» Hodinky » Pánske » TomTom » Runner 3

Hodinky TomTom Runner 3 Cardio + Music Black/Green (L)

Prodej ukončen
TomTom Runner 3 Cardio + Music Black/Green (L) TomTom Runner 3 Cardio + Music Black/Green (L)
Unisex hodinky - plastový remienok, plastové puzdro, plastové sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Číslo tovaru: 152109

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaTomTom (Ostatné)
Modelový radRunner 3
Určené (pre koho)Unisex
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť49g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkdigitálny
Luminiscencianie je
Remienok
Materiál remienkaplast
Obvod20cm
Min.obvod14,5cm
Typ zapínaniastandardní přezka
Puzdro
Materiál puzdraplast
Sklíčkoplast
Osadenienie je
Tvar púzdrahranatý
Hrúbka12mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Automatický kalendár Režim 12/24 Alarm Akcelerometer Gyroskop Meranie denných aktivít Monitoring spánku Krokomer Srdcový tep Vibračné upozornenie Výpočet spotreby kalórii GPS navigácia Kompas Bluetooth Osvetlenie V slovenčine Stopky (Chronograf)

Vlastnosti

Krokomer

Krokomer je užitočná funkcia pre turistiku a športovnú chôdzu. Okrem počtu krokov obvykle dokáže zmerať i vzdialenosť, rýchlosť chôdze, tempo krokov i spálené kalórie a pomáha tým k efektívnemu tréningu.

Monitor srdcového tepu

Hodinky zobrazujú aktuálnu tepovú frekvenciu v úderoch za minútu.

Výpočet spotreby kalórií

Hodinky zobrazujú počet spálených kalórií.

Kompas

S pomocou kompasu vo vašich hodinkách ľahko detekujete polohu jednotlivých svetových strán. Túto funkciu teda jednoznačne uvítajú všetci vášniví dobrodruhovia. Aby samozrejme kompas fungoval spoľahlivo odporúčame ho pred "plným zaťažením" skalibrovať. Je možné uskutočniť tzv. dvojsmernú kalibráciu (pri nej fixujete ľubovoľné dva protiľahlé smery) a severnú kalibráciu (kedy fixujete pomocou iného kompasu severný smer na pozíciu dvanástej hodiny). Podrobné inštrukcie ku kalibrácií nájdete v návode. Kompas by potom mal zobrazovať smer s presnosťou na niekoľko málo stupňov (presnú odchýlku, ktorá sa pri jednotlivých modeloch môže líšiť, udáva výrobca). Funkciu kompasu nepoužívajte v prostredí, v ktorom sa nachádza zdroj magnetizmu. Získané hodnoty by boli absolútne zavádzajúce.

Režim 12/24

Čas môže byť zobrazovaný v 12 alebo 24 hodinovom formáte. Napr. 1:35 alebo 13:35.

Meranie intervalu

S touto funkciou môžete individuálne nastaviť odpočty. Meranie intervalu je dobré napríklad pre trénovanie (3 minúty beh, 2 minúty chôdza, 1 minúta odpočinok atď.)

Denný alarm

Denný alarm vám pripomenie udalosti, ktoré sa opakujú každý deň, tým, že vydáva zvukový signál v nastavenom čase.

Ovládač hudobného prehrávača

Vďaka tejto funkcií môžete pohodlne ovládať hudobný prehrávač vo Vašom smartphone prostredníctvom tlačidiel na hodinkách. Kedykoľvek môžete hudbu zapnúť, vypnúť, preskočiť na ďalšiu pesničku alebo si prispôsobiť hlasitosť. Hudobný prehrávač reaguje po stalčení tlačidiel na hodinkách.

Zobrazenie rýchlosti

Zadáte vzdialenosť k cieľu a stlačíte tlačidlo stopiek, aktuálna rýchlosť sa Vám zobrazí na displeji.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je meký a pružný materiál. Práve pružnosť z neho robí materiál veľmi dobre odolný voči prasknutiu. V porovnaní s plastom je napríklad sklo omnoho krehčie, teda aj náchylnejšie k praskunutiu. Plastové sklíčko ale tiež bohužiaľ kvôli nízkej tvrdosti materiálu ťahko poškodíte. Zo všetkých ponúkaných alternatív hodinkových skiel je ale práve akrylátové sklíčko najlacnejšou variantou. Výhodou je tiež jeho jednoduchá údržba. Ak spozorujete na plastovom sklíčku jemné škrabance, môžete ich odstrániť špeciálnymi leštiacimi pastami. Rovanký výsledok docielite aj s pomocou kartáčika a zubnej pasty, ktora okrem iného obsahuje tiež jemnú brúsnu zložku.

Plastový remienok

Plastové remienky vynikajú svojou ľahkosťou, pružnosťou a vodeodolnosťou. Práve vďaka týmto vlastnostiam nimi najčastejšie disponujú športové a outdoorové modely. Plast nevyvoláva alergické reakcie a je nenáročný na údržbu. Obľubu si u zákazníkov získal plast tiež vďaka množstvu farebných variácií v ktorých je možné plastové remienky vyrábať. Užívateľský komfort, ktorý zaisťuje nízka hmotnosť plastu, môže ľahko zrážať nepoddajnosť tohto materiálu, ktorý sa na rozdiel od iných celkom neprispôsobí zápästiu (hodinky sa môžu točiť a odstávať). Nevýhoda tohto materiálu spočíva v jeho kratšej životnosti, ktorá sa odhaduje na cca 1-2 roky v závislosti na miere a spôsobu používania. Po určitej dobe plast stvrdne a tým pádom aj skrehne a začne praskať.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Plnoautomatický kalendár

Plnoautomatický kalendár pozná presné dátumy, bez ohľadu na dĺžku mesiaca. Tento systém je naprogramovaný na niekoľko rokov dopredu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: DigitálníSportovníSporttestery
Krabička