telefón 650 400 134
volajte, Po-Pia: 10-18h, kontakty
logo

Hodinky Diesel DZ 7247

Doživotná výmena batérieAkcia -30%
Diesel DZ 7247 Diesel DZ 7247
Pánske hodinky - oceľ remienok, ocel púzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
Doprava ZADARMO
331,80 € vrátane DPH
Pôvodná cena: 474,00 €.
do vypredania zásob.

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 26.1.2017 16:03. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ doživotná výmena batérie zdarma
+ premium service (v hodnote 33,18 €) zadarmo
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Číslo tovaru: 034413

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaDiesel (Itálie)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Pánske
Vodeodolnosť30M - umývanie rúk
Hmotnosť247g (ťažké)
Záruka24 mesiacov
Ciferník
Ciferníkkombinovaný
Luminiscenciaručičky
Priemer ciferníku51mm
Náramok
Materiál náramkuoceľ s PVD úpravou
Obvod20.5cm
Min.obvod16cm (upravíme zdarma)
Šírka náramku24-27 mm
Typ zapínaniapreklápacia spona s bočným otváraním
Púzdro
Materiál púzdraoceľ s PVD úpravou
Sklíčkominerálne
Osadenienie je
Tvar púzdraguľatý
Šírka a výška57 x 65mm (obří)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka14mm
Pohon / strojček
PohonQuartz, batéria
Funkcie
24 hodinový ciferník Dátumovka Duálny čas Stopky

Video - Diesel DZ 7247

Zoznámte sa - Hodinky Diesel DZ 7247

Pánske hodinky Diesel DZ 7247 unikátny kúsok, ktorý dozaista zaujme každého, komu na nich čo i len na chvíľu spočne zrak. Hodinky sú nielen svojou veľkosťou ale aj dizajnom absolútne neprehliadnuteľné. Puzdro aj remienok sú vyrobené z ušľachtilej ocele s tmavou povrchovou úpravou proti poškriabaniu. Na sivom ciferníku figurujú celkom štyri číselníky (3 analógové, 1 digitálny). Vďaka tejto vychytávke možno na hodinkách nastaviť až 4 rôzne časové zóny. Najväčší zo štyroch ciferníkov navyše disponuje tromi subciferníkmi pre zobrazenie chodu chronografu a 24 hodín. Hodinky Diesel DZ 7247 Vás zaručene dostanú.

Vlastnosti

Stopky (1/10sec, 60min)

Stopky s presnosťou 1/10sec a maximálnym chodom 60min sú vhodné pre meranie časových úsekov.

Displej 4 časových zón

Miestny čas štyroch časových pásiem môže byť ľahko a rýchlo vyvolaný.

Vodeodolnosť 30M (3BAR)

Stupeň vodeodolnosti 30M zamedzuje vniknutiu vlhkosti a vody dovnútra hodinkového puzdra. Kontakt s vodou je možný, ale len ak je náhodný a v obmedzenej miere. Hodinky s vodotesnosťou 30M bez problémov znesú dážď alebo striekajúcu vodu. Nesmiete ich však ponoriť celé do vody. V takom prípade reálne hrozí preniknutie vlhkosti, prejavujúce sa orosením vnútornej strany hodinkového skla. Tieto hodinky ale môžete bez obáv ponechať na zápästí napríklad pri umývaní rúk.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Oceľový náramok s PVD úpravou

Nerezová oceľ (Stainless steel) je jedným z najvyužívanejších materiálov na výrobu hodinkových ťahov. Oceľ je pevná, odolná proti mechanickému aj chemickému poškodeniu, nepodlieha korózií, čo sa týka životnosti, je prakticky nezničiteľná. Aj napriek tomu ide o materiá finančne nenáročný. Povlakovanie PVD (Physical Vapour Deposition) je veľmi odolná úprava povrchu hodiniek. Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou a odolnosťou voči poškrábaniu, poškodeniu, vysokej teplote, korózií a kyselinám. PVD úprava preniká do pôvodného materiálu, a preto sa na rozdiel od farby nemôže lúpať.

Preklápacia spona s bočným otváraním

Preklápacia spona sa používa nielen pri remienkových verziách hodiniek, ale hlavne pri kovových náramkoch. Je to najrozšírenejší model zapínania, ktorý sa používa pri náramkových hodinkách. Jedná sa o spoľahlivý, jednoduchý a veľmi praktický typ zapínania. Pri jeho náhodnom rozopnutí nedochádza k spadnutiu hodiniek z ruky na rozdiel od zapínania napríklad šperkového. Náhodné rozopnutie je zložitejšie, pretože spona má bočné otváranie.

Dátumovka

Dátumovka zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla. Môže byť automatická a býva umiestnená v malom okienku na ciferníku alebo formou ciferníku s číslami, na ktoré ukazuje ručička.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: klasické