARLES DELON ponúkajú precíznosť, kvalitu, spoľahlivosť a Vašu maximálnu spokojnosť.

Vlastnosti

Duálny čas

Hodinky s funkciou duálneho času zobrazujú čas dvoch rôznych časových zón.

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Remienok z kaučuku

Ťahy z kaučuku sú v súčasnosti hodinárskym trendom. Sú poddajné, vodeodolné a nevyvolávajú alergické reakcie. Kaučukový remienok na ruke nechladí a na rozdiel od tých plastových alebo silikónových dobre sedí, prispôsobí sa zápästiu a hodinky sa netočia. Pretože obsahuje prírodný kaučuk alergény, je z neho vyrobené minimum ťahov. Prírodný kaučuk používa ale napr. francúzska značka Hublot, produkujú predovšetkým športové high-tech hodinky. Častejšie sa stretnete so syntetickým kaučukom, ktorého vlastnosti odpovedajú tým prírodným, ale alergén je tu eliminovaný. Tento materiál sa výborne uplatní v letných mesiacoch. Agresívny pot nezanecháva na kaučukovom remienku stopy. Navyše napr. v porovnaní s remienkom koženým, sa pod ním koža potí výrazne menej.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: lacné, módne
Hodinky jsou dodávány v elegantní krabičce, kterou můžete využít k jejich skladování.
Krabička