telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Cannibal CK215-01

Cannibal CK215-01 Cannibal CK215-01
Detské hodinky - silikónový řemínek, plastové púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
35,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 13.9.2017 15:12. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 022137

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaCannibal (Velká Británie)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Detské
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť32g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkanalógový
Lunetajednosmerne otočná, sčítací luneta se stupnicí 0-60
Luminiscenciaručičky a indexy
Priemer ciferníku26mm
Remienok
Materiál remienkasilikón
Obvod17cm
Min.obvod12cm
Šírka remienku15-17 mm
Typ zapínaniaštandardná pracka
Púzdro
Materiál púzdraplast
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška36 x 42mm (středně velké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka12mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
Otočná luneta

Zoznámte sa - Hodinky Cannibal CK215-01

Detské hodinky Cannibal CK215-01 módnym kúskom, ktorý je vyrobený z bieleho plastu v kombinácii so silikónovým remienkom. Puzdro je opatrené otočnou lunetou. Majú biely ciferník, na ktorom figurujú strieborno-biele arabské číslice a indexy pokryté luminiscenciou. Hodinky sú vhodné na bežné denné nosenie.

Vlastnosti

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Silikónový remienok

Silikón si u zákazníkov získal v posledných rokoch veľkú obľubu, predovšetkým kvôli priaznivej cene a vlastnostiam. Je pružný, ľahký, vodeodolný a ľahko umývateľný. Navyše je tiež hypoalergénny, tzn., že nespôsobuje žiadne neadekvátne reakcie organizmu. Silikónové remienky nachádzajú uplatnenie predovšetkým pri športových typoch hodiniek, pri športe totiž svojou hmotnosťou neobťažujú, neabsorbujú pot a prepúšťajú páru. Podobne ako guma aj silikón sa získava z prírodného alebo syntetického kaučuku, len za iných podmienok.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Luneta bez možností spätného otáčania

Túto lunetu je možné otáčať len v jednom smere (proti smeru hodinovýc ručičiek). Otáčaním lunety na príslušné číslo, môžete nastaviť približnú dobu ponoru a kontrolovať tak pri ňom ostávajúci čas.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Jednosmerne otočná luneta

Luneta s jednostranne otočným mechanizmom, ktorá bráni otáčaniu do protismeru.

Luneta s desatinným delením

Desatinné delenie rozdeľuje lunetu tak, aby bolo ľahšie odčítať uplynulý čas, napr. pri potápaní.

Súvisiace skupiny: lacné, módne, vodeodolné
Hodinky Cannibal jsou dodávány v originální krabičce. SOučástí balení je i záruční list a návod.
Krabička