telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo
» Hodinky » Pánske » Timex

Hodinky Timex T2N339

Timex T2N339 Timex T2N339
Pánske hodinky - kožený remienok, kovové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
1ks skladom Doručíme do utorku 29.5.  viac o doručení a doprave

Tovar je skladom v Ostrave na predajni a teda pripravený k okamžitej expedícii k vám.

Doručenie dopravcom:doručíme do utorku 29.5.
Osobný odber v Ostrave:na vyzdvihnutie od pondelku 28.5.

Dodacie lehoty platia pri platbe kartou alebo na dobierku pre SR.

69,00 € vrátane DPH
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 031673

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaTimex (USA)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť52g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscencianie je
Priemer ciferníku38mm
Remienok
Materiál remienkakoža
Obvod19cm
Min.obvod14cm
Šírka remienku18-20 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdramosadz
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška43 x 49mm (velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka9mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Osvetlenie

Video - Timex T2N339

Zoznámte sa - Hodinky Timex T2N339

Pánske hodinky Timex T2N339 klasickým kúskom, ktorý bude dobre vyzerať na každom pánskom zápästí. Hodinky sú vyrobené v kombinácii mosadzného puzdra a kvalitného koženého remienka. Majú veľmi prehľadný čierny ciferník, na ktorom vynikajú biele arabské číslice a ručičky. Disponujú osvetlením, ktoré sa spustí stlačením korunky. Tento model je vhodný pre bežné denné nosenie.

Vlastnosti

Indiglo®

Indiglo® nočné osvetlenie rovnomerne osvetľuje povrch číselníku hodiniek s použitím patentovanej elektroluminiscenčnej technológie osvetlenia. Tento systém podsvieti celý ciferník alebo displej rovnomerným jasným svetlom, ktoré umožní veľmi dobrú čitateľnosť v noci i kedykoľvek pri zníženej viditeľnosti. Aktivuje sa stlačením tlačidla alebo korunky

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Kožený remienok

Koža je obľúbený materiál pre výrobu hodinkových remienkov. Hodinkám dodáva eleganciu a príjemne sa nosí, pretože nechladí. Nevýhodou môže byť fakt, že kožené pásky absorbujú vlhkosť, teda aj pot. Pások začne po určitej dobe zapáchať a bude nutné ho vymeniť. Životnosť koženého remienka sa odhaduje na 2-4 roky podľa intenzity a spôsobu nosenia. Vplyv naň má okrem vlhkosti aj mechanická záťaž alebo časté a prudké zmeny teploty. Odolnosť koženého materiálu môžete zvýšiť jeho impregnáciou. Ak je však kožený remienok už veľmi opotrebovaný, jeho stav môžete mierne vylepšiť, ak ho namočíte na cca. 1 min do slabého roztoku chlórového čistiaceho prostriedku, potom ho vysušíte a jemne naimpregnujete.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: klasické
Hodinky Timex jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je i záruční list a návod.
Krabička