telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Dámske » Ostatní

Hodinky Len.Nox L L356G-9

Prodej ukončen
Len.Nox L L356G-9 Len.Nox L L356G-9
Dámske hodinky - oceľ remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Číslo tovaru: 023669

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaOstatní (Ostatné)
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť51g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscencianie je
Šírka ciferníku19mm
Náramok
Materiál náramkupozlátená oceľ
Obvod19.5cm
Min.obvod13cm (upravíme zdarma)
Typ zapínaniešperkové zapínání
Šírka náramku22 mm
Púzdro
Materiál púzdrapozlátená oceľ
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdrahranatý
Šírka a výška24 x 25mm (malé)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka18mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Bez ďalších funkcií

Zoznámte sa - Hodinky Len.Nox L L356G-9

Elegantné dámske hodinky značky Len.nox L L356G-9 sú vyrobené z ušľachtilej pozlátenej ocele. Zaujímavé riešenie remienka pôsobí originálne a štýlovo. Ciferník je minimalistický a disponuje zlatými ručičkami a indexy. Tieto hodinky sú svojim designom vhodné pre bežné každodenné nosenie, do práce, aj pre chvíle sviatočné.

Vlastnosti

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Oceľový náramok s PVD úpravou

Nerezová oceľ (Stainless steel) je jedným z najvyužívanejších materiálov na výrobu hodinkových ťahov. Oceľ je pevná, odolná proti mechanickému aj chemickému poškodeniu, nepodlieha korózií, čo sa týka životnosti, je prakticky nezničiteľná. Aj napriek tomu ide o materiá finančne nenáročný. Povlakovanie PVD (Physical Vapour Deposition) je veľmi odolná úprava povrchu hodiniek. Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou a odolnosťou voči poškrábaniu, poškodeniu, vysokej teplote, korózií a kyselinám. PVD úprava preniká do pôvodného materiálu, a preto sa na rozdiel od farby nemôže lúpať.

Šperkové zapínanie

Hodinky s týmto typom zapínania disponujú spravidla remienkom, ktorý by mohol byť ľahko zameniteľný za ozdobný náramok. Zapínanie väčšinou nedisponuje žiadnou poistkou proti odopnutiu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: módne
Hodinky jsou dodávány v elegantní krabičce, kterou můžete využít k jejich skladování.
Krabička