telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 8-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Dámske » Guess

Hodinky Guess W0647L7

5 rokov zárukaDoživotná výmena batérieAkcia -15%
Guess W0647L7 Guess W0647L7
Dámske hodinky - oceľ remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
124,98 € vrátane DPH
Pôvodná cena: 146,21 €.
platné do 23.8.2018 alebo Akcia do vypredania.

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 5.7.2018 06:38. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 12,50 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 113985

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaGuess (USA)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť51g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscencianie je
Priemer ciferníku25mm
Náramok
Materiál náramkupozlátená oceľ
Obvod18cm
Min.obvod13cm (upravíme zdarma)
Typ zapínaniešperkové zapínání
Šírka náramku14 mm
Púzdro
Materiál púzdrapozlátená oceľ
Sklíčkominerálne
Osadeniesklenené kamienky
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška31 x 35mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka9mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Bez ďalších funkcií

Video - Guess W0647L7

Zoznámte sa - Hodinky Guess W0647L7

Dámske hodinky Guess W0647L7 sú veľmi elegantný kúsok, ktorý bude zdobiť zápästie každej modernej ženy. Hodinky sú vyrobené z pozlátenej ušľachtilej ocele. Puzdro je ozdobené sklenenými kamienkami, čo hodinkám pridáva na atraktivite. Na svetlom ciferníku vynikajú zlaté ručičky a indexy. Hodinky sú vhodné na bežné denné nosenie aj do spoločnosti.

Vlastnosti

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Oceľový náramok s PVD úpravou

Nerezová oceľ (Stainless steel) je jedným z najvyužívanejších materiálov na výrobu hodinkových ťahov. Oceľ je pevná, odolná proti mechanickému aj chemickému poškodeniu, nepodlieha korózií, čo sa týka životnosti, je prakticky nezničiteľná. Aj napriek tomu ide o materiá finančne nenáročný. Povlakovanie PVD (Physical Vapour Deposition) je veľmi odolná úprava povrchu hodiniek. Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou a odolnosťou voči poškrábaniu, poškodeniu, vysokej teplote, korózií a kyselinám. PVD úprava preniká do pôvodného materiálu, a preto sa na rozdiel od farby nemôže lúpať.

Šperkové zapínanie

Hodinky s týmto typom zapínania disponujú spravidla remienkom, ktorý by mohol byť ľahko zameniteľný za ozdobný náramok. Zapínanie väčšinou nedisponuje žiadnou poistkou proti odopnutiu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: módne
Hodinky Guess jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je i záruční list a návod v dámské či pánské verzi.
Krabička