» Hodinky » Dámske » JVD

Hodinky JVD J6003.3

5 rokov záruka
JVD J6003.3 JVD J6003.3
Dámske hodinky - silikónový remienok, plast puzdro, minerálne sklíčko. Všetky technické parametre nájdete nižšie
32,00 € vrátane DPH

Tovar je momentálne nedostupný.
Naposledy predané 25.7.2018 14:35. Pokiaľ chcete byť o obnovení predaja tohto tovaru informovaný, potom nám na seba zanechajte email:

Strážiť
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
+ predlžujeme možnosť vrátenia do 365 dní ZADARMO
Pridať k porovnaniu Dotaz na zboží

Technické parametre

Všeobecné
Číslo tovaru034467
ZnačkaJVD (Česká republika)
potvrdenie pravosti
Určené (pre koho)Dámske
Vodeodolnosť50M - sprchovanie
Hmotnosť47g (ľahké)
Záruka24 mesiacov
+ 5 rokov záruka na strojček zdarma
Ciferník
Ciferníkanalógový
Luminiscenciaručičky a indexy
Remienok
Materiál remienkasilikón
Obvod19.5cm
Min.obvod15cm
Typ zapínaniapřezka
Šírka remienku18-20 mm
Puzdro
Materiál puzdraplast
Sklíčkominerálne
Osadeniesklenené kamienky
Tvar púzdraguľatý
Priemer40mm (stredne veľké)
tlač v reálnej veľkosti
Hrúbka14mm
Pohon / strojček
Pohonquartz
PôvodJaponsko
StrojčekMiyota 2035
Presnosť±20s za mesiac
BatériaSR626SW (životnosť 3 roky)
Funkcie
Bez funkcí

Video - JVD J6003.3

Zoznámte sa - Hodinky JVD J6003.3

Dámske hodinky JVD J6003.3 sú veľmi štýlový kúsok, ktorý bude imponovať každej športovo založenej dáme s láskou k trblietavým doplnkom. Hodinky sú kombináciou plastového puzdra a silikónového remienka. Puzdro hodiniek je opatrené kovovou lunetou osadenou sklenenými kamienkami. Vďaka použitým materiálom sú hodinky veľmi ľahké. Na červenom ciferníku vynikajú strieborné arabské číslice a ručičky. Hodinky sú vhodné pre bežné denné nosenie.


Vlastnosti

Životnosť batérie

Je výrobcom daná minimálna doba, počas ktorej by lítiová batéria mala byť schopná dodávať energiu hodinkovému strojku a zaistiť tak presný chod hodiniek. Pozn.: Väčšinu modelov odosielame do Vašich rúk už v chode a preto môže dôjsť k vybitiu lítiového článku ešte pred uplynutím garantovanej doby životnosti, jeho výmenu Vám uhradíme.

Vodeodolnosť 50M (5BAR)

Hodinky s vodeoodolnosťou 50M disponujú tesniacimi prvkami, ktoré zamedzujú vniknutiu vody a vlhkosti dovnútra hodinkového puzdra. Tento stupeň vodeodolnosti už umožňuje ponechať hodinky na zápästí napríklad pri sprchovaní. Hodinky znesú i plný ponor, ale maximálne do hĺbky pol metra. Prítomnosť vody vnútri puzdra indikuje orosenie na vnútornej strane sklíčka.

Minerálne sklíčko

Minerálne sklíčko je dnes vďaka svojím vlastnostiam najčastejšie používaný typ hodinkového skla. Je veľmi tvrdé, predovšetkým vďaka vysokému obsahu kremíka a povrchového tvrdenia. To z neho robí materiál vysoko odolný voči oderom. Minerálne sklíčko je omnoho tvrdšie ako plastové. Na stupnici tvrdosti, tzv Mohsovej stupnici, s rozsahom 1-10, povahe minerálneho sklíčka odpovedá hodnota 6 (živec). Z praktického hľadiska to znamená, že povrch tohto sklíčka nenarušíte napr. mincami, čepeľou noža ani rozbitým časťami. Aj na minerálnom sklíčku sa ale môžu objaviť škrabance alebo vrypy, a to ak sa dostanete do kontaktu s materiálmi s rovnakou alebo väčšou tvrdosťou. Priviesť potom sklíčko do pôvodného stavu si vyžaduje veľmi technicky aj finančne náročný proces. V porovnaní s plastom je ale minerálne sklíčko tiež omnoho viac krehké. Preto sa pri nosení hodiniek s týmto typom skla vyvarujte silným nárazom.

Silikónový remienok

Silikón si u zákazníkov získal v posledných rokoch veľkú obľubu, predovšetkým kvôli priaznivej cene a vlastnostiam. Je pružný, ľahký, vodeodolný a ľahko umývateľný. Navyše je tiež hypoalergénny, tzn., že nespôsobuje žiadne neadekvátne reakcie organizmu. Silikónové remienky nachádzajú uplatnenie predovšetkým pri športových typoch hodiniek, pri športe totiž svojou hmotnosťou neobťažujú, neabsorbujú pot a prepúšťajú páru. Podobne ako guma aj silikón sa získava z prírodného alebo syntetického kaučuku, len za iných podmienok.

Štandardná pracka

Štandardná pracka je určená pre remienky kožené, gumové a silikónové. Jedná sa o najrozšírenejšie zapínanie. Obľúbené je predovšetkým pre svoju spoľahlivosť, nenáročnosť a jednoduchú obsluhu.

Quartz- batéria

Prácu vykonáva elektromotorček, ktorý posúva ručičky. Energiu dodáva srojčeku batéria.

Súvisiace skupiny: SportovníJVD
Hodinky JVD jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je záruční list a návod.
Krabička